Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) feliks


feliks
senior tag

Nem gyengén mobilfüggő a csaj.. :DDD

[Be Happy]

(#2) Remus389


Remus389
veterán

az az üzenet hogy egész nap nyomkodd azt a s***t

az a menő

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3) Atocha


Atocha
senior tag

Az első kettő hozzászólóval is egyetértek! Grat a nokiénak és a májkrémszoftnak a "reklámért".

Ha valaha is okos telefon kellene, akkor ez kellene egy Androiddal.
HALLO! NOKIA!!! VAN OTT MÉG VALAKI AKI HASZNÁLJA AZ ESZÉT?
Droidot a népnek! ..osz lesz forgalom meg növekedés. :)

Amúgy az okostelefon sax! :) Kell a görcsnek. Egy telefon bírja ki 2 hétig madzag nélkül!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#4) exkalibur


exkalibur
csendes tag

A munkahelyen azért Mac-et használ.

(#5) r3dsnake válasza Atocha (#3) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

csak hasznalj egy napig wp7et, vagy ios-t. ketlem, hogy utana lenne kedved a droidon szenvedni

(#6) d.salvatore


d.salvatore
tag

Reklám elmegy, Lumia 900 állat :D főleg fehérben, ISTENKIRÁLYSZÉP! :D

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#7) d.salvatore válasza Atocha (#3) üzenetére


d.salvatore
tag

Droidot a népnek! - "Cry me a River"

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#8) exkalibur


exkalibur
csendes tag

Az ebédlőben meg ott figyel egy iPhone az asztalon. Vajon hogy kerülnek Apple termékek egy Windows-Nokia reklàmba?

(#9) Pubilol


Pubilol
tag

Ugyan az, mint a többi Lumia.. Különben meg nem értem, hogy ha elvileg a szigorú követelmények miatt minden vason ugyan olyan flottul megy a WP7, akkor mi értelme "csúcsmodellt" csinálni? Amit el tudok képzelni, az az, hogy gyorsabban rajzolja a térképet..

(#10) madgie


madgie
titán

Kicsit sántít a reklám, hol a töltő? Estére simán azon kéne csüngenie a telefonnak :D
(milyen "szép", mikor az ágyban rágörnyedve böngészik ezen a kis vackon)

(#11) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Szegény egyedülálló, silány életű hölgyemény... ki mit sem tapasztal a világból, mert örökké a mobilját bámulja. Tucatnapok, felszínes emberi kapcsolatok.

Számomra ezt üzeni a reklám.

[ Szerkesztve ]

(#12) ForRedGlory válasza r3dsnake (#5) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tény, mert kötött, és nem lehet vele szenvedni sem.

(#13) for3l válasza d.salvatore (#7) üzenetére


for3l
senior tag

Nice one! ;]

Amugy eleg atlag reklam, engem ez nem osztokelne, hogy ezt a keszuleket valasszam.

Pubilol,

Nagyobb kijelzo, nagyobb tarhely, elolapi kamera meg meg par aprosag.
Egyebkent en sem vennek 'mar' 2nd wp keszuleket max nagyon olcson (mondjuk lumia 800 50e ft-ert).

(#14) emvy


emvy
nagyúr

Nagyon hangulatos reklam szerintem, pont az tetszik benne, hogy nem egyertelmuen pozitiv a bemutatott nap, inkabb atlagos.

while (!sleep) sheep++;

(#15) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Kedvelem a Nokiát meg a WP7-et, de ez a reklám mintha önmaga paródiája lenne. Mac billentyűzet és egér, egy fekete átlagos monitorral, i4 az étterem asztalán. Ráadásul a csaj pont azt az idegesítő típust személyesíti meg, aki még a nagydolgát is képes kiírni a falára. Valahogy nem áll össze. Majd a következő jobb lesz. Vagy nem. :DDD

(#16) d.salvatore


d.salvatore
tag

Azért mért kell annyira leblamálni ezt a reklámot :D van sokkal sz*rabb is...
Ja bezzeg ha félmeztelen lenne a csaj akkor menne, hogy "wáá mekkora nagy reklám" :D

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#17) amduser


amduser
tag

Egy szingli lány egy napja , simán lehetne ez a cím-e , ez a reklám inkább taszít mint vonz .

