Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Valzor


Valzor
aktív tag

Nem lesz egy erőgép az biztos, de legalább jól néz ki :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

Europaban forgalmaz valahol a ceg?

Csak nekem ugrott be a neverol, az, hogy YOLO?
Peddig soha nem hasznltam/birtam ezt :B

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) imi314 válasza Valzor (#1) üzenetére


imi314
senior tag

Ennyi pénzért mit vársz?

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#4) Valzor válasza imi314 (#3) üzenetére


Valzor
aktív tag

Az ég világon semmit, nyilván nem lehet egy csúcsgép :P De legalább néz ki valahogy :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#5) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem rossz formaterv, de 4,5 hüvelyk elég lett volna szvsz. Nem kétkártyás ez is véletlenül?

<< Heimdal >>

(#6) lmisi


lmisi
senior tag

Teljesen korrekt ez a telefon. A MediaTek MT6577 állítólag hozza a alma4s-t. Ennyi pénzért jó lesz ez.

(#7) kocka88


kocka88
tag

jól néz ki,meg a hardvere se rossz, de ez a tepsi méret katasztrofa....

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#8) sebime45


sebime45
tag

Ennyi pénzért egy korekt rendszer lenne ha még IPS/gorila glass is lenne benne.
Nem tudom mibajotok a tepsi vel 5" az én telomban /Wave 2/ van egy 2400mAh aku 5 nap 1 hét simán és így 2cm vastag a tepsi is elférne a zsebemben bár nemtudom hogy vágok majd egy sprintet a busz után.

[ Szerkesztve ]

(#9) enonlui


enonlui
tag

Hát minden esetre nem rossz ennyi pénzért. Viszont nem értem hogy a ppi-t miért nem szeretik ki irni. Az szerintem nem egy utolsó szempont. Mert a Kogan Agora és a MyPhone-nál annyira távol állnak egymástól a pixelek hogy borzalom. Ha ennél okés akkor tuti a teló, kivéve az alacsony aksi. :-)

(#10) Hina


Hina
aktív tag

Mostanában ömlik a keletázsiai középkategóriás telefonok tengere az arcunkba. Az a probléma, hogy nagy részük nálunk nem kapható.
Azért a nyálunkat csorgathatjuk :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#11) daniel909


daniel909
addikt

hát ez ennyiért nagyon klassz. azt nem tudom akadós-e a működés de ha nem, akkor nagyon megéri.
najó, ennyiért még akadósan is megéri ;] :C

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12) tjb007 válasza gzbotii (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, India only.

(#13) gzbotii válasza tjb007 (#12) üzenetére


gzbotii
veterán

kar.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) Luck Dragon

Ha nálunk ebben az árban maradna akkor kapnánk egy szép forma világú kütyüt ami még jól is teljesíti a mai kihívásokat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) blade zte válasza imi314 (#3) üzenetére


blade zte
őstag

4 magot.

Oppo find 7 astro black

(#16) Švejk


Švejk
őstag

Hát...ennél olcsóbban adják a Jiayu G3-at, G2S-t, Huawei G500 Pro-t, ThL W3-at, ZTE V970-et, Newman N1-et, meg még sorolhatnám...ennyit ez nem ér. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.