Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pit stop


pit stop
addikt

Minek kell ennyi telefon, tisztára olyanok lesznek mint a Samsung (telefonokba kicsit több egyéniséggel de ennyi akkor is sok)...
Erre a negyedévre 12 telefon, plusz minik utódai és 4 magos hype még nincs is bejelentve :N

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#52) dokee78 válasza raulicio (#27) üzenetére


dokee78
félisten

Nem mókusvakítás,javít a visszanézett fotók és videók minőségén.

(#53) mrlujoak válasza pit stop (#51) üzenetére


mrlujoak
veterán

A bejelentések ideje nem azonos a megjelenéssel.

A Sony hivatalos sajtójában is 2012 Q3 szerepel megjelenési dátumnak, ami fórumtársak közt is második félév.

Hasonlóan az Xperia acro S és go megjelenéséhez... (2012 Q3)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#54) func93


func93
senior tag

Elég tetszetős kis teló szerintem beruházok majd egy ilyenre! Első Sony :))

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#55) Enci1983 válasza a.sebi (#39) üzenetére


Enci1983
senior tag

Azért a 320x480 kijelzőhöz a
bravia engine kicsit
méltatlan...
Miért volna méltatlan? Tavaly megkapta a mini és mini pro páros is. Szerintem semmi gond ezzel a készülékkel, 10 vásárlóból 1 ha megnézi milyen hardwer/szoftver hajtja, ha jó áron belövik garantált a sikere. Igen, elvakult vagyok :D francnak se kell a tepsifón, émelygést keltő superamoled+ kijelzővel.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#56) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez pont iphone 3g felbontás meg méret nem? :DD

[ Szerkesztve ]

(#57) mrlujoak válasza NeRo28 (#56) üzenetére


mrlujoak
veterán

Csak egy baj van az elgondolásoddal.

A modell neve miro és nem micro. :P

szerk: közben látom szerkesztettél...

Plusz ez a méret és felbontás van az Xperia go-ban is.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#58) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Közben rájöttem és javítottam... :((

(#59) sir fg


sir fg
aktív tag

Örülök, hogy télen megvettem a Rayt. Teljesen szubjektív, de szerintem is a SE éra telefonjai szebbek voltak :). És nekem a Ray az etalon :)).

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#60) Lenry válasza Retekegér (#50) üzenetére


Lenry
félisten

pedig a főzött fagyi az igazán finom :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#61) gzbotii válasza mrlujoak (#57) üzenetére


gzbotii
veterán

A tenyeken nem valtozatat..az iPhoneban ez a felbontas 2007-ben jelent meg ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#62) mrlujoak válasza sir fg (#59) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hmm. Szerinted a ray dizájnja honnan van?
(Sony Walkman X széria - 2009)

(#61) gzbotii :

Tulajdonképpen milyen tényen kellene változtatnia? Szerintem semmilyen tényt nem cáfol vagy erősít meg. Igen, az akkori iPhone-ban ilyen fizikai méretű kijelző volt.
Kb 4szer annyi pénzért, mint amennyiért a miro-t várjuk a piacra.

Figyu, kérlek, ne próbálkozz mindig belekötni valamibe, mert nem idevaló a flamewar! :(((

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#63) Mr.Csizmás válasza mrlujoak (#62) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha már dizájn, a W550 masszív forgósa, és a W380 egyedi külső kijelzője + "vak" gombok az mindent vitt az eddigi többtíz telefonom közül. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64) mrlujoak válasza Mr.Csizmás (#63) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, azok is nagyon egyediek és szépek lettek.
Persze, volt az Ericsson által diktált Sony Ericsson érában is jó sok kifejezetten szimpatikus dizájnú modell, ez kétségtelen.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#65) gabe8719 válasza Lenry (#60) üzenetére


gabe8719
senior tag

Pont ezt akartam írni..:D

(#66) mrlujoak válasza Retekegér (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

HTC Desire C
2012
600-as proci
3,5" HVGA kijelző

Többek között erre is lehetne figyelni... :U

Feltöltőkártyásan 55E - a miro-t majdnem ennyiért a független piacra várjuk

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#67) Retekegér válasza mrlujoak (#66) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

<< Heimdal >>

(#68) mrlujoak válasza Retekegér (#67) üzenetére


mrlujoak
veterán

Látod, nem csak úgy találomra kommentelek. Van mögötte tartalom. Ma is bizonyosságot nyert, hogy bizony van cikibb... :P

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#70) mrlujoak válasza gzbotii (#69) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mint már írtam, nem tartom jó ötletnek, hogy a SONY kihoz a tavalyi alatti hrdverrel idei modelleket.

