Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #72042496 válasza #72042496 (#197) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most nézem, hogy az S-ből kapható az all-digital változat is. Csak a hír volt meg, az nem, hogy meg is jelent.

[ Szerkesztve ]

(#202) BusinessGuy válasza [K2] (#191) üzenetére


BusinessGuy
senior tag



Találó,főleg ha sikerül megint porszívóhűtést beletenni mint a Pro-kba.. :C

(#203) Wesder válasza BusinessGuy (#202) üzenetére


Wesder
félisten

Ez Devkit.
PorSzívó 5

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204) <Lacy85> válasza BusinessGuy (#202) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A Pro hűtése inkább a vadászgép hangjához áll közelebb, ha tényleg beindul. :D

(#205) hhenry válasza <Lacy85> (#204) üzenetére


hhenry
őstag

Nem értettem,hogy milyen egy hangos konzol aztán vettem egy fat ps4-et na annak volt hangja :DDD

(#206) XuChi válasza hhenry (#205) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor nem hallottad még a PRO-t egy kiadós GOW futtatás közben. Feleségem 2 szobával arrébbról átjött, hogy nálam megy egy vadászgép turbina ?

(#207) hhenry válasza XuChi (#206) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem a pro teljesen türhető :)

[ Szerkesztve ]

(#208) <Lacy85> válasza hhenry (#205) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A fat, meg a slim hangtalan a pro-hoz képest. Volt mindháromból. :D

Amúgy nálam is tűrhető. Mármint ha Fifa, GT Sport, meg hasonlókkal játszok. De a GoW, vagy AC Origins tekeri, mint állat 4K HDR mellett.
Februárban lejár a gari, szóval lehet eszközölök rá valami custom hűtést.

(#209) hhenry válasza <Lacy85> (#208) üzenetére


hhenry
őstag

Ez furcsa nekem is volt mindhárom de nekem a fat volt elviselhetetlen a pro talán RDR2-nél hangos kicsit de nem vészes

(#210) <Lacy85> válasza hhenry (#209) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én is filóztam már, hogy ráférne egy nagytakarítás + pasztázás.
Lehet, hogy segítene rajta egy "kicsit".

(#211) hhenry válasza <Lacy85> (#210) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem egy éves lesz karácsonykor de én tuti,hogy nem nyúlok hozzá a fatet szét bontottam és portalanítottam na azt sajnálom,hogy nem fotóztam azt meg még jobban hogy eladtam dobozos star wars edition

(#212) [K2] válasza BusinessGuy (#202) üzenetére

Köszönöm! :))

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#213) Solten válasza atike (#189) üzenetére


Solten
addikt

Ha egybe megy akkor meg az a problema... :U

Saor Alba

(#214) #54625216 válasza <Lacy85> (#208) üzenetére


#54625216
törölt tag

Valami ilyesmire gondoltál?

;]

[ Szerkesztve ]

(#215) Nartaas válasza bLaCkDoGoNe (#107) üzenetére


Nartaas
tag

Az xbox 360 nal kellett volna okosnak es meresznek lenni. Ha mar ugy is szamot kell ugrani akkor elneveztem volna xbox4-nek :DMondhattak volna hogy 4x olyan jo mint az elso xbox vagy vmi :D Aztan had fajjon a Sonynak a feje a szamok miatt.

(#216) Sinesol


Sinesol
veterán

Hát sokat nem agyaltak a designon, egy doboz, a tetejére meg egy rács hogy szellőzzön, tisztára mint valami DIY Pc ház. :D

(#217) <Lacy85> válasza #54625216 (#214) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem feltétlenül. Ez így elég hülyén néz ki. :K

(#218) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Hu mekkora vitak mennek itt! :D

En vilag eletemben PS-es voltam, Vita kivetelevel az osszes megvolt eddig, de nem akadnek ugy ki, mint @wesder, ha a PS elnevezeset, vagy megjeleneset szidna barki is.
Komolyan, mintha ellene iranyulo serelem lenne barmifele kritika az uj XBOX-szal szemben.

Az elnevezes igenis pocsek. Eddig is pocsek volt az elnevezes? Igen. Ettol fuggetlenul meg lehetett volna mondjuk probalni egy XBOX Two elnevezest a One utan, vagy barmi mast. Oke, hogy az ember ne vegyen valamit anelkul, hogy fingja lenne rola mit vesz, de azert az se jo, ha kutatomunkat kell vegezni miatta. Ha XBOX-os lennek, es a baratnom hallana tolem, hogy mennyire szeretnek egy Series X-et, siman osszekeverhetne a One X-szel. Nem nezne utana, mert az atlag ember nem szamit ilyen idiota elnevezesi semara.

