Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:35:14

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi8 összefoglaló
(kódnév: dipper)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#1600) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, es igen.

De most megprobaltam ismet, es hibatlanul lefutott a telepites.
De ez ugyan a telepites szerintem, mintha twrp-bol csinalnam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1602) VANESSZA1 válasza HUTCHDB (#1601) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen ugyanaz.
Akkor lehet, hogy alacsonyabb akkuszinttel próbáltad első körben.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1603) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#1602) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom mi lehetett, de masodjara sikerult.
Akku rendben volt 71%-kal inditottam a frissitest.
Meglepodtem, hogy kb. ejfeltol reggel 8-ig csak 1 %-ot esett a toltottseg... :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1604) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha xiaomi eu 10.0.9-en vagyok, akkor vissza tudok térni a gyári global romra? Az valamivel régebbi verziószámú

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1605) VANESSZA1 válasza enginev3.0 (#1604) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Benne van a rizikó, hogy téglásítod. Ezért javasoltam többször, hogy bl nyitás, és global eu lehet a helyes út számodra, ami ota-n frissül.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1606) enginev3.0 válasza VANESSZA1 (#1605) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bl már augusztus óta nyitott

De jelentem, hogy működik
Újabb xiaomi eu romról vissza lehet térni fastboot rommal régebbi (miui10) global romra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1607) VANESSZA1 válasza enginev3.0 (#1606) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ha bl nyitás megvolt akkor működik, mert az a feltétele.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1608) ak76


ak76
senior tag

Olyan dark témát keresek,ami a gyári alap témát másolja,csak sötét kivitelben, van fenn egy csomo HK lokalizáció alatt, de egyik sem éri el az alap gyári téma minőségét, vagy sötét betűket tesznek sötét háttér elé,vagy nam látszanak a kapcsolatok képei,stb, sallang mentes, gyári koppintás sötét színben,ez a vágyam, ( nem is értem miért nem tesznek bele gyárilag, az Amoled sírva könyörög ilyenért)

(#1609) buc01 válasza ak76 (#1608) üzenetére


buc01
tag

Én is azt keresem... Sajnos mind hibás valamiben. A legutolsó dark téma (kifejezetten miui 10 pie) globál dev alatt az AOD bekapcsoláskor teljes KOt okozott elfehéredett minden, újraindítani is alig lehetett...😫

(#1610) tojaaji válasza ak76 (#1608) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Ez megfelelő lehet.
Vagy esetleg ezek: 1 2

(#1611) darts0


darts0
csendes tag

Sziasztok!

2 napja én is belépetem a tulajok táborába. Egyenlőre vegyes érzelmeim vannak, de szerintem csak azért mert szokatlan a készülék.
Gcam-ot egyszerűen lehet telepíteni vagy kell hozzá "ügyeskedés"?

Jelenleg a telón Global 10.0 - stabil rendszer van.

Előre is köszi a válaszokat!

Huawei P30 Pro 8/256 - kék

(#1612) natë válasza darts0 (#1611) üzenetére


natë
nagyúr

Mi okozza a vegyes érzelmeket?
A Gcam-et simán telepíteni kell, viszont az újabb verziók alapfeltétele a Pie, ennek hiányában twrp-ből kell egy fix-et flashelni, ahhoz meg nyitott bl szükséges.

(#1613) darts0 válasza natë (#1612) üzenetére


darts0
csendes tag

Köszönöm! Akkor várok míg nem frissül Pie-re.
A vegyes érzelmeket a kamerával kapcsolatban érzem, szerintem bőven több kihozható lenne belőle, valamint az üzemidő kicsit lehetne több. Nálam teljesen alap felhasználás mellett 1,5 napot bír, igaz mint mondtam 2 napos így az még alakulhat (remélhetőleg) felfelé.

Majd pár hét múlva is nyilatkozok a készülékről, ha megszoktuk egymást. :-)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 Pro 8/256 - kék

(#1614) natë válasza darts0 (#1613) üzenetére


natë
nagyúr

Javaslom a mobilfotós topikot.

(#1615) HUTCHDB válasza darts0 (#1613) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az akku valami szenzációs. [link]
Épp most készítettünk tesztvideókat, tesztképeket egy fórumtárssal, majd ő megszűri, mi jöhet ide, illetve mi nem, és le fog esni az állad, hogy a mi8 milyen jó fotózás terén is. Pl. több helyzetben veri az s9 plus-t...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1616) V.Dave válasza HUTCHDB (#1615) üzenetére


V.Dave
senior tag

Always on display mellett is 1%ot merült?
Én a kamerával nen vagyok elégedett, g4en szebb képeket lőttem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#1617) HUTCHDB válasza V.Dave (#1616) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem, az ki volt kapcsolva.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1618) natë válasza V.Dave (#1616) üzenetére


natë
nagyúr

Mi a baj vele?