(#18) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És hány telefont használt el egy nap? Mert hogy 1x sem tette fel tölteni. És hulla fix hogy amennyit ez a csaj nyomkodja az akksi nem bírná úgy 8 óránál tovább :D

Amúgy valóban elkapott a hangulata :K

All→M8

(#19) BobTail válasza r3dsnake (#5) üzenetére


BobTail
őstag

vagy MeeGo-t, és a többiről már tudomást sem veszel :P

(#20) Dunbar válasza Zamasun (#15) üzenetére


Dunbar
senior tag

+1
Idegesítő, béna, fantáziátlan, szar reklám.

(#21) r3dsnake válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

kotott, es? ami kijon ra, mukodik is, az osszesen. szerintem ez az elony, nem az hogy lehessen fozott romokat feltenni (vagyis inkabb nem lehetoseg, hanem kenyszer a nulla tamogatottsag miatt...)

(#22) gabor85 válasza szilagyiv (#11) üzenetére


gabor85
őstag

Telefonáláskor a kijelző nem kapcsolt ki :D

Ezt jó elszabták, depressziós hangulat árad a reklámból...

(#23) d.salvatore válasza gabor85 (#22) üzenetére


d.salvatore
tag

Sz*rul vágott képernyővédője van, és csuklik a gyro :D

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#24) amanoba


amanoba
őstag

szerintem a reklám jól megfogta a valóságot, rengeteg ilyen fiatal felnőtt lehet, a munka mellett egyedül, a kommunikációs eszközökön tud valamennyi (közösségi) életet élni..szomorú, de tényleg realista.

nem lennék meglepve, ha készülne, vagy lenne egy "férfias" párja a reklámnak...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#25) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Az kimaradt a filmből, amikor bedugja tölteni a 24 órán belül :) Legalábbis ilyen használattal szerintem nem fogja kibírni 1 napig se ;] 1830mAh ide-vagy oda...
Félreértés neessék, én is WP7-et használok (Omnia7), és imádom, csak a reklámokat utálom :)

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#26) Apika válasza madgie (#10) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen! Én is azt hiányoltam... Ezek szerint ennyire jó lesz az akkuja? ;)

(#27) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

nekem tetszik ez a reklám, teló is, de basszus. ez a csaj beteg:D

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#28) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

ja és miért apple márkájú a billentyűzet, meg az egér?:D más nem lett volna joo..:D

[ Szerkesztve ]

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#29) gabor85 válasza d.salvatore (#23) üzenetére


gabor85
őstag

:D

mrhitoshi: ez van :P

[ Szerkesztve ]

(#30) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Mekkora baki. 1:13-nál a csaj úgy telefonál, hogy a telefonon a főképernyő látszódik. LoL. <szarkazmus On> De amúgy teljesen profi a reklám. <szarkazmus OFF> :C

(#22) gabor85 : Francba. Már lelőtték a poént. :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#31) Brutális eb válasza feliks (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Gondolom ányba is ezzel játszik.........

(#5) r3dsnake
Fél évig használtam wp7-et és ios-t
Egy megváltás volt droidra visszatérnem.
Minden ugy néz ki ahogyan én szeretem azok az appok vannak olyan kinézettel ahogyan nekem megfelel.
Reggel secc perc alatt rajta vannak a nap sorozat adagjaim mindenféle konvertálgatás és az itunes/zune hibát észlelt és leállt üzenet nélkűl,stb.Az egyetlen előnye a wp7-nek és az ios-nek a minimális sebesség előny.Tudom user error....
De mivel nem vagyok idgebeteg kibírom várni a 0.5 másodpercet amivel később nyilik meg egy app.( DHD-t használok de hamarosan one x itt van arra váltok ott még ez minimális előny is eltünik)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#32) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Azért nem semmi! Ez a XXI. század! Nem kell család, élettárs, Barát, vagy ilyesmi, csak egy telefon, amit egész nap nyomkodhatsz! Nuku magánélet; telefonálj, sms-ezz, csetelj, fészbúkozz, twittelj egész nap... Hányinger!

Minden szavam magánvélemény!

(#33) balcsida


balcsida
senior tag

Kérném a telefont meg a csajz karácsonyra, ha lehet

(#34) balcsida


balcsida
senior tag

A telefonáláskor lehet, hogy skype-olt, annál látszik a képernyő.

