Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #52588800 válasza Norb79 (#49) üzenetére


#52588800
törölt tag

4ig jó volt (beleértve a 20. évfodulós kiadását a 2. résznek), 5 már nem tetszett, 6-7-et már ki sem próbáltam. Most meg eljutottunk oda, hogy van belőle egy F2P valami, ami grafikailag nem néz ki rosszul, de semmi kedvem így hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#52) Raysen623 válasza #52588800 (#43) üzenetére


Raysen623
addikt

Még nem volt meg a játék, amikor még volt aukciós ház. Most meg már nincs, így nem értem milyen szolgáltatásra gondolsz...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#53) l.skywalker válasza szupermacs (#50) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Settlers-ben sem vitték túlzásba a dolgot, csak annyi történt, hogy váltakoznak a nappalok és az éjszakák - ill. jobban bele lehet a térképbe zoomilni és akkor a madártávlat kicsit jobban megereszkedik. Ezen kívül az UI illetve a színek/alakok lette feljavítva.

Nekem Heroes3 esetében ez elfogadható lenne. A Settlers esetében sem nyúltak a mechanikához.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54) l.skywalker válasza Norb79 (#49) üzenetére


l.skywalker
félisten

A hetes tényleg hajaz kicsit az 1-2-3-ra, de már a négyes is szerintem el lett rontva. Az 5-6 viszont szóra sem érdemes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55) szupermacs válasza l.skywalker (#53) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem játszottam a Settlers sorozattal, így a remaster is kimaradt. De az biztos, hogy egy ilyen H3-ra nem adnék már ki pénzt.
Inkább csináljuk a saját TBS játékunkat haverommal. (Ez itt a reklám helye. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#56) #52588800 válasza Raysen623 (#52) üzenetére


#52588800
törölt tag

Arra a folyamatra célzok, ami most a játékiparban zajlik. A nagyobb profit érdekében a játékokat, mint termékeket átalakítják játékokra, mint szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#57) #65675776 válasza Norb79 (#48) üzenetére


#65675776
törölt tag

Persze, hogy nem véletlen a 4:3 képarány. Az eredeti H3 is ilyen (800x600 fix felbontással), és a HD-ben érdemben nem nyúltak semmihez.

(#58) #72042496 válasza Raysen623 (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt vagyok én. Akkora túlkínálat van jobbnál jobb steames játékokból, hogy akkor se vennék PS-s játékot máshonnan, ha nem gyűlölném szívem mélyéből az EA-t és Ubit is.

Az EA-val kapcsolatban azért kezdek megenyhülni.

[ Szerkesztve ]

(#59) Raysen623 válasza #52588800 (#56) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerinted ez kinek a bűne? A sok ingyen játszani akarót így basszák át, mert azt hiszik az F2P játék tényleg ingyenes, közben meg többszörösét pengetik ki önszántukból egy valós játékárnak adott esetben (és még csak utána sem számolnak). Hát persze, hogy elindul egy ilyen folyamat, amibe a Blizzard is beszáll amint lehet.

(#58) Balika911 : gratulálok, benne vagy a 10%-ban. :C

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#60) #52588800 válasza Raysen623 (#59) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem a F2P játékokról van szó, de mindegy.

(#61) #72042496 válasza Raysen623 (#59) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem kell gratulálni, semmit nem jelent, hogy ki milyen klienst használ, vagy nem használ. De tudom, úgyis gúnyból írtad, ahogy korábban is kifejtetted a minősítgetéstől sem mentes véleményed a magamfajáról. Viszont ha ilyeneket megengedsz magadnak, légy szíves írd legalább le, hogy az a maximum 10% milyen számításokból jött össze.

Te szemlátomást összetettebb és pontosabb adatok birtokában vagy, én csak a regisztrációk számából tudok hirtelen következtetni:

Steam ~150 millió (link), Origin ~50 millió (link), uPlay ~50 millió (link, bár ez régi). Ebből mindenképpen több, mint 10% a Steam-exkluzív regisztráció, hogy mennyivel, az attól függ, a halmazoknak mekkora a közös metszete. (A számokat kiszerkesztettem, mert valószínű hibásak voltak, nehéz nap volt. Nyilván a többszörös regisztrációk, aktív felhasználók is elvihetik az eredményt, ezekkel nem tudok számolni. A semminél viszont csak több ez is.)

[ Szerkesztve ]

(#62) Dr. Akula válasza Raysen623 (#40) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Te se váltottál még netszolgáltatót Hungartisztánban. És nem is próbálták megnövelni a sebességet egészen 0k-ra, mert hát kiajánlani ki tudják, csak épp technnikailag nem tudják nyújtani, de ez nem akadály hogy megvalósítsák. Csak az a biztos ami nálam van, az ilyen online biszbaszok csak olyan extrák lehetnek, ami vagy van, vagy nincs. Ja, és ilyen netre engedd rá az Ubisoft gamékat, ami ha 1 pillanatra nincs net, már nem is játszhatsz vele, hiába dobtad ki rá a lóvét. Na meg a kötelező patchelés, onlineban nem tudod azt mondani hogy bocs nem kell a legújabb verzió, mert abban fél évi munkádat teszi tönkre a Blizzard (ugyebár a Dio2 arról szólt hogy mionden patch elkúrta az aktuális karakter buildet, kezdhettél mindig újat, pedig classicban nem 2 perc volt a lvl99). Itthon meg akkor rakom vissza az 1.06b-t, amikor akarom.

