Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #Morcosmedve válasza kelly416 (#150) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pont írni akartam, hogy Telenorban dolgoztam beugró Microsoftosként és rendre előfordultak "amőbás" kijelzők :\ Fólia, üvegfólia max ragasztónyomot hagyhat, ami rossz esetben is, de oldószerrel lejön.

© asszongya'hogy

(#152) Simi87 válasza kelly416 (#150) üzenetére


Simi87
senior tag

Sony-ról jót, vagy semmit. Nagyon kemények a Sony user-ek.

(#153) kelly416 válasza Simi87 (#152) üzenetére


kelly416
veterán

Egy z1c-vel a zsebemben, a legrégebbi ( z1c ) fórumlakók egyikeként talán csak-csak megírhatom az igazságot. :DDD

Nem sokszor fordult ez elő, mármint nem sokan írták meg a fórumon, de volt, aki este letette az ágya mellé, reggel meg törött volt. Egyszerű, a fémnek meg az üvegnek nem egy a hőtágulása, és egy rossz illesztésnél ez eredményezhet repedést/törést is.

(#154) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

LG G3-on 3 hónapja használok Xprotector Tempered Glasst. Eddig elégedett vagyok vele, bár érdekes módon minél nagyobb telefonom van, annál kevésbé vagyok hajlamos elejteni.

(#155) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Láttam a tesztet és gondoltam én is veszek fóliát mert az király dolog. De elbasztam le is szögezem előre. Anti shockot vettem mondván de jó nem karcolódik(hogy nem figyeltem oda hogy nem is ezt tesztelik?) na és most a jobb felső sarokban nekiestem egy késsel és karcos lett.

Konklúzió: Az anti shock karcolódik, ne essetek neki, viszont legalább puha a tapintása. Ja, meg figyelmetlen voltam.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#156) GaTToN1


GaTToN1
csendes tag

Üdv!
Nokia Lumia 930nál vajon teljesen végigér a szélekig és rajta is marad a fólia? Nem válik el a lekerekítés miatt?

(#157) dzsi23 válasza GaTToN1 (#156) üzenetére


dzsi23
addikt

Ez korábban már ki lett vesézve. A fólia és a védőüveg is csak egyenes (sík) felületen tud megmaradni. Ha a telefon előlapi üvege lekerekített, akkor nem érhet végig, mert a lekerekített részen nem tudna rásimulni/rátapadni, és felválna. De így is hasznos lehet, hisz a kijelzőt mindenképp takarják, legalább ott nem lesz karcos.

(#155) mraco:
Szerintem senki sem akart késsel nekiesni, de mással sem, mivel azért veszik, hogy a telefon ne legyen karcos... miért kísértsék a sorsot? :D Az meg köztudott, hogy a fólia karcolódik, legközelebb olvasd el, mit rendelsz. :D Az anto-shock a fokozott ütésállóságra utal, nem a karcállóságra (erre nyilván rájöttél). Bár az is félrevezető lehet, hogy az anti-shock fóliánál is a tempered glass videója szerepel. :U

[ Szerkesztve ]

(#158) GaTToN1 válasza dzsi23 (#157) üzenetére


GaTToN1
csendes tag

Az úgy elég gagyi, na mind1 azért köszi.

(#159) zombinyul


zombinyul
addikt

Mar reg szerettem volna a 735-osomre, de mivel kerekitett a motyo, maradtam a folianal. Viszont mikor a G4-em megvettem, mar aznap ajanlgatta egy T-s srac, mondom miert ne? 3k-t meger, es most jottem ra, hogy a cikkben szereplo gyartotol szarmazik. Olcsobban jutottam hozza felrakassal egyutt, mint a ceg honlapjan van. Gyonyoruen fekszik az ives kijelzore, nem karcolodik egyaltalan, eddig nagyon elegedett vagyok vele, sokkal jobb mint egy folia (nincs a hangszoron kivul sehol kivagva, megsem zavar be semmit a telefonon). Utes ellen nem tudom hogy ved, de nem is szeretnem kiprobalni. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#160) noezmegmi


noezmegmi
tag

Én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés, mert új Honor 4X -re sajnos még nincs ilyen termék! Viszont feliratkoztam, ha lesz kapok értesítést :)

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#161) mirinar_


mirinar_
csendes tag

Sziasztok,

S6 edge kijelzőre felfekszik a teljes szélességében a tempered glass verzió vagy csak a sima felületet védi?

Köszönöm,

(#162) TibChee


TibChee
tag

A privacy vagy a matte fóliákat próbálta már valaki?

(#163) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv !

"Nanoshine" kijelzővédő "nanotechnológiás" folyadék...

http://nanoshine.hu/akcio/

Használt már valaki ilyet ? (Azaz nem csak "hallott róla", hanem vannak tapasztalatai...)