(#1619) darts0 válasza HUTCHDB (#1615) üzenetére


darts0
csendes tag

Moz: Köszi!

HUTCHDB Teljes mértékben hagyatkozok a véleményetekre, most még új a teló valószínűleg ezért "furcsa" kicsit.

A teszteket olvasva teljesen elnyerte a tetszésem, ezért is vettem meg a nagyobb 6/128-as változatot, mert hosszútávú kapcsolatban reménykedem! :)

Huawei P30 Pro 8/256 - kék

(#1620) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Néhány példa:

mi8 s9 plus

mi8 s9 plus

mi8 s9 plus

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1621) matyics válasza HUTCHDB (#1597) üzenetére


matyics
őstag

Szia, be tudnád linkelni ahonnét letöltötted?
Nekem a Globál stabillal nagyon nem tetszik az akku idő.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1622) enginev3.0 válasza matyics (#1621) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pedig nekem nagyon jó az üzemidő global stabillal

Csinálj egy gyári visszaállítást, hátha segít

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1623) HUTCHDB válasza matyics (#1621) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tessék!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1624) matyics válasza HUTCHDB (#1623) üzenetére


matyics
őstag

Köszönöm! :)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1625) VANESSZA1 válasza HUTCHDB (#1620) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nálad is az áll fent mint a legtöbb Mi8-Mi2S-Mi Mix3 tulajnál, hogy nevezetesen amit jónak látsz, ha jobban megnézed nem is annyira jó.
Nézd meg a vonalélességet, vagy nézd meg a napernyő környékét.
Jó képet készít a mi8, de van még hova fejlődni, mert sajnos a gyári szoftver elmossa a kép részleteit, és ez nálad is lehet látni.
Eddig egy gyógyír van, nappali módban a gyári szoftver+Al, éjszakainál pedig Gcam

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1626) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#1625) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megnéztem.

Semmi érdemi különbség nincs a napernyőnél. (A nyíllal jelöltre gondolsz?)
De annál több máshol. Pl. a bekarikázott résznél.

Samsung:

Xiaomi:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1627) zsoltiz válasza VANESSZA1 (#1625) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nem védeni akarom a Mi8-at, mert tényleg vannak helyzetek, amikor tud nagyon szar képet is lőni. (szerintem ezen az AI még ront is, azt én nem javasolnám).
De pont az említett képnél a Mi8 képe szvsz sokkal jobb, sokkal több rajta a részlet. Nézd meg a napernyő mögötti szürke pala tetőt, vagy a háttérben a legmesszebbi háztetőt. A mi8-on még annak is látszik a cserép mintázata, míg az S9-nél teljesen egyszínű. A háttérnem lévő tuják is részletesebbek a Mi8 képén (az S9 meg becsap egy kis plusz kontraszttal meg a durva túlélesítéssel). itt van pár részlet (klikk a teljes mérethez):

[ Szerkesztve ]

(#1628) Griff55 válasza HUTCHDB (#1620) üzenetére


Griff55
senior tag

Mi8-on ezt gyárik kamera appal érted el vagy gcam?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1629) HUTCHDB válasza Griff55 (#1628) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Gyari camera, friss 11.08-as eu rom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1630) Gabis


Gabis
őstag

Ismerkedésem az MI8-al.
Most hétvégén lehetőségem nyílt több időt eltölteni az MM-ben, azon belül is az okostelefon részlegen.
Első találkozás az MI8-al. Valami okostojás átállította az üzletben szokásos feloldó kódot, ezért az ismerkedés már nem is kezdődött zökkenőmentesen. Mivel a kétgombos indítást követően kínai karakterek tömkelege tárult elém, ezért a nálam lévő telefon segítségével sikerült megfejteni mi micsoda, és indítottam egy fr-t. Mivel ha jól emlékszem még a 9.5-ös EMUI volt fent, ezért kerestem a nyílt hálózatok között olyat, amin internet is csordogált, és felfrissítettem 10.0.3-ra (vagy valami ilyesmi). Ezek után teszteltem a kicsikét, már amennyire egy lopásgátlóval felszerelt telefont lehet.
Egy-két kisebb röccenéstől eltekintve, nagyon fluid rendszer. Ráböktem...megnyílt. Görgettem... már az alján is volt (ez már nekem túl gyors is volt, oda kellett figyelnem mert legtöbbször túlpörgettem a weboldalt, vagy az alkalmazásváltót).
Nekem a 9.5-ös értesítési sáv jobban tetszett mint a 10-é, de ez én vagyok.
Ujjlenyomat érzékelés piszok gyors. Arcfelismerés szintén. Megkértem egy szintén telefont tapicskoló úriembert, hogy legyen kedves az MI8 felé hajolni, mert kíváncsi lennék valamire. Rögtön rávágta, hogy ő nem itt dolgozik, de miután elmagyaráztam neki mit is szeretnék, nagyon segítőkész volt. Mellesleg kicsit hasonlított is rám, de mégsem tudta becsapni a készüléket.
A kamera az ottani fénycsövek által nyújtott megvilágítás ellenére is hozta a számomra megfelelő szintet. A részletek kevésbé mosottak mint pl. egy Huawei esetén.
Ami feltűnt, hogy 9.5 alatt szépen a memóriában tartotta a chrome-ban megnyitott oldalakat, de 10 alatt már újratöltögette. Az igazat megvallva nem is tudom, hogy találkoztam e olyan készülékkel ami nem ezt tenné (lehet, hogy 9.5 alatt is huzamosabb használat mellett ezt produkálja).
Sok mindent szerettem volna még kipróbálni, de tegnap már a biztonsági őr hívta fel a figyelmemet, hogy igazából már 5 perce bezártak :B ma pedig a helyhez kötöttségég szabott határt a további teszteknek.
Egy szó mint száz, szép volt Xiaomi, így tovább (kár, hogy Telekom kínálatában nem kapható mert akkor már arról írtam volna ezt a kis beszámolót). :R

