Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sequoyah


Sequoyah
tag

Azért a marketplace bővülése nem feltétlenül ekkora siker. Inkább hozta a kötelezőt. Sokadig szereplőként könnyű gyorsan bővíteni, mert nagyrészt már létező programokat/ötleteket kell csak újra megvalósítani.
Mindenesetre megnyugtató, hogy a fejlesztők teljes értékű platformként kezelik egyre inkább, és nem hagyják ki a szórásból:)

(#2) a.sebi válasza Sequoyah (#1) üzenetére


a.sebi
őstag

Igazad van de meg szerintem mindig gyenge a kinalat.....es a minose sem eri el feltetlenul az ios vagy android szintet....de szurkolok a wp 7 nek most omnia 7 em van de szerintem nem lesz meg sokaig

(#3) Davey7


Davey7
senior tag

MA!TV-ben lesz Omnia W ma? Nagyon varnam :)

(#4) Pantal válasza a.sebi (#2) üzenetére


Pantal
senior tag

Szerintem minöségben egyáltalán nincs lemaradva Androidhoz képest, minöség\appok számában meg veri is szerintem. Ios meg jobb, ez egyértelmü. Persze a marketekröl beszélünk.

(#5) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Remélem felveszi a T a kínálatába az Omnia W-t. Elég szimpatikus telefon, egyedüli bajom vele, hogy kisebb a kijelzője az Omnia 7-nél. Nem is értem, hogy miért nem vették még be.

(#6) jozsatibold


jozsatibold
csendes tag

Ma lesz MATV????

(#7) mukibuci válasza Abysmal (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak annyi az oka, hogy a samsung nem tervezi a hazai forgalmazását a készüléknek :(


jozsatibold: ez volt legfelül, vagy hogy kapcsolódik ide a kérdésed :F

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) Davey7 válasza mukibuci (#7) üzenetére


Davey7
senior tag

:Y
Ez biztos? Hol hallottad? Bezzeg a jo minosegu androidokat meg sorra hozzak belfele :DDD

(#9) jozsatibold


jozsatibold
csendes tag

Nem tartozik ide csak mar kezdtem turelmetlen lenni es a orat is elneztem(ujraindult a telefonom)!! :D

(#10) mukibuci válasza Davey7 (#8) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

samsungos emberkétől :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) Davey7 válasza mukibuci (#10) üzenetére


Davey7
senior tag

nekem is azt mondtak novemberben,de remeltem,hogy csak veluk nem kozoltek meg a hirt. ahogy eszrevettem a Samsung Magyarorszag tojik a WP7-re.
Minden erovel az Androidot nyomjak sajnos :(

(#12) Abysmal válasza mukibuci (#7) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Áhh a fenébe :(((
Ha ennyire nincsenek WP7-es telefonok a szolgáltatóknál, akkor nálunk kicsit nehéz lesz piaci részesedést szerezni. Egyáltalán be lehet szerezni a HTC Radaron kívül más WP7-es telefont szolgáltatóktól?
Bízom benne, hogy ez a Lumia 719 megfizethető árú lesz, normálisan is fog kinézni, és hardverben sem marad el az eddigiektől. A 710 nem igazán tetszik, de megfelelő árral talán bevállalnám, az Ace kinézetre eléggé bejön, de biztos drága lesz nagyon. a Lumia 800-nál nem tetszik a gombok alatt az a nagy üres rész (bár meg tudnám szokni), de a nagyobbik probléma, hogy az is biztos drága lesz nálunk.

[ Szerkesztve ]

(#13) fffeco válasza Abysmal (#12) üzenetére


fffeco
tag

titan-t lehet venni a telenornál

(#14) mukibuci válasza fffeco (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és szinte ingyen van :DDD egyébként a Voda smartstore-ban is van Titan. Radar pedig bármelyik voda üzletben és a Ténél is. Ennyi egyelőre a választék :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15) Dunbar


Dunbar
senior tag

710-nél miben tud többet a 800? AMOLED-en, meg készülékházon kívül, ami meg szubjektív.

