Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) csakatibi válasza #48613632 (#197) üzenetére


csakatibi
csendes tag

"metal bandák között kevésbé népszerű a kokain, vagy más egyéb drogok használata"
[MegaDave] kb. 15 elvonó, 1 klinikai halál :(

[Paradise Lost - Gothic Medley] gótikus, de alapmű
[Paradise Lost - Forever Failure (instrumental)]
[Paradise lost - Gone (rare)]

[John Lee Hooker - My Dream]
[John Lee Hooker - This Land Is Nobody's Land]
[John Lee Hooker Blues Before Sunrise]

Többet NEM link Elek. :B

(#202) szab.tam válasza csakatibi (#201) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szereti a a bandát, személyes sértésnek veszi, megértem.
kicsit túlreagálta, az már más kérdés.

a kokóra pedig egy apró orrpiszka mozdulatból gondoltam. az 1. videó eleje. 2 bajusz igazgatás után, a 9. mp-ben. tipikus szippantás utáni reakció.

tudom. eric cartmen anyukája is szólt, hogy "ne túrd az orrod kicsim!" - "nem túrom bazz! viszket!"

szerk:
közben én lehet, hgy összekeverem, ki kivel van. a videó elején az a tag nem az együtteshez tartozik? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#203) #72042496 válasza szab.tam (#202) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akit az elején mutatnak, ő a Blizzard bandájában énekelt. Kizártnak tartom, hogy élt volna ilyen szerekkel. Na, abból tényleg botrány lenne.

(#204) szab.tam válasza #72042496 (#203) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok.
akkor biztos, csak viszketett az orra, mint eric cartmen-nek, és fekete, csillogó körömlakkot használt szemcsepp helyett. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#205) #72042496 válasza szab.tam (#204) üzenetére


#72042496
törölt tag

Így én is vakarom néha az orrom, pedig a legkeményebb cucc, amit alkalmanként szedek az a Scitec "Mega Daily" multivitaminja. :)

Erre a SP részre nem emlékszem, melyikben van?

[ Szerkesztve ]

(#206) csakatibi válasza szab.tam (#202) üzenetére


csakatibi
csendes tag

Nem WoW-ozok, 1x kipróbáltam nem tudott lekötni.
UT99 megy évek óta napi szinten, profi klánosokkal is játszunk,
fejlesztjük a reflexeinket, ott sem könnyű mindíg türelmesnek maradni.

nemtudom, a tagban egyébként van vmi szimpatikus...

De az agresszió amely egy 'játék' miatt született benne, illetve kishazánkban
is előfurduló gyűlöletbeszédek és a gazdasági válság azért elgondolkodtató.

tényleg utsó linkek: a háború sokkoló... soha nem tanulunk
[Jimi Hendrix - Machine Gun ( Vietnam War )]
[Jimi Hendrix - Hey Joe]
[Jimi Hendrix - All Along The Watchtower]
a mostani gazdasági világválság után is lesznek háborúk? :(((

(#207) Morgal


Morgal
tag

Azért a Hammer Smashed Face-t letolhatta volna Corpsegrinder :)) Egyébként én magam is igazat adok neki, mert hordás vagyok. Az alliance oldal annyira unalmas, hogy nem igaz. Mióta játszok akármilyen játékkal is sohasem bírtam az olyan fajokat amik jóságosak. A WoW egyébként egy érdekes világ, mert gyakorlatilag a mi világunk kultúrái vannak benne összefoglalva. Pl ha utána olvas az ember szinte minden lény szerepel legendákban vagy a mitológiában, az épületek is valamelyik építészeti kor stílusjegyeivel épültek. Jött azóta akármilyen játék akármilyen grafikával, végigvittem->uninstall és megint visszatértem a WoW-hoz.

(#208) #48613632


#48613632
törölt tag

akkor pontosítok. drogok és a metal. minél keményebb a zene, annál kevésbé a drogok működtetik a bandát. de azért előfordulnak kivételek persze.
az ok, maga a kultúra különbözősége nem engedi közel a drogokat a zenéhez. a műfaj is kevésbé élvezhető elszállva, ellentétben a phszihedelikus zenével, ahol mondjuk a közönség is 100% atom koksz.
meg hát próbálj meg headbangolni telinyomva amfetaminnal

