Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Tavasszal be is szerzem! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

:C

(#3) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Most tenyleg ugy oltjatok a PS-t, hogy meg ki sem probaltatok? Ez igen... Amugy maga a teszt is egy kicsit fura lett, es sztem korantsem szubjektiv. De ez az en velemenyem. Volt szerencsem a hetvegen kiprobalni, tetszik, szo se rola, de az a haz, amibe beleraktak a cuccokat, valami iszonyatosan gaz. A Kinect maniat sem ertem igazan, mert en is, es szerintem sokan masok is, azert vesznek konzolt, hogy jatszanak, es ne bohockodjanak a Kinect elött. A hangvezerles meg egy kenyelmi funkcio, bar sok ertelmet en nem latom, mivel igyis-ugyis a kezedbe veszed a gamepadot. Tv-s szolgaltatas meg Europaban nem igazan van, ahol nem igazan hasznalod a gamepadot.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#4) Xirtam válasza Gilberto (#3) üzenetére


Xirtam
veterán

Mer aztán nagyon fontos egy konzol külleme. Aki e szerint dönt annak csak gratulálni tudok. :D

(#5) Gilberto válasza Xirtam (#4) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Mint irtam az az en velemenyem. En sokkal jobban szeretem a kompaktabb dolgokat.

Meg annyival kiegeszitenem a mondandomat, hogy azert az Xbox eseteben sincsenek olyan nagy nyitocimek. A Forza persze egyertelmü, hogy bombasztikus. De mast nem igazan tudnek mondani erröl az oldalrol sem. Mert a többi meg multiplatform.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#6) pzstm válasza Gilberto (#3) üzenetére


pzstm
titán

Jó lett a teszt és hidd el nem szubjektív;) Kinectet hasznalom Ryseban,mert poén elkiabalni magam harc hevében, hogy archers cover me, es komolyan gyorsabb is mint négy másodpercig RB-t nyomni.....

zenehallgatas és filmnezes esetén nem kell távirányító, sot a sötétben sem kell keresgelni mi merre.
Menuben meg ellepkedsz a settingsig, addig az Xbox go to settingsre haromszor megkapod a settings képernyőt.

A haz kinezet meg szubjektív kár egy fél percet is vitatkozni;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Xirtam válasza Gilberto (#5) üzenetére


Xirtam
veterán

Lényegtelen hány db nyitócíme van. Ha abból 1 legalább fix 60 fps-el képes azt nyújtani amit a Forza . . . az agyonhypeolt killzone sf lufija már rég kipukkant. Arról nem is beszélve, hogy az fps-t sem képes tartani.

(#8) unrealnoise válasza Gilberto (#5) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Bombasztikus a Forza 5? Miben? Grafikában nem nyújt olyan hatalmasat (igen, láttam számtalan videót, láttam képeket...), aztán tartalomra meg lepkefing. 14 pálya? Ez bombasztikus? GT6-ban 37 pálya lesz... jaaaaaahhh...

A Sony nem talált fel semmi extrát, csak rájött mi kell a népnek. Ennyi. Olcsóbb és jobb gép az övék, ezzel vitatkozni NEM lehet. Tény...

Exkluzívok terén meg majd jön az ND, SM, QD, PD, aztán lehet majd az állakat keresgélni...

Persze a PS4-es nyitókínálat elég gyér, de nekem személy szerint nem kellene semmi az Xbox One kínálatából sem. Forza 5 jó lett volna, de ilyen gyér tartalommal ezerszer inkább GT6 PS3-ason, amiben lesz elég sok pályán időjárás és napszakváltás is, és még számtalan újdonság is...

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#9) mephi666 válasza Xirtam (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálam a tv alatt van az x360 és a relax fotel lábtartójától nem is látom, ha játszok, így akár az se zavarna, ha ilyen borítás lenne a gépen :D

ui: azt hiszem nem szabad teszteket/értékeléseket olvasgatnom az x1-ről egy jódarabig, mert már kezdek kicsit agyalni, hogy tudnám kispórolni a pénzt rá és várni kellene pár évet :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Spancho


Spancho
őstag

Tetszik :)
A joy / dash / exclusive játékok / skydrive(használom pc-n ,wp8-as telón is) miatt jobban bejön mint a PS4.
Ha majd lesz belőle valami olcsóbb változat ,akkor lehet benevezek egyre.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) Xirtam válasza unrealnoise (#8) üzenetére


Xirtam
veterán

Most komolyan egy olyan játékot hozol fel mint a GT6?! "The Real Driving Simulator" :D Csak épp az autók hangjait felejtik el évről évre. Vicc kategória az egész.