(#16) Abysmal válasza Dunbar (#15) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Szerintem semmiben, úgy rémlik, hogy ugyanaz a hardver van benne.

(#17) Davey7 válasza Dunbar (#15) üzenetére


Davey7
senior tag

meg a kamera

Ugy latom csak varni kell nyarig kb. hogy legyen normalisabb valasztek. Az Omnia W-re vartam,mert nekem tokeletes lenne... 3,7-es kijelzo,van benne kis fem,jo rendszer.
A 719-ben bizok meg,remelhetoleg a jovoheten bemutatjak.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sequoyah válasza Dunbar (#15) üzenetére


Sequoyah
tag

Tudásban szinte mind ugyanazt tudja. Sebességbeli különbségek vannak, de mivel mind gyors, ez alig látszik.

(#19) gabancs


gabancs
addikt

Nem a kötekedés miatt, de ti tényleg láttok fantáziát a Win mobilokban? Még a régebbi csak-csak elment szódával (Omnia 2) ott csak a működésbeli gondokat kellett túlélni. Lassú volt és akadozott, egy szégyen volt olyan hardware-el ezt teljesíteni. Na de ez a csempe dolog.... olyan snassz. Szerintem, ugye ez szubjektív.

(#20) Davey7 válasza gabancs (#19) üzenetére


Davey7
senior tag

en pl a mostani androidoson sem basztatom a launchert,meg semmit. a csempe nekem kifejezetten tetszik es a wp7 fenyevekkel gyorsabb mint az android(pedig nem egy blade-em van). es nekem a sok felesleges varakozasbol,akadasbol van elegem azert szeretnek valtani.

(#21) gabancs válasza Davey7 (#20) üzenetére


gabancs
addikt

Azt mondod, hogy gyorsabb működésű mint egy androidos telefon? Nem tudom, de a videók alapján nekem Se a Sony Xperia Arc S, se a Samsung Galaxy S Plus folytathatnám, nem tűnik lassúnak.

(#22) sagesz93 válasza gabancs (#19) üzenetére


sagesz93
addikt

az omnia 2-n lévő windows mobil nagyon nem olyan mint a wp7. teljesen más elgondolás alapján készült.

(#23) gabancs válasza sagesz93 (#22) üzenetére


gabancs
addikt

Igen, tudom. Ennek ellenére az a windows, jobban tetszene, ha lehetne rendesen használni. Sajnos én nem tudtam megbarátkozni vele....
Nekem ez a csempés dolog nagyon nem tetszik.

(#24) catroot válasza gabancs (#19) üzenetére


catroot
veterán

A régi WinMo és e között a WP7 között semmi hasonlóság nincs már.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#25) Davey7 válasza gabancs (#21) üzenetére


Davey7
senior tag

Hat meg-meg tud akadni. Megfordult a kezem alatt egy par androidos telefon es mindegyikkel volt valami :S

(#26) gabancs válasza Davey7 (#25) üzenetére


gabancs
addikt

Azért kérdés, hogy milyen telefont nézegettél. Mert ugye a WP7 igen csak kötött hardware tekintetében, android meg futhat ugye akár valami vér gagyi vason is....

(#27) Davey7 válasza gabancs (#26) üzenetére


Davey7
senior tag

Nekem mini pro-m van(amiket neztem azok kozul ez van talan a legjobban optimalizalva), volt a kezemben: Galaxy S-S2, Galaxy Note, Galaxy- Mini,Gio,Ace,Y,W,3 , Sony Ericsson majdnem osszes androidos telefonja, HTC palettajabol nagyon sok,legyen az 1-2 magos,uj/regi

es meg sorolhatnam. Volt ami eredeti,volt ami fozott ROM-mal,de mindenel volt valami kis gebasz. Talan a Note volt a leg smooth-abb ezek kozul,valamint az SE 2011-es modelljei.