Nyilvan nem ez donti el nalam a kovetkezo genben, hogy mit veszek, szamomra csak a jatekok szamitanak, de ettol fuggetlenul ez a nev tovabbra se elonyos, plane azert, mert kb barmi mas nevvel el lehetett volna kerulni, hogy az emberek osszekeverjek az elozo gennel.
(Igen, PS eseten vannak genen belul kulonbozo modellek, de se a nevukben se a gepekben nincs annyi kulonbseg, hogy egy mas genhez tartozo PS-t vegyel veletlenul. Nintendot ilyen teren nem tudom megvedeni. :D )

Ami a formajat illeti, nekem szemely szerint bejon, meg ugy ranezesre praktikusnak tunik airflow szempontjabol. Nekem igazabol mindegy, hogy nez ki, amig nem zavaroan feltuno (mint a PS5 devkit :DDD ).

Konzol elleni kritikat meg senki ne vegyen mar igy magara pls. En erdekes modon tudtam nevetni a PS4 megjeleneset kifigurazo memeken, meg el tudom engedni, hogy nehany ember furan nez ram, hogy (jo esetben) 720p-s Nintendos jatekokat tolok Switchen es hogy ez milyen gaz egy XBOX/PS grafikajahoz kepest. Egeszseges ember nem csinal ugyet ebbol.

(#219) Wesder válasza Felesbandi (#218) üzenetére


Wesder
félisten

A mémeket én is csipàzom mert jópofàk. Azt nem csipàzom hogy itt agonizàlnak a nevén hogy nagymama és àtlagbéla majd emiatt PS5-öt vesz inkàbb, mert az egyszerű mint ők ketten. Pont nem fog érdekelni ha megint elmegy x3 annyi PS. A témàt màr rég elengedtem, a személyeskedést meg lehet abbahagyni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220) b.


b.
félisten

Na a név eldolt, nem ez lesz a neve szerencsére. Series delete. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#221) Wesder válasza b. (#220) üzenetére


Wesder
félisten

Jött hivatalos vàlasz az MS-től?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222) Wesder válasza Wesder (#221) üzenetére


Wesder
félisten

Yep megtalàltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223) XuChi


XuChi
addikt

Szerintem akár lekváros bödönnek is hívhatnák. Ha elmegy rajta az a játék amivel játszani akarok, nem tök mindegy hogy hívják ??? :F :F

(#224) Scholes9 válasza XuChi (#223) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok vele, vannak az embernek ettől ezerszer nagyobb gondjai a mindennapokban...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#225) AxBattler válasza XuChi (#223) üzenetére


AxBattler
félisten

Sokkal fontosabbnak gondolom a jó hűtést, a betöltési idők rövidülését, a stabil 4K@60Hz-et, az (új) ex-eket, stb. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#226) XuChi válasza AxBattler (#225) üzenetére


XuChi
addikt

Pontosan :)

#224: Full egyet értek.

(#227) hhenry válasza AxBattler (#225) üzenetére


hhenry
őstag

:K

(#228) AxBattler


AxBattler
félisten

És nézzük a kasztni jó oldalát: melegen tartja a tetejére helyezett melegszenyát, sütikét, bögre kávét. :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#229) XuChi


XuChi
addikt

Nekem ez az álló elrendezés nagyon tetszik. Tényleg olyan mint a Silverstone Fortress.

[ Szerkesztve ]

(#230) RetroFighter


RetroFighter
tag

Fektetve viszont véleményem szerint eléggé [idétlenül] néz ki :K

(#231) #54625216 válasza XuChi (#223) üzenetére


#54625216
törölt tag

A név nyilván huszadrangú kérdés, de ha a hír a néven kívül más értékelhető információt nem tartalmaz, akkor az emberek - jobb híján - azt kommentelik.

(#232) XuChi válasza #54625216 (#231) üzenetére


XuChi
addikt

Nem azzal van a gond, hanem a felesleges vergődéssel, és nyavalygással.

(#233) Wesder válasza XuChi (#232) üzenetére


Wesder
félisten

Vigyàzz, mert fanboyozni fognak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234) b. válasza XuChi (#232) üzenetére


b.
félisten

mert ha valaki elmondja hogy nem tetszik neki a név az nyavalyog? :F
Erről szól a cikk hogy mi lesz a gép neve....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#235) Sinesol válasza b. (#234) üzenetére


Sinesol
veterán

Véleményterror kicsiben..

(#236) Ádám16


Ádám16
addikt

Egyébként a név szerintem is szar lett. De kit érdekel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.