Sőt, a tipo-t pedig nem is preferálom, mert nem. Az a modell egy az egyben tévedés.

[csak azt vettem ki, aminek már nincs jelentősége]

[ Módosította: stevve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#71) gzbotii válasza mrlujoak (#70) üzenetére


gzbotii
veterán

Jo, toroltek a hsz-em.
Tavaj tiszteltem a Sonyt, hoztak a Miniket, a Ray, Neo, arc. Na meg a mostohagyerek, a PLAY...
Szepen lefedtek az paletatt es nem volt kint 35 modeljuk. Iden meg jobban orultem volna, ha marad volna az Xperia S, P, U meg estelg jonne LTE nelkul a ion es kesz.

De ez a sok sok keszulek :( acro, micro, pico sito..meg az a "ketlartyas" :N

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#72) hallerlaller válasza gzbotii (#71) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem is sokkal jobban tetszett a tavalyi paletta, egyedi, belsőleg egyforma de külsőleg jól megkülönböztethető, karakteres készülékek(lww, x-ray, arc, active, stb..) nem ilyen egyenkockák. Idén már nem lehet azt mondani ha olcsóbb, de jó telefont akarsz akkor vegyél sony-t, mert vannak gyengébb modellek is..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#73) gzbotii válasza hallerlaller (#72) üzenetére


gzbotii
veterán

ja..foleg a HW-ben a visszalepes :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#74) pit stop válasza mrlujoak (#53) üzenetére


pit stop
addikt

Elnézést :) Akkor beszéljünk úgy hogy fél éven belül csinálnak annyit telefont mint tavaly egész évben kb (pontos számokat most nem tudok, ne kövezz meg kérlek :) ).
Átlag usereknek lehet hogy jó elsőre, mert azt látja majd hogy mennyi készülék van, és legalább egyik csak megtetszik. Meg ha erős lesz a brand akkor olcsó "gagyi" hw-s telókat is fogják vinni, mert azon is rajta van hogy Sony.
Csak mi lesz így a supporttal, meg a mennyiség sokszor minőség rovására megy...
Én maradok a mellett, hogy inkább lenne 1-2 új butafonjuk normál és felső androidok mellett.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#75) mrlujoak válasza pit stop (#74) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Samsung is a felső kategória mellett az egyébként olcsó, gagyi modellekkel ad el hatalmas mennyiségeket. Gondolok itt a Galaxy mini-re és hasonló alsós okos modellekre...

Sajnos a SONY is úgy látta, hogy ebbe is belekóstol, így kihozott 2 nemzetközi olcsó, alsós androidos, a miro-t és tipo-t.

Végső soron a 2010-es X8 kapott utódot a tipo személyében.
A miro meg ezt fejeli meg kicsit, de nem annyira, hogy Xperia mini utód lehessen.

Egyébként a SONY idei palettája is szépen követhető, csak elsőre látszik soknak.

Kijelzőmérettel is szépen lefedi az idei piacot, mint tavaly.

Xperia ion 4,55" HD
Xperia S 4,3" HD
Xperia acro S 4,3" - strapa HD
Xperia P 4" qHD
Xperia sola 3,7" FWVGA
Xperia U 3,5 FWVGA
Xperia go 3,5" - strapa HVGA
Xperia miro 3,5" HVGA
Xperia tipo 3,2" olcsó alap, HVGA

...és lehetne még őket más kategóriákba sorolva is csoportosítani.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#76) pit stop válasza mrlujoak (#75) üzenetére


pit stop
addikt

Én tudom követni mert követem a Sony-t, de aki követi Samsungot az meg tudja követni őket :)
Persze lehet jól rendszerezni őket, meg egyikben ez van meg másikból az hiányzik, és ez alapján még 862 féle telefont kitolhatnának hogy mindenki magáénak érezze. Csak jó lett volna megint, hogy amelyik ICS-vel vagy a közelivel jön ki és idei kapjon JB-t, de mivel hw-ben elindultak vissza erre nincs sok esély (a mellett hogy normálisan fut rendszer).
Meg a kevesebb - több elv nemtudom eladásokban-nyereségben mennyire tükröződött, de kívülről nézve nagyon szépen megoldották tavaly.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#77) nicu71


nicu71
addikt

a kinézet nálam csillagos ötös! Bár a család ezen tagját vsz nem venném meg.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#78) mrlujoak válasza nicu71 (#77) üzenetére


mrlujoak
veterán

Xperia sola? Hasonló a dizájn, de fejlettebb, jóval fejlettebb hardver.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#79) spawn21 válasza mrlujoak (#78) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem nem csinálja rosszul a Sony. Viszont tényleg van olyan modell a palettájukban aminek értelme sincs. Viszont!