Hja kérem ! A Belváros !...

(#164) TibChee válasza TibChee (#162) üzenetére


TibChee
tag

Vettem egy matte verziót, jó cuccnak néz ki. Az ujjlenyomatot és a zsírt sem gyűjti (annyira), meg ugye nem is tükröződik úgy a kijelző, ami szuper!

Ellenben lehet, hogy egy picikét elcsúszott a fólia. Utólag lehet még korrigálni rajta?
Vagy ha óvatosan leszedem, akkor már többet vissza sem lehet tenni?

(#165) burriebonz


burriebonz
tag

Valakinek van tapasztalata hogy a kisebb karcokat mennyire tünteti el? Konkrétan egy edzett üveg verzióban gondolkodok z1 compacthoz.

(#166) SybenX válasza burriebonz (#165) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam az összes hajszálkarcot eltüntette.

(#167) burriebonz válasza SybenX (#166) üzenetére


burriebonz
tag

Akkor tán az is megoldódik. Fene gondolta volna hogy ilyen érzékeny a hátlap... nincs fél éves de eddig ennyire karcos egyik telóm se volt.

(#168) juhgeraa


juhgeraa
újonc

Sziasztok! Lenne egy kérdésem az üvegekkel kapcsolatban! :)
Galaxy J5-re tervezek majd venni egy Tempered Glass-t.. Olyan kérdésem volna, hogy, tegyük fel leejtem az utcán vagy bárhol, akkor ez az üveglap megvédi a kijelzőt? Plusz, ha már fel van rakva és kb.1 év múlva törik be akkor az eltávolítása okozhat valamiféle gondot?
Inkább ilyet vagy egy Anti-Shock fóliát javasolnátok?
Köszönöm a segítséget! :) :R

(#169) burriebonz válasza juhgeraa (#168) üzenetére


burriebonz
tag

Hát ha megnézed a videót akkor elég nyilvánvaló hogy megvédi! :) Persze nem kizárt hogy a keret torzulása miatt reped meg de ahhoz már nagyot kell esnie!

(#170) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Lassan 4 hónapja ilyen Xpro-s edzett üveg van az S4-emen de ma sikerült betörnöm. Fürdőszobába csempére esett olyan 160 centi msgasról. Nem tudom eldönteni, hogy ha nincs rajta akkor a kijelző bánta-e volna mert végig repedt egyszer átlósan az alsó részen viszont itt látszik a szélen, hogy lepattant egy darab ami ugye kilóg a keret síkjából magyarul ha nincs ott nem tört volna semmi. A másik a home gomb mellett egy pontból 3 repedés az üveg széléig. Na szerintem ez az igazi kérdés ez lehet megmentette a kijelzőt.

(#171) Sylver001


Sylver001
csendes tag

Nokia E90 telefonom szeretném telibe be karbonfóliáztatni Bp-en.
Néztem google-ben - nem találtam érdemi oldalt.

Bp-en melyik cégekhez érdemes fordulni ezügyben?

(#172) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy Xpro edzett üveget venni a Galaxy S6 típusú telefonom kijelzőjére, úgy hallottam ezek elég jó cuccok. Viszont ötletem sincs, hogy milyen vastagot vegyek, illetve milyen egyéb tulajdonsággal bírót ezek közül: [link]

Annyit hozzá tennék, hogy egy Spigen Tough Armor tokot használok.

Tudnátok segíteni a megfelelő edzett üveg választásában?

Előre is köszönöm!

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#173) bandi94


bandi94
tag

Sziasztok!

Valaki használt már Nokia Lumia 730/735-ön XPRO üvegfóliát? Mik a tapasztalatok?

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#174) chryss82


chryss82
csendes tag

Sziasztok!

Mivel a Vodafone behozta a fekete S7 Edge-et (pedig mennyire állították pár hónapja, hogy csak az arany lesz, és a későbbiekben sem lesz fekete), így rászántam magam.

Szeretném a telóm biztonságban tudni. Edzett üveget keresnék rá.... valami jó félét. A Samsung Pólus a Remax, a Speedshop pedig a xProtector-t ajánlja. Viszont mindkettő hiánycikk, és sehol nem lehet őket kapni.

A speed-ben rátettek egy - nem túl olcsó - 6000 ft-os üveget, de már akkor mondták, hogy 1 héten belül visszaveszik, ha gond van. Nos.... 2 nap után spontán elpattant az üveg. Azóta vettem a hátára egy szilikon tokot is, az meg még bele is ütközik ebbe az üvegbe, és felnyomja azt.

Első kérdésem... milyen üveget ajánlanátok, ami bevált, és kapható is itthon? Akár ha van valakinek elfekvőben a fentiek közül szívesen átveszem... :D A szilikont megoldom, csak lehet kapni vékonyabb tokot is... de baromi dühítő, hogy itt van a pár napos telefon, már törött védőüveggel, ami magától törik...