(#63) Dr. Akula válasza Norb79 (#39) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Jó, akkor van ilyen, de attól még az AoE nem lesz noname fos. Legalább akkora, ha nem nagyobb kult mint az SC.

(#64) Raysen623 válasza #52588800 (#60) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem, mert jelen esetben az előfizetéses megoldásokról van szó ha jól értem (én ezt az egészet az F2P-ből eredeztetem le). De lehet ezt sem értem jól, mert képtelen vagy precízen megfogalmazni és rébuszokban beszélsz, mint akinél a bölcsek köve van és azt hiszi a másik bele lát az agyába és kiolvassa onnan a maradékot. Helyette marad ez a lekicsinylő stílus...

(#61) Balika911 : nem gúnyból írtam és nem minősítek, de a 10% kb annyira felel meg mint a 90. Pontos számot nem tudunk. Te ezt a réteget képviseld én meg egy másikat, aki ahogyan te is írtad benne van több közös halmazban (pl.: Steam-Uplay). Szóval ha nem inged...

(#62) Dr. Akula : nem az első net szolgáltatót fogyasztottuk el és váltottunk az aktuális legjobbra. Semmi sem tökéletes ez van, de ettől még jelenleg is kevesebb pénzért kapunk többet és ez tény. Átérzem a problémádat, mert több haverom is szenved hasonlótól. Azonban az általad felsorolt problémák sajnos idejét múltak. Ez van, előnyök és hátrányok. Lépj túl rajta és kész, tenni ez ellen nem tudsz, akármennyire is zavar téged vagy engem is néhanapján.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#65) b. válasza Raysen623 (#64) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#66) Krill77 válasza #65675776 (#31) üzenetére


Krill77
őstag

A technika fejlődése miatt másfele tolodott a Game ipar. Nem a sc az oka.
(#30)Dr. Akula
Ezek a "nem igazán hallottam" es hasonlók tök szubjektív dolgok. A 4 rész jovetelére meg azt írom, h jott 3 sc resz hamarabb.. Amirol még nagyanyám is tudott.

(#67) Dr. Akula válasza Raysen623 (#64) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pontosan melyik valóságot érzed idejét múltnak? :) De, tudok tenni ellene: nem veszem meg. Az Elite: Dangeroust pl. azért nem vettem meg, mert offline játékért engem ne kötelezzen netre. Majd ha multizni akarok, felmegyek, addig nem. Ha ezt nem értik meg, akkor nem kapnak tőlem pénzt. Majd meglátjuk hányan döntenek így, ez az egyetlen és valóban működő megoldás a kiadók észhez térítésére.

(#68) Dr. Akula válasza Krill77 (#66) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

3 SC rész? Még csak a 2.-nál tartanak. Az hogy a 2-t feldarabolták 3 részre, hogy 3x annyi sápot húzhassanak le, attól még nem külön rész. Így az AoE kiegjeit (Asian Dinasties & Co) is külön számolhatjuk.

(#70) Krill77 válasza Dr. Akula (#68) üzenetére


Krill77
őstag

Igy az ageof kiegek is csak darabkák csak technikailag nem is fejlődtek.

(#71) v.tom


v.tom
őstag

Kaptam closed beta access-t, bár PC-hez. A login infók alapján viszont valóban úgy tűnik, hogy play anywhere lesz.

(#72) l.skywalker válasza v.tom (#71) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez már egyértelmű volt korábban is: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#73) oriic válasza l.skywalker (#72) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Age of Empires-ről van szó. :D

Live-Die-Respawn

(#74) Raysen623 válasza oriic (#73) üzenetére


Raysen623
addikt

Sea of Thieves kizárólag XO? Van topicja a játéknak?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#75) oriic válasza Raysen623 (#74) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Xbox One - PC (Win10)

Live-Die-Respawn

(#76) Raysen623 válasza oriic (#75) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#77) Dr. Akula válasza #32839680 (#69) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Nem akarok külön offline és online inventoryt."
Nem játszol offline, és probléma megoldva. Ilyen egyszerű. Most se teszed, mert a "single player" is online, az is csak egy egyszemélyes multi.

"Ahogy a D2-ős időkből maradt local és online karaktereket sem. Na az nettó baromság volt."
Ja, akkora baromság volt, hogy ha nem kérek a Blizzard sorozatos elbaszásaiból, akkor nem telepítem fel a kötelező (onlineban nincs választás) patchet...

Áruld már el téged miben is tudott zavarni az offline, ha sose használtad? A kettőt ugyanis sose keverték, nem állt be eléd a ladderre egy offline karakter.

"A játék 80%-a nem megy net nélkül."
Miért ne menne? Eddig is ment, ezután is képes rá. Ja, hogy mesterségesen le van tiltva... Ez nem a képesség hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#78) l.skywalker válasza oriic (#73) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bazz, akkor ez egy véletlenül elsült csúnya gerillamarketing akció volt és ahogy látom sikeres, mert egy embert már érdekelt is :D

Kérek jutalékot MS-től :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.