Amúgy a SONY fanoktól úgy halkan megkérdezném miért isteníti mindenki annyira ezeket a hyper szuper ND, SM, QD, PD párosokat?! :) Egy Uncharted, God of War is egy agyonhypeolt játék. Részről részre ugyan azt csináltatták veletek a fejlesztők.

A gép pedig nem attól jobb, hogy erősebb-e vagy sem. Iphone vs Galaxy, hiába erősebb a Galaxy az Iphone plusz szolgáltatása a rá írt rendszer miatt még is megveri a Galaxy-t hiába erős , és jó készülék.

A Sony képtelen jó szoftvert írni a gépre. A szegényes server parkjaikról pedig ne is beszéljünk. A PSN úgy ahogy van egy sz@r

[ Szerkesztve ]

(#12) pzstm válasza unrealnoise (#8) üzenetére


pzstm
titán

Melyik gépet mennyi ideig próbáltad/hasznaltad?:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) a.sebi válasza Gilberto (#5) üzenetére


a.sebi
őstag

Ne m fikázott it senki semmit, csak az a helyzet hogy mindenki rimánkodott, hogy a ps szarrá, hígfossá alázza majd az xboxot..
Mikor az a helyzet , ps4 egy nagyon erős ps 3 facebook gombbal ùjítàsban nem sok...
A lenyeg hogy szoftveresen a microfasz nagyon odatette magát, és nem lesz könnyű a sonynak.
Sőt, figyeljetek csak meg miket lehet még kihozni az x1 ből...

Nyitocimek meg abszolut jobbak, de a killzonet kiprobaltam es az kurva jo volt...
De azon kivul dr 3 ryse egyutt ernek bőven annyit mint a killzone... mert amugy a tobbi az nagyon gyengenek tunik...

(#14) pzstm válasza a.sebi (#13) üzenetére


pzstm
titán

"ps4 egy nagyon erős ps 3 facebook gombbal ùjítàsban nem sok..."

:C :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15) unrealnoise válasza Xirtam (#11) üzenetére


unrealnoise
senior tag

A GT6-ot próbálta a GTplanetes srác (kiadás előtti teljes verziót, és bár a hangok még messze nem tökéletesek, de már jobbak, mint voltak.) És ugye be van ígérve egy elég komoly patch... És biztos lesz id belőle valami, mert jópár funkciót az tesz teljessé etc...

Forza 5 milyen hatalmas újdonságot tud felmutatni?
GT6-nál egyedül a hangokkal van baj (most még), a többi mind pöpec lesz a jelek szerint. Tartalomra meg ég és föld a két játék, nekem, mint PC-s szimeken felnőtt srácnak, az a 14 pálya egy vicc...

Mondom ezt úgy, hogy a Forza 4-et jobbnak tartom a GT5-nél... Ez a Forza 5 el lett kapkodva, kész kellett lennie "nyitásra", nincs is ezzel baj, de hogy ez nem bombasztikus az biztos...

Jelzésértékű, hogy Metacritic-en így áll (leggyengébb Forza pontszám, ami valaha volt, kritikusoktól is és felhasználóktól is.):
Forza 5

míg a Forza 4:
Forza 4

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#16) unrealnoise válasza a.sebi (#13) üzenetére


unrealnoise
senior tag

"A lenyeg hogy szoftveresen a microfasz nagyon odatette magát, és nem lesz könnyű a sonynak."

A microsoft a gen elején odateszi magát exkluzívok terén, aztán ennyi is. Egy idő után nulla az egész. Meg lehet nézni mi megy az utóbbi években Xbox360-nál. Semmi. Míg PS3-ra jönnek a jobbnál-jobb exkluzív cuccok a mai napig.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#17) a.sebi válasza pzstm (#14) üzenetére


a.sebi
őstag

Sajnos tenyleg, ez van... :))

(#18) GALARDO válasza Xirtam (#11) üzenetére


GALARDO
addikt

+1

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#19) Neoteric


Neoteric
addikt

Szerintem is érződik, hogy Xbone felé húz a cikkíró szíve, de ez érthető, hisz valszeg nem egy Playstationös fogja tesztelni az ms konzolját.. Korrekt írás, thx. :R
Ráncfelvarrásról egyébként már van hír, 2014 Q1-ben már jön is.