Köszi előre is! :)

(#175) Potrien


Potrien
senior tag

Sziasztok Op3-ra lesz valamikor xpro?

(#176) Mardel


Mardel
őstag

P10 Plusom van, vettem egy full body white fóliát xprotectortól 2 nap altt kiszállítják.
Felrakás nem sikerült, pár mm-ert lejebb csúszott a fólia.
Olvastam egyik tesztelős videónál hogy vékony késsle, szikével fel lehet szedni, akkor meg berepedt ott ahol felpróbáltam szedni.
Rendeltem másikat az üzletükbe Garay centerbe szállítással, ott állítólag felrakják telefonra.
3 napja rendeltem, állítólag majd értesítenek, ha megjött. Ennyi idő alatt már Kínából is megjönne szerintem.

Az az 5000 Ft tanulópénz volt. :(
Berendeltem ebayről 3dbot 516 Ft-ért, ha nem sikerül feltenné még mindig 1500 Ftomba került, ha igen akkor meg lesz tartalék.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#177) tPedro_


tPedro_
őstag

En most Samsung A3 2017-es telora vettem, de kicsi ra. Kilog alola az aktiv kijelzo mindket oldalon.
Telefonon azt probaltak megmagyarazni, hogy ez szandekos, de vegul abban egyeztunk meg, hogy kuldok fotot a telefonrol. Kivancsi leszek, mi lesz a vege.

Korabban, kb 2 eve mar vettem toluk 2 foliat, egy Samsung S5 minire es egy Samsung Tab S tabletre. Mindketto tokeletesen illeszkedett, mai napig hasznalom oket.

(#178) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Rendeltem az Iphon X-re [link]és még ezt [link] Nagyon remélem hogy jó lesz a Hybrid tok nem foja az üveget felszedni. Szerintetek jó választás?

(#179) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Mivel a hivatalos oldalukon nem lehet termékértékelést leadni, hát jobb híján itt:

Elég sok cuccot vettem már tőlük. Szilikon tokokat és üvegeket is.

-Op1, Mi3, Z2, MiA1. Ezek közül tokokból egyedül az A1-é nem sárgul fél év után. Az üvegek pont annyit tudnak, mint a 330 forintos kínaiak az ebayről, de ezt sokadszor írom le több helyen és nem az xprotector, vagy más "komoly" gyártó ellen szól, csak egyszerűen tény. Pontosabban, ráadásul az A1 üvege nevetségesen kis területet fed le a képernyőből (persze a 2,5D bullshit miatt, de fél centi hely túlzás) és fel is vált a sarkoknál. Sok üveget tettem már fel, nem szoktam elrontani. Ez a legutolsó egészen méltatlan minőség.
Szóval nem olcsó (sőt), többnyire nem is rossz, a házhoz szállításuk példásan gyors minden alkalommal; de tokból és üvegből is rendelsz ötöt Kínából, itt egynek az árán. Hol az ár/érték arány? :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#180) Harcsai


Harcsai
senior tag

Nagyobb kijelzőkre is van valami utólagos végelem? Konkrétan 14"-os lenovo yogára? Ha üveg nem is, de fólia?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#181) syrel


syrel
csendes tag

Bár régi a topic, hátha nézi még valaki...
Az XPro-t senkinek nem ajánlom. A terméket fenntartással, a magyar forgalmazót viszont egyértelműen. S10e-re tettek fel 3D 9H keménységű üveget, másnapra eltört. Szerintük megkarcolódott. Visszamentem reklamálni, elhajtottak, mondván örüljek, hogy nem a képernyő sérült. A kijelzővédő az első bekapcsolás előtt került rá és a telepítés során végig a szobában volt. Namármost vagy ennyire hulladék a cucc (még egyszer ez egy 9H keménységűnek hirdetett fólia, elvileg nem könnyű megkarcolni - nekem egyik korábbi telefonomon sem sikerült a hasonló Nillkin-t) vagy eltörött, miközben felrakták.

A felrakás amúgy is egy vicc, már bánom, hogy rájuk bíztam. Kb. 10-szer szedte vissza a srác, hogy kitakarítsa a szemetet alóla, olyan kosz volt a boltban.

Összegezve bármit, de ne XPro-t! Nillkin tök jó, nekem évekig bírta, és nem drágább semmivel, sőt, olcsóbb.

Elmélet és gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag van.

(#182) Zsigi72


Zsigi72
aktív tag

Kipróbáltam ezt az XPRO Nano Glass fóliát. Nekem óriási csalódás volt, 2 hónapos használat után olyan szinten karcos, hogy már zavaró. Az előző üvegfóliáim nem tudtak így összekarcolódni , mint ez a fólia. Én nem ajánlom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.