(#35) r3dsnake válasza Brutális eb (#31) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nem kell konvertalgatni ios eszkozre sem. van vlc, eszik mkv-t, avi-t, de van egy rakat mas alkalmazas is

[ Szerkesztve ]

(#36) r3dsnake válasza Brutális eb (#31) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

sry, dupla

[ Szerkesztve ]

(#37) emvy válasza tothmaxy182 (#32) üzenetére


emvy
nagyúr

25 evesen, ha jartal felsooktatasba, akkor valoszinuleg meg nincs csaladod, es az is gyakori, hogy elettarsad sincs. A reklam se allitja, hogy ez az idealis, de a helyzet ez. Baratokkal meg mintha talalkozna a nap vegen.

while (!sleep) sheep++;

(#38) mrhitoshi válasza balcsida (#34) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Álmodik a nyomor. :DDD

PS4

(#39) feliks válasza r3dsnake (#5) üzenetére


feliks
senior tag

Ne kezdjük már megint ezt az iOS WP7 Android történetet.. Mindenkinek megvan a maga favoritja, és kész. :)
[mondom ezt iPhone tapasztalattal, jelenleg Android userként, amatőr WP7dev-ként]

[Be Happy]

(#40) polarx


polarx
tag

Elég drága lesz ez a telefon: csuklyás pulcsiban alszik tehát még a fűtést is kikapcsolták nála...ej ej csóró lány, de legalább állandóan online tud lenni.

(#41) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

top comment a vidi alatt:

"I like this. "Girl Uninterrupted" would be an apt title. She doesn't live in her phone like iOS and Android users. She just LIVES her life and connects with REAL people. The phone merely aids her as needed and stays in the background in quiet beauty. That's what so many people don't get. They just scoff at WP sadly. Then again, having such an understanding requires thought and a lil' analyzing (the "Brain hurt. You different. Bad phone. Bad." reaction from said users of other mobile platforms)."

szerintem pont ezt akarja sugallni a reklám is, és teljesen rendben van.

(#42) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Eddig nem csíptem a Nokiát. (A Metro UI tetszett az első perctől és ha már zárt oprendszer, akkor WinPho...
De a Lumia 800 és az N9 olyan csuda szép, hogy WinPhoból csak Nokia kellene.
A reklám meg életszerűbb lenne, ha a lányka kicsit pufibb volna vagy valami...

Szerintem jó mindenkinek a Ballmer-Elop házasság:)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#43) ramrit


ramrit
tag

Ha választanom kellene hogy egy szuper telefonom legyen és ilyen "magányos" legyek vagy egy ócska 3210es de boldog egy igazi társsal...akkor nem kérdés hogy a második variáció a befutó!

[ Szerkesztve ]

felecsd'el

(#44) Kasya


Kasya
nagyúr

A sok negativ hsz ellenére nekem teljesen korrektnek a reklam. A reklám mondanivalója egyértelmű. Amit viszont csodálok, hogy nekem AT&T reklamnak tunik a Lumiarol, bar itt mindenki az MS-Nokiat szapulja. Vagy én tévedek? (lehet :) )

(#45) Gábor17


Gábor17
csendes tag

Szvsz az a baj a reklámmal, hogy manapság bármelyik okostelefonnal meg tudod ezteket a bemutatott dolgokat csinálni.Semmi olyat nem mutattak amitől az ember azt érezné hogy igen ezt a nokiát kellene használnom.

(#46) catroot


catroot
veterán

Ez az új troll-etető topic?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47) balcsida válasza catroot (#46) üzenetére


balcsida
senior tag

Úgy néz ki

(#48) d.salvatore válasza Brutális eb (#31) üzenetére


d.salvatore
tag

Ne legyél te annyira biztos benne, hogy a One X en minden szépen fog futni...attól még hogy 4 mag meg minden, ICS lesz rajta..ami néha laggol a hasonló HW-s készülékeken(ex-Droid Razr user), szal hiába lesz ott az a nagy vas, az volt nekem is, nem mentem vele sokra. De legyen szerencséd :)

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#49) d.salvatore válasza Kasya (#44) üzenetére


d.salvatore
tag

Egyetértek :) AT&T kell bántalmazni mert ilyen "szuper commercialt" hozott össze, nem a Nokiáékat :)

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#50) emvy válasza ramrit (#43) üzenetére


emvy
nagyúr

Attol viszont, hogy 3210-esed van, meg nem lesz igazi tarsad. :D

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.