Ennek ellenére én maradok PS4-nél, engem nem érdekel a kinect, ellenben számít a gép külseje, illetve az h kevesebb pénzért ha csak egy hangyaf@sznyival is, de szebbek rá a multiplatform játékok (már most). PSN-től nem fosok, így h fizetős az is, nem hiszem h bármiben is kevesebbet nyújtanának, mint a live gold, főleg ha megtartja Sony azt a jó szokását h milyen teljes játékokat ad a psn+-hoz.
A későbbiekben viszont egy olcsósított kinect mentes Xbone-t lehet beszerzek az értelmes exkluzívok miatt ( ha lesznek).

PSN: ne0teric_sAN

(#20) gianni85 válasza unrealnoise (#16) üzenetére


gianni85
veterán

És, ha valaki nagy ívben leszarja a PS exkluzívokat? Próbálod folyamatosan tolni a PS4-et, de nem veszed észre, hogy más embereknek más a preferenciája.

(#21) a.sebi
Forza Horizon szar lett? A legfrankóbb arcade cucc a generációban... de ezen ne vesszünk össze.

[ Szerkesztve ]

(#21) a.sebi válasza unrealnoise (#16) üzenetére


a.sebi
őstag

Igazad lehet ezert majd megeri kesobb a boxhoz egy pst venni...
A 360 nal a forza horizon, gow judgment eleg szarok lettek...

(#22) jozsi


jozsi
tag

Egyértelmű a cikkíró részrehajlása, na sebaj azért én maradok a PS-nél;)

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#24) JanR


JanR
addikt

Jó kis kedvcsináló cikk, akarok egy ilyet az már tény :D

Ha a két gép teljesítménye hasonló én inkább az X1 mellett döntök, mert több mindent tud mint, hogy csak játszani lehessen rajta. Köszi srácok!

(#26) MasterMark


MasterMark
titán

Oricot meg beszippantotta a next-gen. :DDD

Switch Tax

(#29) #51736960


#51736960
törölt tag

(x)

(#30) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Kösz a gyors tesztelést srácok :R Nagyon bejön az X1, de hatalmas dilemmában vagyok. Ugyanis nekem tökmindegy a hardver (úgyis optimalizálnak rá), a külső (egyik sem szebb számomra a másiknál), a rendszer, meg úgy nagyjából minden. Nekem csak egy dolog számít, hogy milyen exkluzív játékok vannak rá, végső soron csak emiatt döntök egyik vagy másik mellett, ez az ami számomra eladja. És bár lehet, hogy most jobbak az X1 kezdőcímei, mint a PS4, de korábbi generációkból kiindulva viszont tudom, hogy vannak olyan címek, sorozatok amiket biztos, hogy soha nem fogok rajta látni (pl. God of War, Uncharted, stb. - ezek tuti, hogy csak PS vonalon fognak folytatásokat kapni). Box vonalon viszont egy ilyen korábbi cím sincs (számomra). Az előző generációnál is ez döntött a PS3 mellett, a játékok. Tudom, First World Problem, de azért mindkettőt mégse engedhetem meg magamnak (még ha lesz is valamelyik az is talán jövő karácsonyra :DDD). Mondjuk addigra jópár játék megjelenhet, ami mérvadó.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#31) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kicsit visszas nekem ez a teszt, vagyis annak csak a kulonvelemeny resze, maga a teszt kifejezetten tetszik, fokent, hogy nem arra torekszik, hogy osszehasonlitsa a ket konzolt, sot, nem is igazan emliti a Sony gepet. Ezzel szemben a kulonvelemeny resznel, ahol az XBONE kezdocimeit emeli ki mint nagy pozitivum, es megis csak az nagyon megoszto Ryse-t emliti meg ket MULTIplatform cimet (amik amugy meg tesztek alapjan jobban futnak PS4-en). Ez nagyon eroltetett es erosen khmm kategoria, szerintem.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#32) Plazmacucci válasza Tomy Yayo (#30) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én pl jobban szeretem a Boxos címeket, GoW, Halo. De olyan japán játékokkal is játszanék amik csak PS-re jelennek meg. Na ilyenkor mi van? :D

unrealnoise meg nyugodj meg mielőtt agyvérzést kapsz :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33) GeneraL_XTX válasza pzstm (#6) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"zenehallgatas és filmnezes esetén nem kell távirányító, sot a sötétben sem kell keresgelni mi merre"

Miért, tán kezeli az itthoni szolgáltatós set top boxokat? kötve hiszem. :U

A teszt komolytalan, látszik hogy fanbojok írták, objektivitása nulla. Vannak még bőven hibái agépnek, amiről itt egy szót se olvastam.Gratulálok :W

(#34) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Azt hiszem, nekem is kell egy ilyen!!!!!!

