Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nekem új hogy egy ilyen játék alapból nem multiplatform de örülhetnek a boxosok mert ez egy remek játék!
Nem hosszú és nem is túl interaktív a játékmenete de a hangulata és a története remek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Scholes9 válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is tetszett, én PC-n vittem végig a télen. Meg egyébként is szeretem a fejlesztők játékait :) Az Amnesia szerintem máig a legparásabb horror játék :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) mikej95


mikej95
aktív tag

VR fejessel, 1 menetben a sisak levétele nélkül, történetet előzeteseket nem ismerve milyet ütne ez a játék... Ha amnéziát (lol) is adnának melléje csak ezért vennék egy HTC Vive-ot.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sci-Fi mivolta miatt jobban bejön(ne), mint az Amnesia, csak ugye a gépem már túl régi hozzá. A Penumbra máig az egyik legfélelmetesebb atmoszférájú játék a műfajban . Viszont az Amnesia egy rövid kipróbálás után nem tudott úgy elkapni, inkább zavaróak és amolyan "tukmálósak" voltak benne a para effektek. Olyan, mint amikor "megmondják" neked, hogy "te most félsz, te mos kimerültél, te most extrán be vagy r@sálva" ésatböbbi... Ahelyett, hogy ezt inkább maga a játékmenet váltotta volna ki belőlem automatikusan...

[ Szerkesztve ]

(#5) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon jó játék,atmoszférája lehengerlő.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) Memora válasza mikej95 (#3) üzenetére


Memora
senior tag

Haha, én épp most játszok vele, még nem értem a végére, de így is sejtem mire célzol :DD

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.