Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#125) Memmaao


Memmaao
addikt

Engem, mint mentőorvost az szomorít el, hogy kvázi mindenki "játéknak" tekinti ezeket az eszközöket. A cikk írója sem visel bukót, se egyéb védő felszerelést! Pedig 25km/h-val nagyon nagyot lehet borulni. Egy bukó bizony megmentheti a szürkeállomány jelentős részét. De nem, ezzel még ittasan is lehet menni, mert jogilag olyan, mintha gyalogos lennél... No komment. Egy ittas gyalog is tud akkorát esni, hogy az idegsebészeten ébred a mámorból, egy hét lélegeztetés után, miután lement az agyödémája, mert becsövezték és evakuálták a subduralis vérzését... Nemhogy biciklivel vagy rollerrel. Három fiam van. Egyik sem ülhetett addig biciklire, míg nem volt hajlandó felvenni a bukót. Nincs bukó, nincs roller, bicaj, stb. A szomszéd kisfiú azt mondta, ő már nem hordja, mert már nagy hozzá és nem kell. A múltkor a Zsolnay negyedben csak az én két fiamon volt bukó, és vagy 30 gyerek bringázott a meredek lejtőkön. Helikopterrel nem egyszer voltam úgy gyerekért, ha lett volna rajta bukó, még mentő se kellett volna.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.