Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) vilmose33 válasza malev24 (#5749) üzenetére


vilmose33
őstag

Nekem nem kell letölteni semmit, a gépen ami van az jó.

A jövő most van

(#5752) unskillful válasza evooo (#5750) üzenetére


unskillful
tag

Szia! LoS 15.1 official-t használok már hónapok óta, nekem hibátlan. Üzemidő jobb mint miui alatt volt, minden funkció működik. Minden héten hétfőn jön frissítés, mindig azonnal megkapja a Google biztonsági frissítést is.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#5753) evooo válasza unskillful (#5752) üzenetére


evooo
aktív tag

Sorry, LOS 16-ra gondoltam.

Aki ilyet használ, rootolni, hogy lehet a LOS 16-ot?

[ Szerkesztve ]

(#5754) Shyciii válasza evooo (#5753) üzenetére


Shyciii
veterán

Magisk 17.1 vagy beta 17.2-vel tudod rootolni.

(#5755) unskillful válasza evooo (#5753) üzenetére


unskillful
tag

LoS 16 még nincs MIX2-re, legalábbis official biztosan nincs Csak egyéb AEX, Nitrogen OS, Syberia, Omnirom van egyelőre.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#5756) Shyciii válasza unskillful (#5755) üzenetére


Shyciii
veterán

AndyYan féle Los16 van már. AEX-et is ő pottolja, mert hivatalosan sajnos az sincsen.

(#5757) evooo válasza unskillful (#5755) üzenetére


evooo
aktív tag

Van bizony.
Nyilván nem Official

(#5758) evooo


evooo
aktív tag

Stable és Dev. rom közötti váltásnál kell full wipe?
És factory reset?
Vagy elég flashalni törlés nélkül?

(#5759) smc


smc
addikt

Másnak is kékhalált dob a win10 usb internetmegosztásra? :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5760) kigyi_23 válasza smc (#5759) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Igen :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5761) smc válasza kigyi_23 (#5760) üzenetére


smc
addikt

Örömteli. :D
Ez már a 1809-es frissítéssel?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5762) kigyi_23 válasza smc (#5761) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Nem még néhány hónappal ezelőtt néztem akkor 3x is sikerült restartolnom, mert azt hittem kábelhiba kicseréltem másikra azzal sem ment. Na modnom megkeresem a gyárit, hát nem segített :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5763) smc válasza kigyi_23 (#5762) üzenetére


smc
addikt

Értem, én a minap a PC-met öltem meg vele, ma meg gondoltam ránézek laptopon, ez is lehalt egyből. Találtam valami regedites mókolást, csak semmi kedvem vacakolni vele, megvárom még ezt a win update-et, hátha helyreteszi.
Köszi az infót.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5764) Disque válasza smc (#5763) üzenetére


Disque
aktív tag

A legújabb 1809-es windowsal is kékhalált dob az usb internetmegosztás.

(#5765) smc válasza Disque (#5764) üzenetére


smc
addikt

Köszi, ez kicsit elszomorít.
Ezt a megoldást találtam rá, de még nem volt kedvem nekiállni.

Ha jól értem ez valami Oreo - Windows ütközés, és a windows-ban kell mókolni, így feltételezem az a hibás.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5766) evooo


evooo
aktív tag

Nálatok működik rendesen a közelségérzékelő?

Nem tudtok valami megoldást, hogy rendesen menjen?

(#5767) bandras54 válasza evooo (#5766) üzenetére


bandras54
aktív tag

Esetleg ha van a kijelzőn plusz védelem ( fólia, bármi) az bezavarhatja ha letakarja.

(#5768) evooo válasza bandras54 (#5767) üzenetére


evooo
aktív tag

Nincs rajta

(#5769) Pirosász


Pirosász
aktív tag

Sziasztok!
Használ valaki Nova témát? Van egy ilyen hibám, hogy összecsúszik a Nova, és a MIUI ikonrácsa. Mintha egyszerre akarna futni a kettő. Pl. megy a Nova, minden ok. Belépsz a beállításokba, visszalépsz, és a MIUI is bejön a Novával együtt. Kijelző ki-be, megint jó.
Persze a Nova van beállítva témának, és a gesztusvezérlést is kinyomtam. (ha esetleg az kavar be)
MIUI10 Global 8.9.20 Beta. Azt nem tudom, hogy ez a Nova hibája, vagy a MIUI hibája.
Ja, más téma nem csinálja egyébként, csak pont a legjobb. :D

(#5770) evooo


evooo
aktív tag

Jól be van halva ez a topik.......
Hogy kell teljesen gyári állapotba hozni a telefont?
Most LOS16 on vagyok, TWRP vel, szeretnék gyári romra visszaálni.