Azért mert van itt "pár" ember aki fikázza ezeket a telefonokat, azok vegyenek egy atomerőművet és ezzel le is van tudva a gondjuk! Nem nektek készül, és bizony sokan lesznek akik venni fogják ezeket! Még hogy nincs eltérés a dizájnban, dehogynem!
Van akinek csak telefon kell!

iPhone 13p

(#80) mrlujoak válasza spawn21 (#79) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tulajdonképpen pont hasonlókkal érveltem magamban, magam ellen :DDD , így elfogadom, hogy kijött ez az alsós nemzetközi páros (miro-tipo) de a tipo-t inkább nem preferálom.
Szemtelenül olcsónak kell lennie, hogy nagy Sony-sként ajánljam is valakinek...

Talán ha a pre-paid ára (ha bekerül szolgáltatókhoz) a mostani LwW alá megy - bár nem hiszem...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#81) sir fg válasza mrlujoak (#62) üzenetére


sir fg
aktív tag

"Hmm. Szerinted a ray dizájnja honnan van?
(Sony Walkman X széria - 2009)"

Igen, köszi. És? Attól még nekem jobban tetszik a tavalyi széria, mint az idei. Függetlenül attól, hogy Sony Ericssonnak vagy Sonynak hívják, és függetlenül attól, hogy honnan ered a design.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#82) mrlujoak válasza sir fg (#81) üzenetére


mrlujoak
veterán

Itt tapintatosan arra próbáltam utalni, hogy a 10 éves közös vállalkozás második felében már a SONY diktálta a tempót, így a dizájn-t is. Ennyi lett volna a lényege.

Magát az ízlésed egyáltalán nem vitattam, lásd, nekem is ray-em van :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#83) Logen88


Logen88
aktív tag

Nem lesz ez rossz teló. Ha elég jó áron lesz, akkor sokan megveszik majd. Lehet én is, nekem elég lenne mindenre.

The Last of Us is a masterpiece.

(#84) sir fg válasza mrlujoak (#82) üzenetére


sir fg
aktív tag

ja, OK :)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#85) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Ez a telefon olyan jólenne WVGA felbontással, ugyanezzel a külsövel, és mondjuk az ár alacsonyan tartásának szempontjából egy 1,4Ghz-es MSM8255T-s procival..

(#86) rooland


rooland
senior tag

Mikor érkezik meg hozzánk a Miro és kb mennyiért???

(#87) lolsorandom


lolsorandom
csendes tag

up, van valami új infó az itthoni forgalmazásról?

(#88) rooland válasza lolsorandom (#87) üzenetére


rooland
senior tag

Hát én már nagyon várom / keresem, de nem nagyon találni hivatalos infókat. Egyes (egész hihetőnek tűnő) infók szerinte szeptember második hete a hivatalos megjelenés worldwide. Csak úgy legyen!!! :U :)

(#89) fecs


fecs
senior tag

Érdekes.
Sehol semmi hír a megjelenésről, de az ebay-en már van eladó? :F

Itten

Ha fehér lenne, már nyomnám is a sofort kaufen-t. :DDD
Biztató a 205 ajrós ár.

Pixel 6a

(#90) rooland válasza fecs (#89) üzenetére


rooland
senior tag

Most egy hivatalos szeptember 17.-ei megjelenést olvastam valahol.

(#91) fecs válasza rooland (#90) üzenetére


fecs
senior tag

Hol olvastad ezt a dátumot? Most még egy eladónál tűnt fel a fekete verzió az ebay-en.

Meg is kérdezem tőle, hogy mikorra várják a fehéret.

Pixel 6a

(#92) rooland válasza fecs (#91) üzenetére


rooland
senior tag

Nem emlékszem már.
De pl Sony hivatalos honlapján már bevették a COMING SOON feliratot és NEW plecsnit kapott.
A szoftver frissítésnél meg mai 2012-09-14 dátum van. :)
Xperia Miro
Természetesen idehaza még kanyarban sincs ahogy látom...

(#93) fecs válasza rooland (#92) üzenetére


fecs
senior tag

Azért ez több, mint biztató. :C
Még a végén tényleg bevezetik hétfőn. :)

Pixel 6a

(#94) rooland válasza fecs (#93) üzenetére


rooland
senior tag

Na ja, csak milyen VALÓDI árral végre? És idehaza mikor/mennyiért érkezik az a nagy kérdés. :F

(#95) rooland


rooland
senior tag

Illetve most nézem hogy Xperia J is fog jönni nemsokára, ami még egy kicsivel jobb a Miro-nál, de elvileg még mindig olcsó lesz. :Y
Az is mire megjelenik és hogy igaz-e lesz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.