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#35) MasterMark válasza GeneraL_XTX (#33) üzenetére


MasterMark
titán

Miért te talán stb-ről nézel filmeket? Itt gondolom blu-ray-ről volt szó...

Switch Tax

(#36) bulikavagyok válasza GeneraL_XTX (#33) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Zenehallgatáshoz vagy filmnézésre mióta kell set top box? :W
Mellesleg pzstm-é a gép amit teszteltek, talán tudja miről beszél! :DD

Plazmacucci: :K

[ Szerkesztve ]

(#37) Plazmacucci válasza bulikavagyok (#36) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Amúgy ilyen hatalmas gépbe már csak belehet dugni szolgáltatós kártyát, hogy előfizetett csatornák is menjenek rajta :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38) pzstm válasza GeneraL_XTX (#33) üzenetére


pzstm
titán

Blu-ray, xbox music, vagy ha van egy filmem felirattal(mondjuk legyen mkv formátumú), akkor azt tableten elindítom es ket kattintas utana, hogy mindenfele trukkozes nelkul az Xbox segitsegevel TV-n nezzem a filmet, hallgassam a zenét;)

amúgy barki kerdezhet egész nyugodtan itt is vagy az xbox one topikban, ha felmerülő kerdese van es meg nem talált ra választ a topikban;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39) bulikavagyok válasza pzstm (#38) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Engem az mkv lejátszás érdekelne, nem egészen világos amit írsz! :D Azt olvastam, hogy az usb-n keresztül semmit nem játszik... Illetve az, hogy set top box-ot próbáltál-e rátenni?

[ Szerkesztve ]

(#40) kpal


kpal
veterán

Szép bemutató lett :R
De nekem személy szerint még mindig jobban bejön a Ps4. és amit az nyújt ,de csak éppen picit csak ,nagyon fej-fej mellet halad a konzolok.

[ Szerkesztve ]

(#41) pzstm válasza bulikavagyok (#39) üzenetére


pzstm
titán

Surface2 -n elindit mkv, devices, play xbox one és megy is;)

T-home IPTV-t radugtam. Kiirta, hogy befogta a jelet, de kép nem jött át.....lehet turelmetlen voltam csak, de lehet T-nek kell loknie rajta egyet;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) Mister_X válasza Cathulhu (#31) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Éppen azért KÜLÖNvélemény a neve, mert elkülönül a tényleges teszttől. Leírtam x ezer karakterben a saját, kicsit szubjektív konklúziómat. Sehol sem lett oltva a PS4, csak levontam a következtetés(eme)t, hogy nem lesz itt PS4 egyeduralom, mert korántsem akkira durranás a PS4 az Xbox One-hoz képest.

Én majd mindhárom gépet meg fogom venni, de elsőnek nagyon nagy valószínűséggel az Xbox One-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43) batai15


batai15
félisten

Nagyon begyere az xbox one. Sajnálom is hogy eladtam az elődöt

(#44) bulikavagyok válasza pzstm (#41) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a gyors választ! :R
Surface-em nincs, és gondolom Win8-al ez nem megy...
Nekem egyébként egy Philips Upc boxom van, illetve egy digis, hdmi-s műholdas beltérim, gondolom azért idővel csak fognak működni azok is. :F

[ Szerkesztve ]

(#45) Mister_X válasza bulikavagyok (#44) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Win8 alól is megy :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#46) bulikavagyok válasza Mister_X (#45) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na szuper! :D Adatot, hogy viszi át? Wifi, vagy hdmi?

(#47) MasterMark válasza bulikavagyok (#46) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván hálózaton. HDMI-t a TV-re is dughatod...

Switch Tax

(#48) bulikavagyok válasza MasterMark (#47) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, rá is dugom, csak akkor hogy irányítsam a One-on keresztül? :)

(#49) MasterMark válasza bulikavagyok (#48) üzenetére


MasterMark
titán

Mondom hálózaton keresztül megy ez amiről itt beszélnek. HDMI-n sehogy.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50) Def26 válasza pzstm (#41) üzenetére


Def26
félisten

T-home sat tv működik vele. Még TV -t is tudja kezelni. Elrikkantom magam, hogy xbox volume up és a TV -n emeli a hangerőt mintha a távirányítóval csinálnám. Működik a watch tv is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.