[ Szerkesztve ]

(#5771) kigyi_23 válasza evooo (#5770) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

MiFlash-el feltolod a gyárit és kész. Ha EU-t akarsz akkor meg TWRP-ből formázol mindent aztán úgy tolod fel a Xiaomi EU ROM-ot.

Persze, hogy kihalt vagy nincs problémája az embereknek vagy ami van arról már tudnak mindent :D Heti frissítés sem volt az elmúlt 2 hétben.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5772) Disque válasza kigyi_23 (#5771) üzenetére


Disque
aktív tag

Most volt frissítés 11.-én :)

(#5773) kigyi_23 válasza Disque (#5772) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Igen tudom, de még nem írta senki, hogy rossz :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5774) wizzgeri válasza kigyi_23 (#5773) üzenetére


wizzgeri
tag

sziasztok! Z2 force-t érdemes szerintetek lecserélni erre a szépségre? hardveresen kb ugyanaz, a moto annyiban más hogy moduláris ugye..kaptam egy ajánlatot hogy elcserélnék velem. vélemények? :R

(#5775) this is life válasza wizzgeri (#5774) üzenetére


this is life
Ármester

Mivel a ket telefon majdnem ugyan azt a hw-t tartalmazza a csere csak akkor eri meg ha szereted a miui-t, illetve ha a moto z2 force kamerajanak sw-e jobban el van cseszve mint a mi mix2-é . A mi mix 2 mellett csak a nagyobb akksi , es aki szereti annak a miui es a 0.5 collal nagyobb kijelzo szol .
z2 force vs mi mix2 (phonearena)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5776) wizzgeri válasza this is life (#5775) üzenetére


wizzgeri
tag

Az miui-t nem használtam még ,de annyira nem szimpatikus. :( A telefon kinézete az,ami tetszik de végül nem lesz csere. Mi mix 2s lenne az igazi előrelépés az én telefonom után ,nyilván az többe kerül ,de cserébe jobb is .köszönöm az infót mindenesetre !

(#5777) smc válasza wizzgeri (#5776) üzenetére


smc
addikt

Ráadásul nemsokára itt a Mix 3.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5778) wizzgeri válasza smc (#5777) üzenetére


wizzgeri
tag

:Y wow, ennek utána is nézek :0 köszi az infót!

(#5779) nbg


nbg
senior tag

Sziasztok!

10.0.2.0 update utan lett egy - szamomra- idegesito tulajdonsaga a telefonnak: Este, lefektese elott lenemitom, toltore dugom, ejjeliszekrenyre teszem, es agyba bujok. Villany leo, elszenderednek, viszont ilyenkor jon az alkalmazasok frissitese, es minden elkezdett letoltesnel zizeg egy jo nagyot, ami kibeb@szott modon irrital - ezt MIUI 9-cel nem csinalta.
A Play Store alkalmazas osszes jogosultsagat es egyebet atneztem, minden rezgest kikapcsoltam, de meg mindig csinalja, megorulok...
Tippek erre esetleg?

(Ha nem talalok zaros hataridon belul megoldast erre, ugyanitt Mix2 elado... :DDD )

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#5780) kigyi_23 válasza nbg (#5779) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Én nem tudom mit állíthattam be rajta 1 évvel ezelőtt, de minden nap reggel 7 után frissíti az alkalmazásokat. :D Addig ő is alszik. Kíváncsi lennék a megoldásra nálad mi lehet.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5781) smc válasza nbg (#5779) üzenetére


smc
addikt

Lődd ki az automata frissítést. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5782) vilmose33


vilmose33
őstag

Ha felébredek korrában, akkor nálam is elkezd fríssiteni, ha sokáig alszom akkor nálam is 7 után mocorog. Kivéve gmail, Messengeren az jön éjszaka is.

A jövő most van

(#5783) ady74


ady74
csendes tag

Sziasztok.

Lenne pár kérdésem.
1. Érdemes MIUI 10 Global Stable-ról MIUI 10 Global Beta-ra frissíteni?
1.a. A MIUI fórumban azt írták hogy a telefonos updaterrel lehet rárakni a Beta-t a Global-ra! melyiket kell rárakni mert a telefonos updater csak a Recovery ROM-ot látja?
1.b. Kell hozzá bootloader nyitás?
2. Nálatok is csinálja a Gmail hogy mobil neten magától nem frissít de amint hazaérek és wifire kapcsolódik egyből jönnek a levelek? Van rá valami megoldás?

Köszönöm.

(#5784) vilmose33 válasza ady74 (#5783) üzenetére


vilmose33
őstag

Igen ,nálam is csinálja. Engem nagyon nem zavar. Próbáld ki esetleg ha multitasking-ban vagy ,nyomj rá hosszan és a lakatott zárd le, igy elméletileg nem lövi ki, hátha beválik.

