Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Reméljük ez csak a kezdet, és a jövőben megjelenő játékoknál mindegyikben választható lesz a periféria, amit idővel visszafelé is megcsinálnak, ezzel lehetne bőven teret nyerni. :)

Paranormal Cocktivity

(#2) #65537792 válasza cyberkind (#1) üzenetére


#65537792
törölt tag

Hát, akkor lehet eladnám a pc-m. De gondolom BFV meg ilyenek nem fognak kapni.

(#3) cyberkind válasza #65537792 (#2) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel ez a kezdet, és ha ez is szépen megy tovább ahogy a backward compatibility, idővel egyre több és nagyobb játék lesz ezzel a lehetőséggel is, de erre csak az idő ad választ szerintem.

(#4) cyberwarfare
Mintha a csodálatos árak és "minőségibb" PC portok nem ezt tennék. :D Másrészt remélem ez a cél. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4) #65537792 válasza cyberkind (#3) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azért gondolom, hogy nagyon nem fognak hagyni neki teret, mert az betenne a pc komponens iparnak.

(#5) Hopkins95 válasza #65537792 (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nekem amíg a Battlefield, Cod, Pubg és Doom játékok nem kapnak támogatást, nincs az a konzol, amiért elhagyjam a PC-t. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) #65537792 válasza cyberkind (#3) üzenetére


#65537792
törölt tag

Persze. Jót is tenne. Mert ami most van az gáz. Drága minden. VGA-k vannak beragadva a boltokban. Az új nagyon drága. Meglátjuk milyen hatással lesz ez. Én várom. Meg akkor mehetne a cross platform.

(#7) tuki2200 válasza #65537792 (#2) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem fogja a BF soha, PS4-en a megjelenes ota van eger-bill tamogatas es kb. csak ugyan ezek a nagy multiplatform FreeToPlay cimek tamogatjak..

[ Szerkesztve ]

(#8) cyberkind válasza tuki2200 (#7) üzenetére


cyberkind
félisten

PS4-en azért más a dolog, nekik nem igazán erőltetniük magukat, csak dobálják ki a jó játékokat és ennyi, a másik oldalon nem ez van, másrészt a Razer partnerség csak a freetoplay játékokhoz igencsak nagy hülyeség lenne szerintem.

(#9) tuki2200
Akkor majd kiderül, mindenesetre a Razer partnerséget egy ilyenre feleslegesen bevonni nem hinném, hogy volna értelme.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#9) tuki2200 válasza cyberkind (#8) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ez nem a Sony-n vagy Microsofton mulik, ok adnak egy lehetoseg es a fejlesztok dontik el élnek-e vele, beépitik-e a jatekukba... es nem élnek vele csak a F2P cimeknel...

[ Szerkesztve ]

(#10) Hopkins95 válasza #65537792 (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Drága? Akkor mit mondtál volna egy éve? :U Én akkor csináltam a PC-m, akkor az 500 gigás SSD 150 Euro körül volt, most ugyanaz valami 80 Euro. A VGAknál szintén meglepődtem, hogy már lehet kapni GTX 1060 6gigásat 300 Euro alatt, tavaly az simán 300+ volt. Ráadásul most Ryzen 7 1700 is valami potom 150 Euróért kapható, tavaly nyáron meg 200-ért vettem Ryzen 5 1600-at. Szerintem most újra lehet kis összegből PC-t építeni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) b.


b.
félisten

BF5 és COD benne lenne, azt hiszem átugranék konzolra multizni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Feco78 válasza tuki2200 (#7) üzenetére


Feco78
csendes tag

Xim Apex-el most is lehet laggmentesen játszani vele. Mint pc-n.

(#13) Hopkins95 válasza Feco78 (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát megmondom neked őszintén nekem volt Xim Apexem, de nem könnyű úgy beállítani, hogy minden kézre álljon. Pl. Battlefield 1 esetében sokszor ugyanazt a billentyűt használom különböző célokra tankban, gyalogként és repülőben. Na most ezt nekem nem sikerült beállítani, egy kontroller gombhoz csak egy funkciót tudtam hozzárendelni, amit pl. gyalogságnál beállítottam ahogy szoktam, de tankba ülve PC-hez képest már valami más funkciója volt ugyanazon emulált gombnak.

Aztán van pl. a mozgás érzékenysége, pl. beállítottam gyalogsághoz hogy milyen gyors forduljon a katona, erre repülőbe ülve meg túl kicsit fordul egy egérhúzásra. Vagy a tanknál szintén.

Aztán persze a menüben szintén zsonglőrködni kell, hogy megtaláld hogy most melyikkel mész fel-le, oldalra.

Egyébként lehet be tudtam volna állítani és meg tudtam volna szokni, de aztán inkább nem szenvedtem vele mert ott volt mellettem a PC, így eladtam és mentem vissza PC-re.
De amúgy szerintem jó kis cucc a Xim Apex, ha nem lenne PC-m akkor tuti hogy azzal játszanék FPS-t. :)

Valahogy konzolon még mindig azt érzem, hogy korlátok közé vagyok szorítva és megszabják nekem mit és hogyan. PC-n meg úgy játszom a beállításokkal, ahogy az nekem legjobban fekszik.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Solten


Solten
addikt

Na majd a Razer megmutatja... (piacra dob valami tularazott sz@rt)

Saor Alba

(#15) Feco78 válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


Feco78
csendes tag

Biztos, hogy be tudtad volna állítani. Neten van most már videó hozzá, meg a szoftvere is egész sokat fejlődött.

