Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

Ráadásul beesett a tethering is. Vagy az már mindenkinek van és csak hozzám ért el ilyen lassan?

(#2) Lall válasza -=Ghost=- (#1) üzenetére


Lall
veterán

Nincs mindenkinek és van akinek soha nem is lesz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3) Воланд


Воланд
titán

"Nemsokára pedig érkeznek a Samsung mangós telefonjai, melyek remélhetőleg hozzánk is hamarosan beesnek"

tobb tipus is lesz nalunk kaphato?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) kcsa válasza -=Ghost=- (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem most jött a frissítés és nincs benne... Ennek egyszerűen nem értem mi az oka és értelme... (Optimus7 egyébként)

(#5) ftc


ftc
nagyúr

Én arra várok, hogy lehessen válogatni illetve kapni is :)

(#6) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Arról lesz majd szó, hogy lehet rá fejleszteni? vagy rossz helyen járok? :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

szomoró egyébként h hivatalosan nehezen elérhető itthon mangos mobil :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) oO7 válasza CharlieDrop (#6) üzenetére


oO7
őstag

mintha úgy rémlene, hogy volt itt MA-n egy bevezető jellegű iromány WP7 fejlesztésből (WP7 blog: Fejlesztői alapozó)... ajánlanám a LOGOUT vlogomat is (Code Snippet), de az nagyon bevezető-áttekintő jellegű és még nem is volt időm minden témát elkészíteni... devPortal amit leginkább tudnék javasolni...

[ Szerkesztve ]

(#9) CharlieDrop válasza oO7 (#8) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Kösz, a devportálon már elkezdtem nézelődni, az ajánlott cikket és blogot átolvasom :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#10) kcsa válasza RaveForce (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Ezt nem hiszem. NEm véletlenül van magyar nyelv abban a telefonban, és nem véletlenül szponzorálnak eseményeket MS-ék. Lesz, csak kicsi piac -> kicsi prioritás

(#11) ftc válasza kcsa (#10) üzenetére


ftc
nagyúr

Menj be az üzletbe s válassz 2 típus közül s letelt a választási szabadságod... Sajnos itt tartunk.. Min még fél év kell, hogy beinduljon a piac a környéken!

(#12) kcsa válasza ftc (#11) üzenetére


kcsa
veterán

nem azt mondtam hogy most van, hanem hogy lesz :)

(#13) ftc válasza kcsa (#12) üzenetére


ftc
nagyúr

Az mebereket az érdekli mi van s nem az, hogy mi lesz :) De én bizok benne, hogy beindul fél éven belül!

(#14) Karma válasza CharlieDrop (#6) üzenetére


Karma
félisten

Én meg az előzőeken felül nagyon ajánlom a Microsoft offline training kitjét, majd ha végeztél, van egy új csak a Mango újdonságairól.

(Egy kétnapos fejlesztői tréningen voltam csütörtök-pénteken, ez az oktatóanyag létezésének megemlítése volt kb. az egyetlen érteles és hasznos pillanat :()

“All nothings are not equal.”

(#15) CharlieDrop válasza Karma (#14) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ó, nagyon köszönöm, 1000 hála, szerintem a jövő héten végig is csinálom, van rá időm...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16) oO7 válasza CharlieDrop (#15) üzenetére


oO7
őstag

ha angol nyelvű anyagok is jók, akkor lehet még tovább bővíteni a listát:
Windows Phone 7 JumpStart
MIX videók (a MIX10-es és a MIX11-es videók között van nagy százalékban WP7-es témájú)
nameg ha esetleg van egy kis jártasságod .NET / Silverlight fejlesztésben, akkor nagyon sok esetben tud az msdn is segíteni... az adott API-khoz nagyon jó leírások, rövid példaprogramok vannak

nameg persze... kérdezz minket :)

[ Szerkesztve ]

(#17) CharlieDrop válasza oO7 (#16) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Tényleg köszi:)
Rá akarok állni erre a MetroUI-s dolgokra, meg a WP7 is érdekel marginálisan.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.