Nem akrok vitat nyitni amugy errol,mert most is android-om van es szeretem is,mert marhasok elonye van ami nagyon hianyozna ha rendszert valtanek,de szeretnem mostmar a telefont akadas nelkul,minden hiba nelkul hasznalni. Tudom meg a WP7-be is vannak olyan dolgok amiken kell javitani,de talan jobban at van gondolva a rendszer mint az android.
A mostani SE telom is baromi jo, vagy 3-4 program van telepitve ra marketbol,es minden gyari rajta,nincs meg root-olva sem, es igy is van mikor 1-2szer elgondolkozik. Pedig most az SE telok jol vannak optimalizalva nagyon.

Ezek csak az en velemenyeim amit fentebb leirtam,remelem nem gazoltam senki lelkebe :)
Meg a valtason azert is gondolkoztam el,mivel kiserletezo tipus vagyok,szeretem az uj dolgokat probalgatni es szivesen megismernem ezt a rendszert.

(#28) gabancs válasza Davey7 (#27) üzenetére


gabancs
addikt

Semmi gond, nyilván ez a te tapasztalatod. Én konkrétan a win rendszerben nem látok annyi fantáziát, mint az androidban. Miért? Mert a win zárt, az android meg nyilt. Ráadásul, mint írtam, ez a csempe dolog az én szememben igazán gagyi. A nagy MS-től ettől többet vártam. De ez szubjektív, ettől még persze lehet jó rendszer.

(#29) nicu71 válasza gabancs (#28) üzenetére


nicu71
addikt

a csempés dolog megítélése szubjektív,nekem és még sokaknak nagyon bejön,mások meg nem tudnak megbarátkozni vele.pedig jó,és praktikus,azzal meg hogy teljesen síma a működése,tökéletesen szerethető!
Omni W tesztet nagyon várom! :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#30) Oppenheimer válasza gabancs (#28) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azért próbálgasd ki élőben is, amikor csak videókról láttam nekem sem tetszett, de amikor a Mobile Meetingen megnyomogattam egy Optimus 7-et, olyan mély nyomott hagyott bennem, hogy végül váltottam Galaxy S-ről

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31) gabancs válasza Oppenheimer (#30) üzenetére


gabancs
addikt

Na, ez igen komoly döntés lehetett. Kíváncsivá tettél. Sajnos ez még nem annyira elterjedt rendszer, mint a droid.

(#32) mukibuci válasza gabancs (#31) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

android se terjedt volna el, ha nem rakták volna rá minden kenyérpirító szintű hardverre ;] Ez legalább nem jön szembe az utcán. Egyébként január-februárban jönnek a Nokiák hozzánk is, akkor valószínűleg beindul a marketing is :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33) gabancs válasza mukibuci (#32) üzenetére


gabancs
addikt

Egy a bibi. Félek, hogy az áruk jóval magasabb lesz, mint az androidos kínálatban, Tehát eleve hátránnyal indulnak.

(#34) RaveForce válasza Davey7 (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

te frankón jól látod a helyzetet! +1 :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) tdd587 válasza Oppenheimer (#30) üzenetére


tdd587
őstag

Én szerintem 2 percig fogtam kézben az omniát, amikor eldőlt, hogy csak ez kell. Az android meg évek óta csak elrémiszt, amikor látom.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#36) Alwares válasza gabancs (#33) üzenetére


Alwares
aktív tag

Biztos hogy marha drágák lesznek. Abban se bíznék, hogy addigra szárnyra kap a forint.

(#37) Rolly


Rolly
veterán

én galaxy s2-t akartam az omnia 7 mellé második telefonnak, de már kétlem, hogy win7 nélkül tudnék használni telefont :) amit egy telefonnak kell tudnia azt tudja program annyi van hozzá mint a nyű... amit kerestem mindig megtaláltam... tehát nekem az 50.000 már elég választani ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.