Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hétalvó


hétalvó
addikt

A jo edes anyukajukat mar, hogy nem kepesek egy normalis divx/mkv fissitest kiadni, na most kiadtak a zune hd video-ot ami megy a live-on, ergo a gep tudna amit kell, de nem irjak meg ra direkt... :(

Zune – Zune video on Xbox LIVE offers a full fidelity experience with instant on HD in 1080p and 5.1 channel surround sound. No waiting for downloads or buffering, it’s there at the press of a button. You can also share the experience with up to seven friends through voice chat and Avatar integration on the TV screen – it puts a whole new spin on “movie night.”

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2) nrgia


nrgia
őstag

És valóban, engem totál hidegen hagy...én csak játszani akarok rajta/vele...se több se kevesebb...

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Pont a Last.FM az amire kiváncsi lettem volna, a másik kettő a kutyát nem érdekli. Nem baj, legalább maradok silveres, nem kell fizetenem a goldot. Egyébként tök jó, hogy az MS igényt tart mindenki pénzére, de arról szépen elfelejtkezik, hogy támogatni is kellene minden országban, ahol árulja a konzolt. Senki nem várja el, hogy magyar nyelvű Live legyen, jó lenne az angol nyelvű is. Az is tök jó, hogy nem akar külső blu-ray meghajtót csinálni a konzolhoz, mivel ott van a netes filmbérlés, persze ugye csak az USA-ban.

Most próbáltam ki a Zune-t: Kiválasztottam az elso filmet az Avatar trailerét:

"This item isn't sale in your region."

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Ursache válasza hétalvó (#1) üzenetére


Ursache
senior tag

Engem is felbasz, hogy nem tudok HD filmet nézni...

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#5) DA3MON


DA3MON
tag

Hali! :)
Akinek megvan ez a dashboard, az pls tegye már fel vhova, ahonnan le lehet tölteni :DD

(#6) BiP válasza Ursache (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

Ne aggódj, van helyette Facebook, meg Twitter :)))))))))

(#7) Ursache válasza BiP (#6) üzenetére


Ursache
senior tag

Mert az tényleg sok magyar érint :D nekünk is megvannak a saját szarjaink (májviájpí, és iviv) nem elég az? ;]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#8) alien_


alien_
őstag

Elég buli ez az instant Zune féle 1080p stream -elés. Elképzelhető, hogy a jövőben fogok így filmet "bérelni".
Last.FM -mmel annyi fenttartásom van, hogy nem kifejezetten úgy akarok zenét hallgatni, hogy a háttérben ott morog az Xbox.. A Sky player is egy hasznos újítás, de jó lenne, ha a gold-hoz járna még pár ingyenes csatorna, nem csak a Sky News. Plusz némi HD tartalom sem ártana..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#9) Def26 válasza alien_ (#8) üzenetére


Def26
félisten

Nekem regisztrálni engedett, de régió problémával elszállt. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Beerwolf válasza nrgia (#2) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ugyszintén. Így szerencsére nincs is miért mérgelődnöm. :)

(#11) pilaka


pilaka
csendes tag

Sziasztok , szeretném megtudni , hogy milyen progival és hogy tudom megnézni , hogy a lemezképfile tartalmaz -e frissítést , (van Muletterem,abx360, és sok más segédprogramom ) Nem szetenék legújjabb frissítéseket tartalmazó lemezeket betenni a boxba. A lievre már rég nem megyek(bár nem vagyok bannolva)

(#12) csirke07


csirke07
csendes tag

szia. azt szeretném kérdezni hogy meg van e már a 2009 17 uj dashbord és el e küldenéd?elöre is köszönöm szépen a segitséged csá. kérlek válaszolj

(#13) csirke07


csirke07
csendes tag

da3mon ez neked szol vagy aki tudna segiteni

(#14) csirke07 válasza DA3MON (#5) üzenetére


csirke07
csendes tag

szia tudnál nekem segiteni amit a forumba is irtam neked

(#15) Tutykos válasza csirke07 (#14) üzenetére


Tutykos
csendes tag

Ezt privátba beszéljétek meg létszives

Mindig gondolkodj mit csinálsz!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.