A jövő most van

(#5785) smc válasza vilmose33 (#5784) üzenetére


smc
addikt

Nálam még lockolva sincs, így is jelez mindig ha jön e-mail, 2 fiókkal.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5786) vilmose33 válasza smc (#5785) üzenetére


vilmose33
őstag

Wifin nekem is, mobilneten nem mindig, Messenger viszont jön rendesen. Mit állitsunk át?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#5787) smc válasza vilmose33 (#5786) üzenetére


smc
addikt

Mobilnetről volt szó, én semmi különöset nem állítottam be. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5788) ady74 válasza vilmose33 (#5784) üzenetére


ady74
csendes tag

Köszi. Kipróbálom!

(#5789) vilmose33 válasza ady74 (#5788) üzenetére


vilmose33
őstag

Még esetleg azt nézd meg, hogy az alkalmazás beállitásban az adatforgalom korlátozás ne legyen bekapcsolva. Hátha

A jövő most van

(#5790) niklebi


niklebi
senior tag

A Magisk-al rootolt telefon tulajokat kérdezném, náluk is elveszik, megszűnik a rootolás a következő napra? Szombaton frissítettem a legújabb EU heti romra és a szokásos módon rootoltam a telefont. Vasárnap a Magisk Menager frissíteni akar, jó töltse le és települjön. Arra gondoltam, hogy a menager akar frissülni, de kiírta, hogy roor hozzáférés kell neki. Nem értettem mivel előző nap rootoltam. Mindegy alapon újra megcsináltam, de azóta is minden nap újra kell csinálnom az egészet. Másnapra valami kikapcsolja, megszünteti a rootolást. Most kikapcsoltam a Tisztító programot és várom a holnapi napot mi történik. Ha nem az volt akkor halvány fogalmam sincs miért csinálja.

(#5791) evooo válasza niklebi (#5790) üzenetére


evooo
aktív tag

Nálam semmi probléma a Magisk alkalmazással.
Aminek root jogot adtam, marad

[ Szerkesztve ]

(#5792) Disque válasza nbg (#5779) üzenetére


Disque
aktív tag

Beállítások - Értesítések és állapotsor - Alkalmazás értesítések - Google play áruház - és ott amiről nem szeretnél rezgő értesítést kapni annál vedd ki a pipát a rezgésnél. Ha ez nem működik akkor, ha már úgyis felébredtél, nyomj hosszan a rezgést okozó értesítésre és ott tudod szerkeszteni az értesítéseit.

(#5793) niklebi válasza evooo (#5791) üzenetére


niklebi
senior tag

Szerintem is a Magisk jól működik, csak valami megszünteti a root-ot a telefonon. Nem az alkalmazásoktól veszi el, hanem teljesen megszűnik a rootolás. Holnapra kiderül, hogy a Tisztító volt a hiba oka vagy keresgélhetem mi okozza. Nem telepítettem semmit szombat óta a telefonra, tehát vagy az új EU romba van valami gebasz,vagy ?????

(#5794) nbg válasza Disque (#5792) üzenetére


nbg
senior tag

Na, ez pont mind megvolt, a rezges mindenhol kikapcsolva, de megis csinalja...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#5795) niklebi válasza nbg (#5794) üzenetére


niklebi
senior tag

Szerintem este mikor némítod a telefont kapcsold ki a szinkronizálást is. Reggel meg vissza. Nálam jól működik. A Play-en alapból tiltom az automatikus frissítést.

(#5796) mgTerminator válasza niklebi (#5793) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nálam is 2x eljátszotta. Én úgy vettem észre hogy a magic charging switch nem volt aktív. Pontosabban este powerbankra tettem a telót és reggel 100%-ig volt töltve. De érdekes módon csak 1 restart kellett neki és újra volt root és a magic charging is működött.

(#5797) niklebi válasza mgTerminator (#5796) üzenetére


niklebi
senior tag

Nálam nincs Magic charging switch. Én lefagyasztottam a Tisztító programot, és azóta semmi gondom. Soha nem használtam, de vasárnap valamiért elindítottam és akkor írta, hogy a biztonságom érdekében javítsam és szüntessem meg a rootolást. Ebből gondoltam, hogy az sz...kodik velem.

(#5798) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

a 10.0.2 update nagyon jooo !

>>> jobb Akkuido , jopofa / kezreallo ertesitesek , jobb / tisztabb Hang, sokkalGyorsabb Ujlenyomatolvasoo !!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#5799) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok!
Köszönöm a sok segítséget, váltottam egyelőre Sony XZ2-re. Gyanítom nem sokára MIX3 lesz belőle.

A jövő most van

(#5800) nbg válasza niklebi (#5795) üzenetére


nbg
senior tag

Felreerted: nem az automatikus frissittessel van bajom, hanem hogy minden letoltes kezdetekor rezeg egyet, es ezt nem tudom kikapcsolni. MIUI 9 alatt nem csinalta...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.