Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

néztem Imx 378 1080/60fps. tud.. ,de a nagyobbik teso az szerintem isocell t kapott...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) aha.e


aha.e
tag

Nem rossz képek, de vajon mennyi az utómunka?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#3) Dr. 444Hertz válasza aha.e (#2) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én is ezen gondolkoztam...
Telefonos fotókon ilyen színek kvázi nem is léteznek.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szerintem a tükrös-sálas-ázsiai lányos kép sikerült a legjobban! :P

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

A hosszú záridős kép nem rosz. A csajos kuka, az ISO 400 miatt festmény lett belőle. :D

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Éjszakai képet lőhettek volna, mert az elődöknél ez a funkció nem igazán működött.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ha ezt valóban tudja, akkor nem rossz.

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hiszem, ha (majd a mobilarena hasábjain is) látom... ;)

Minden szavam magánvélemény!

(#9) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Exif adatok néhol vannak néhol nincsenek.
Majd a tesztnek hiszek, ezek a mézes madzagokból már tanultunk.

(#10) Pjotr


Pjotr
senior tag

Igen, pont olyan, mint egy festmény. Szinte már csak zajszuresbol áll egy kép. Ekkora méreten nincs tovább, fizikailag lehetetlen.

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Ezek a képek abszolút marketing jellegűek és kamera valós képességeit még csak nyomokban sem tükrözi. Elég nehéz lenne ezek alapján bármilyennek is megítélni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) mg1992mg válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Azért őket se venném készpénznek :)

(#13) Örni válasza leslien (#1) üzenetére


Örni
senior tag

Már az IMX377 is tudta az 1080p 120fps-t, szóval valószínű ez is tudja, lehet eddig a SOC-ok miatt nem tudták kihasználni a telefonok.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#14) Quqesz válasza Blyan (#11) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyetértek! Viszont ugyan ez a kamera van a nexus 6p ben is és ez ad reményre okot, a többi majd kiderül...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#15) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Szerintem ezek a leggyengébb képek amiket lőttek vele, az igazi tudása meglepetés lesz... :D

(#16) Örni válasza Quqesz (#14) üzenetére


Örni
senior tag

Abban IMX377 van, majd a Pixelekben lesz ez a szenzor.

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#17) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Korábban a Huawei-nél volt valami hasonló nem? Hogy digitális gépekkel lőttek képeket és úgy reklámozták, mintha a P8/9 csinálta volna őket. Ez rémlik.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#18) szupermacs


szupermacs
veterán

Aki mondjuk ilyen marketing fotók miatt hasra esik és megvásárolja, az megérdemli. A tesztre leszek én is kíváncsi. Egyébként nem tetszik a hátlapja.

(#19) Luck Dragon

Szerintem nem hiteles, biztosan sokat színeztek rajta...

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Postas99


Postas99
senior tag

A sálas csajos kép borzalmas. De a kínai öreg papis is egy rakat f.s. Az embernek olyan arca van rajta, hogy elsírom magam.
Sztem, sokat nem javult a fotózási képesség. De majd meglátjuk

(#21) tibcsi0407 válasza Postas99 (#20) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A sálas csajosnál ráadásul valami segédfény is van a háttérben. Azt jobb lett volna kihagyni.

https://utdetailing.hu/

(#22) Dr. 444Hertz válasza Postas99 (#20) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jó, hát nem az arckifejezésen van itt a hangsúly, na...
De tényleg borzalmas, agyon szerkesztett (és idétlen) képek lettek.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#23) pikszel


pikszel
őstag

Érdekes színvilága van a képeknek és az is látszik, hogy nem vaktában készültek, de semmi különös. A tömörítés is nagyon rossz, a mosott, rücskös kontúrok mellett. Aztán még lesz valami vele, ha lesz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#24) atike


atike
nagyúr

Annyira jól néz ki az összes ilyen gyári kamerafotó mindig... :) Aztán meg majd a valóságban vagy tud ilyet, vagy közel sem... :U

(#25) tibcsi0407 válasza atike (#24) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert egy profi fotóst állítanak be a telefon mögé, aki elkapja sok helyen a tökéletes pillanatot. Aztán még lehet picit meg is dolgozza a képeket. :D

https://utdetailing.hu/

(#26) Crob


Crob
tag

ennek a jelentösége a Pixelek szempontjàbol konvergàl a nulla felé, emellett végülis csak a lencséken, meg a képfeldolgozàson mulik a kép minösége :DDD Sony szenzor van a ma eladott telefonok igen nagy részében, mégis elég nagy a szoràs...és emiatt szégyen, hogy pont a Sony képtelen a csucsra màszni képminöség terén...

(#27) Surda- válasza Postas99 (#20) üzenetére


Surda-
őstag

Az egy felső,nem sál.
Az egyébként bevilágított kép, nem korrekt úgy eladni,mintha a kamera vakuja lenne ilyen jó.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#28) kengyel


kengyel
nagyúr

Így elsőre nagyon meggyőzőek !

kengyel

(#29) tejbele válasza aha.e (#2) üzenetére


tejbele
csendes tag

:D

Üdv, Tejbele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.