(#1631) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Lacno forumtárs engedélyével:

Mi8 vs.
Samsung s9

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1632) Kkromer válasza HUTCHDB (#1631) üzenetére


Kkromer
aktív tag

S9+ jobb.

(#1633) enginev3.0 válasza HUTCHDB (#1631) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nincs itt semmi látnivaló

Egyébként szerintem egy két képen nyert az mi 8, de nagyon nagy különbség, átlagosan, nem kifejezetten a hibákat keresve nincsen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1634) natë válasza Kkromer (#1632) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor miért nem Samsungot vettél végül? :U

(#1635) HUTCHDB válasza enginev3.0 (#1633) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Evekkel ezelott, amikor mondjuk mi note pro-m volt, eszembe nem jutott volna kitenni ilyen osszehasonlitast, egy lapon nem volt emlitheto a xiaomi a samsung csucskeszulekevel.
Most szinte minden kepen a mi8 veri az s9plus-t, sot a video is felzarkozoban, ami plane nagyon nagy szo, mert samsungot videoban meg megszoritani is igen nehez.
Nagyon nagy pirospont a kinai gyartonak.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1636) enginev3.0 válasza HUTCHDB (#1635) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam pl a mosógépes kép abszolút Mi 8

De amúgy én arra vagyok jobban kíváncsi, hogy miért máshogy látjuk azt hogy melyik telefon nyert

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1637) HUTCHDB válasza enginev3.0 (#1636) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igazabol mindenkinek vannak egyeni preferenciai.
Valakinek a vilagosabb, van akinek a tonusosabb kepek tettszenek.
Eleve nagyobb megjeleniton kell megnezni, az sem baj, ha kalibralt. :)
En ott voltam a helyszinen, lattam, lattuk, hogy a mi8 jobb, valosaghu szinekkel dolgozik.
Hozzatartozik, hogy en mint samsung tulaj mondom ezt.
Nezzezek meg MOZ kollegat is.
Ossze vissza "kalandozik" a telefonok kozott, es egyik fo preferenciaja a kamera.
O miert van itt?
Valoszinu, hogy jonak erzi! :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1638) retesz147 válasza HUTCHDB (#1637) üzenetére


retesz147
addikt

Kérdés... Meddig lesz itt? :)) troll off...
Moz: :C

Én ehhez a cicaharchoz csak ezt tenném hozzá:
S9+ vs Mi8
cca 80k...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1639) natë válasza retesz147 (#1638) üzenetére


natë
nagyúr

Most egy darabig biztosan 😏

(#1640) HUTCHDB válasza retesz147 (#1638) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En ezt nem neveznem cicaharcnak.
Igen is hozzatartozik a topikhoz az osszehasonlitas, es aki ide jon tajekozodni, legyen e teren is infoja.
Nagyon szeretem az s9 plus-t, de szeretem a xiaomit is, igazabol az utobbi idoben ezeket a markakat cserelgettem.
Ha elolvasunk egy xiaomi tesztet, allandoan lehuzzak a kamerat, holott mar a mi mix szerianal nagyon jo volt, de az eloitelet az emberekben benne volt, van.
Egy telefontol (a gyartotol, az ott dolgozoktol) ne vitassuk mar el az elonyuket, elorelepeseiket.
Itt, ennel a markanal igenis nagy elorelepes van!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1641) amargo


amargo
addikt

Egy Huawei P20-hoz (nem pro) képest a kamera milyen minőségű?
Tervezek telefon váltást és leginkább a fényképezőt használom ki (semmi vad dolgok, de legyen jó) most egy Nexus 5x-em van, aminek kimondottan jó (számomra) a kamerája.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1642) ShadowLac válasza HUTCHDB (#1631) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hifin visszahallgatva a videót szerintem a M8 nak jobb a hangja.
A videó még azt szemlélteti hogy pl koncert vagy más zenés nagy hangerőjű rendezvényen video készítésre alkalmasak-e?Nincs-e torzítás-berecsegés stb.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1643) Seadon