(#16) ProEvoFan válasza cyberkind (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig ps4en van már ez régóta, csak sokan nem tudják.Nekem is a nyáron mondták.Fortnite meg egy pár ftp játék támogatja a natív egér+bill párost, csak itt nem volt ekkora felhajtás körülötte.

[ Szerkesztve ]

(#17) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ha jól láttam már vannak ilyen-olyan alternatív megoldások.

Már jó 5 éve nincs Xbox-om, de ha valaki bill egér kombóval multizik pl akkor azért nem jár bann?
(Most támogatott játékokat kivéve).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#18) balika8.8


balika8.8
csendes tag

Lehet majd az egér bill. kombót az operációs rendszeren belül is használni? Nálam eddig is működött a billentyűzet de az egér nem. Internetezésre is egész jó lenne...

(#19) joey04 válasza tuki2200 (#9) üzenetére


joey04
titán

Valóban, de a ms lehet megtámogatja picit a fejlesztőket, hogy tegyék bele csak boxon, hogy csökkenjen a lemaradás és a pc-s játékosok minél többen xbox-ra váltsanak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Amúgy ezt sosem tudtam elképzelni, hogy műmködik. Játékokban kikapcsol az auto aim vagy mi? Nem enged fel a szerverre játszani a kontorlleresek közé mert nem fair? Hogy működik??

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) pengwin


pengwin
addikt

És ezek csak Razer perifériákkal fognak működni, vagy ők most "csak" hivatalos de nem kizárólagos partner?

Üdv, pengwin

(#22) NandorHUN válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem egy beépített szűrő lenne a megoldás.
Mikort szervert keresel, akkor be tudod állítani, hogy vegyes csak kontrolleres vagy bill+egeres legyen ahova bemész.
Csak olyan játékoknál szívás, ahol kevés a játékos.

De láttam Halo gameplay-t ilyen 40 ezres USB átalakítóval és snipe meg távolracélzás dúrván jól ment a srácnak kontrollerhez képest. Mondjuk nem is csoda, de akkor is hatalmas előny az egér fps-ben.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Na ha ez elterjedne, akkor elég lenne munkára, filmezésre egy olcsó pc, jó monitorra maradna több. Játékra meg vennék XBOX-ot, és pár évik nem kéne foglalkozzak hardvertuninggal. Jelenelg drágállom pc mellé a konzolt, meglátjuk mi lesz ebből. :C

(#24) joey04 válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


joey04
titán

Idézet a cikkből: A listán többek között szerepel a Fortnite is, amely mellé megtudtuk, hogy a matchmaking (Vagyis a játékos keresés) figyelni fogja, hogy kontrollerrel, vagy egér-billentyű rendszerrel játszunk, és csak olyan ellenfeleket/társakat sorsol mellénk, akik szintén ugyanazt használják.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Plazmacucci válasza joey04 (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én ezt értem, de mi van az olyan játékokkal melyek hivatalosan nem támogatják az egeret de működik vele.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) joey04 válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


joey04
titán

itt hivatalosan támogatott játékokról volt szó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) oriic válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha hivatalosan nem tamogatja (atalakitoval jatszik az egyen) akkor a rendszer azt kontrollernek detektalja, es nem tesz kulonbseget a jatekosok kozott.

Live-Die-Respawn

(#28) tuki2200 válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


tuki2200
senior tag

Azt ugy kepzeld el, mintha versenyeznetek ki tud magasabb kartyavárat epiteni, odajon egy h*lyegyerek aki Legobol felepiti 2x magasabbra, 2x gyorsabban es rohog rajtatok, hogy milyen benak vagytok o meg milyen ugyes :)

[ Szerkesztve ]

(#29) NandorHUN válasza Montanaxy (#23) üzenetére


NandorHUN
addikt

Drágállod?
1-1 akcióval olcsóbbak rá a játékok.

Én speciel csak ezért maradtam PCn, illetve mert háztartásba egyetem miatt amúgy is kell egy jó gép.
Ha arra rádobom a videokártya árát olcsóbban jövök ki, mintha vettem volna egy konzolt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30) Montanaxy válasza NandorHUN (#29) üzenetére


Montanaxy
aktív tag

Attól függ mennyire gyakran jászol és mivel, milyen hardverigénnyel.

(#31) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hogy miért ilyen fiszem-faszom dolgokkal kezdik, és nem mondjuk a mindenkit érdeklő Red Dead Redemption 2-vel, azt szerintem még az ötlet kitalálója se tudná megindokolni...

Meg persze a Diablo 3-ba is kéne, feltéve hogy az a cél hogy pc-ről csábítsanak át új vevőket, mert leginkább a kontroller a váltás elmaradásának oka. Ezekből a felsorolt címekből egyet nem tudnék mondani ami akár billentyűzettel, akár anélkül érdekelne, vagy akárcsak hallottam volna róla.

[ Szerkesztve ]

(#32) ProEvoFan válasza Dr. Akula (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez jó kérdés.PS4en kb ugyan ez a felhozatal.Senki nem meri bevállalni a COD, BF
stb sorozatok támogatását.

(#33) Dr. Akula válasza ProEvoFan (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Harapnak? :)

(#34) ProEvoFan válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vagy csak nem érdekük.Ki tudja?

(#35) Dr. Akula válasza ProEvoFan (#34) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért a gyártó adhatna nekik egy sallert, amiért hátráltatják a konzoljuk terjedését.

(#36) Hopkins95 válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Erre mondtam azt, ha rendesen végig akarják ezt vinni, azt vasököllel kell csinálniuk. Ez így majdnem egy nagy nulla kb. Persze ehhez jó volna eldönteni a Microsoftnak is, hogy mit is akar pontosan, mert így nehéz lesz... :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.