Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6464) Wajk válasza ak76 (#6463) üzenetére


Wajk
addikt

azt azért talán még nem.
Figyeld az "Ébren" sort, valami nagyon nem hagyja aludni a telódat.

Ez nem ROM probléma, ennyire nincsen nagy eltérés közöttük, próbáld meg, hogy törölsz mindent (Wipe Data) és használd kicsit csak úgy közel üresen a telefont, hogy alapban minden rendben van-e a telóddal, aztán mehetnek fel szépen a programok és a beállításaid, vagy próbáld ki valami Akksi analizátort, lehet hogy kibukik az egyik appod...

(#6441) muchacoado: amennyire én tudom a boot.img-nek semmi köze hozzá :N
Inkább az, hogy a data partíciót hogyan használják. pl az odexed (miui.com-os) és a deodex ROMok (MIUIandroid/WiUi/Vagyula ROMok) nem szeretik egymást. De a deodex-esek megférhetnek egymás mellett. De itt is lehet probléma, pl közel azonos bázisra épülő ROMok (verzió) bírjak csak igazán egymást, pl van, hogy kb. 1 hónap eltéréssel kiadott ROMok már nem (pl. com.android.phone FC).

(#6440) Karavik: ahogy szoktam mondani, nekünk van a legjobb MIUI támogatásunk, én inkább csak finomhangolást végzek kicsit, meg kicsit magamhoz igazítom. Elsősorban magamnak készítem, de a végeredményt megosztom, hátha még valakinek bejön.
- init.d támogatás (scriptek futtatása bootoláskor)
- 4.2-es bill swype támogatással +magyar szótár
- optimalizált kernel beállítások
- extra reboot opciók
- részletesebb hangerő állítás
- 3x helyett 4x lassítás Mi2 tulajoknak (480p)
- hivatalos Gapps cuccok
- Nexus 4 beállítások és tweakek
(az N4-nek elég jó rajongói bázisa van, a HW pedig közel azonos)
- 1 helyett mind a 2GB RAM használata
- multitasking MOD
- optimalizált audio beállítások
- optimalizált animációs értékek

...meg még sok apróság amiket az XDA-n keresek/találok/tesztelek a jobb teljesítmény és akksi érdekében

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.