Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Túrin


Túrin
tag

Istenem emberek. Hol általánosítottam? Igen, a képregényben rozsomák. de én konkrétan mondtam, hogy nekem Farkas, a másik illetőnek meg Rozsomák. Mért kell belekötni? Szerintem semmi probléma nincs azzal, hogy Farkasnak hívja, akinek meg a Rozsomák a zsánere, az annak hívja. Szerintem egyáltalán nembaj, ha az Üvegtigris Fapuma.
Tök fölösleges telespammelni a cikket azzal, hogy Képregényben Rozsomák, és jaj a Farkas valami hülye agyszüleménye... Ezzel úgysem fogod megváltoztatni a cikkíró, és az esetlegesen a Farkas név felé hajló emberek ízlését. Fogadd el, hogy más a Farkast szereti. Oké, képregény, minden tiszteletem aki kitalálta az X-Men univerzumot, de én nekem Farkas. Ennyi. Lehet "ülj le egyes" és társait írogatni, se az enyém, és se más véleménye nem fog változni. Remélem Wolverine megbántad az #5. hsz-ed. Mert igencsak sok Fórumtrollt szabadítottál el. Én nem vitatkozok, én csak a saját véleményemet védem. Egyébként sok ember félreérti: NEM a képregényekre értjük, hogy ott Farkas a neve. Ott Rozsomák. Ezt sok ember helyesnek tartja. Ez már magánvélemény/ízlés, hogy ő ITT Farkasnak írta. /no offense

[ Szerkesztve ]

Túrin Turambar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.