Seadon
újonc

Sziasztok!
Már két hónapja tulaja vagyok egy gyönyörű kék mi 8-nak. Minden szép és jó, de egy problémám volt a telefonnal. Teljesen meg voltam elégedve az aksi üzemidejével, kivéve mikor dolgozni voltam. ( Egész nap fel-alá mászkálás, teló a zsebben, nagy ritkán elővéve. ) A problémám a következő volt: nagyjából 50 %ot dobott el a teló az üzemidőből a semmire, otthon ugyanilyen felhasználás mellett ez 5-10 % körül van. Kipróbáltam repülő üzemmódban, de nem segített, ugyanúgy merült a telefon. Nem olvastam ilyesmit sem itt, sem a másik fórumon ( pedig az elejétől olvasom folyamatosan ). Mióta megvan a telefon használom a feloldás rázással funkciót ( Beállítások -> Megjelenítés -> Feloldás rázással ). Nagyon tetszik, mire kényelmesen magam elé emelem a telefont, már be is engedett. De eszembe jutott, hogy mi van ha ez a funkció, miközben a zsebemben van a telefon, folyamatosan azt figyeli, hogy működésbe kell-e lépnie és néha ( vagy sűrűn ) próbál is beengedni. Ki is kapcsoltam ezt a funkciót és nagyon úgy tűnik, hogy ez okozta a problémámat, azóta nem tapasztaltam ezt a drasztikus üzemidő csökkenést. Remélem tudtam bárkinek is segíteni ezzel a szép hosszúra sikeredett hozzászólással! ;)

(#1644) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Nem győzök már várni az Eustock készletére...
Agyalok, hogy Gearbestről rendelek Mi 8-at.
Eu Priority Line ahogyan látom ingyenes és úgy tudom ez a vám és áfamentes szállítási mód ugye?
Mostanában milyen diőkkel dolgoznak? 2 hét reális lehet?
Biztosítás még 12 dollárért kellene kötni vagy teljesen felesleges?

(#1645) ShadowLac válasza 8nemesis8 (#1644) üzenetére


ShadowLac
addikt

A Gearbestről rendeltnek hogy lesz garija?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1646) Napfénysüti válasza 8nemesis8 (#1644) üzenetére

Pont úton van tőlük a Mi8-am.
Mondjuk én még október 25-én rendeltem egy kék 128-ast de nem nagyon adták fel, így levelezgettem a supporttal kicsit (készségesek és gyorsak voltak), aztán végül mivel a kék szállítmány nem érkezett meg nekik időben így most 8-án egy feketét adtak fel (egyeztetés után). 15-25 munkanapot írnak az EU Priority Line-ra (így kértem), kíváncsi vagyok mikor jön meg. Kollégámét egy nappal korábban adták fel, ő is tőlük rendelt. :)

Més que un club!

(#1647) 1Konrad válasza amargo (#1641) üzenetére


1Konrad
tag

Itt egy öszehasonlító videó:

https://www.youtube.com/watch?v=PitbFOmyIR4

Én a videó alapján nem látok nagy különbséget, de minden szaklap jobbnak mondja a Pro20-at.

...így biztosan így van, a kérdés már csak az, neked megér-e neked +70 k-t (közel 1,5x árat).
(Szvsz. ennyi pénz megéri azt a minimális kompromisszumot a képek terén.)

(#1648) Kecsotam


Kecsotam
tag

Sziasztok!

Már hónapok óta nézem az Mi 8-as árakat és a hétvégén minden eddiginél olcsóbban adták a telót a Gearbestes 11.11-es akciókban, így 319 dolcsiért berendeltem egyet.
Tudnátok segíteni, hogy ki milyen tokot, fóliát használ hozzá?

(#1649) HUTCHDB válasza 1Konrad (#1647) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De ez mikori camera szoftver?
Itt szinte heti rendszeresseggel javitjak, a huawei meg kb 2-3 havonta frissit.
Emlekszem, mi mix 2-nel par honap utan ra sem lehetett ismerni a fenykepekre, akkora fejlodes volt. De mindenki csak a megjeleneskori allapotot teszteli... amiben ugye, ahogy korabban is irtam, lehuzzak a xiaomikat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1650) natë válasza 1Konrad (#1647) üzenetére


natë
nagyúr

Semmiben nem jobb a P20/P20 pro (képminőség, vonalélesség, részletek, zajkezelés, stb) kamera téren mint a Mi 8. A "szaklapok" felültek a marketing vonatra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.