(#209) Wolverine válasza Morgal (#207) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, én nem találtam az Alliance-t sosem unalmasnak, pedig a frakció valaha készített questjeinek ~90%-át már megcsináltam; viszont egyetlen olyan faj van a játékban, amihez bottal se piszkálnék hozzá, és az a forsaken.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#210) szab.tam válasza #48613632 (#208) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. :)

továbbmentem: pl. Lemmy fellépés előtt beszív egy kis héliumot, és nekiáll cincogni... :DDD :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#211) #48613632 válasza szab.tam (#210) üzenetére


#48613632
törölt tag

OMG Lemmy amilyen komolynak akarja magát beállítani, legalább annyira mulatságos, legalábbis mai szemmel nézve. Én csípem és tisztelem az öreget, sok kellemes percet okozott a zenéjével, bár ma már nem hallgatom.
Ezt a héliumos témát nem hallottam, mármint tudom miről van szó, de vele kapcsolatban nem ismerem a sztorit :)

(#212) szab.tam válasza #48613632 (#211) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nincs megtörtént héliumos sztori. csak egy elképzelt dolog volt. :U
inkább pont az, hogy mennyire elképzelhetetlen, hogy felmegy, és elcincogja: Ace of Spades.... :DDD

nálam 82-84-ig tartott a korszak. rövid, de igen intenzív szakasz volt.
85-ben snitt. azóta csak néha, nosztalgikusan gondolok erre vissza.... :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#213) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Milyen horda és milyen szövetség? Mi a f@szról beszélnek itt? :D

(#214) A.tessz válasza #48613632 (#197) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez simán 5-6 korsó sör némi wow fanatizmussal körítve.

Egyébként, aki wowozott, vagy wowozik és érti a viccet, nem hiszem, hogy szólna az ilyenért...

[ Szerkesztve ]

(#215) #48613632 válasza szab.tam (#212) üzenetére


#48613632
törölt tag

nálam ami egyszer volt, az van is. ma már kevésbé játszik szerepet az életemben a zene, inkább csak a háttérben szól.
de a pink floyd éppen úgy benne van a repertoárban, mint az excrementory grindfuckers :))
ezen kívül a progressive és deep house vonal szintén el tud andalítani, némi ambient, vagy chill out úgyszintén. néha csodálkozok magamon, annyira sokoldalú lettem, hogy az már majdnem gömb :DDD

A.tessz ja, én is ezt gondolom, persze ki tudja??? :F

Amúgy mi az a horda, meg alliance???

[ Szerkesztve ]

(#216) A.tessz válasza #48613632 (#215) üzenetére


A.tessz
senior tag

Horda és Szövetség. Két szemben álló frakció Wow-ban. Mindkettőben különböző kasztok vannak, és a történetben szemben állnak egymással. (nagyon röviden)

(#217) szab.tam válasza A.tessz (#216) üzenetére


szab.tam
nagyúr

b+. most nézem az elmebeteg vga konfigurálásodat.... :))

(a mai napig a tőled vett gtx295-öt sírom vissza. az utám jövő 2. tulaj rövid úton, valami buherált tápcsatival hazavágta. az idiótája...) :((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#218) Wolverine válasza A.tessz (#214) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont a WoW-játékosok háborodtak fel annyira, hogy személyesen Mike Morhaime-nek kellett bocsánatot kérnie.

szerk: látom az értetlenkedők nem játszottak a Warcraft RTS-ekkel sem...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#219) #48613632 válasza A.tessz (#216) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ennyire hülye nem lehetek, vaze tényleg :W Pedig a 2. és 3. Warcraftot is végigtoltam .. pffff :B

(#220) Silverss válasza ollie (#6) üzenetére


Silverss
aktív tag

+1

(#221) A.tessz válasza Wolverine (#218) üzenetére


A.tessz
senior tag

Igen , én azzal tisztában vagyok, azért írtam akik értik a viccet!

Szerintem ezen nagyon nehéz normális gondolkodással kiakadni.
Esetleg az igazi elvakult kockák pöröghetnek be.

szab.tam: igen az egy szép darab volt! :D A konfigom meg valóban érdekes üsszeállítás, mondjuk már nem a 980 dobog benne, hanem egy i 7 2600k :)

[ Szerkesztve ]

(#222) Wolverine válasza A.tessz (#221) üzenetére


Wolverine
félisten

Én speciel ennél a résznél lelőttem a BlizzCon-streamet és nem voltam hajlandó tovább nézni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#223) Viktor77 válasza Morgal (#207) üzenetére


Viktor77
titán

A két frakció (figyelem! az alli nem jóságos, és a horda nem a gonosz, szimplán csak szemben álló felek) gyakorlatilag mindenben megegyzik, csak más-más fajok vannak köztük. Ha unalmas az allli, akkor unalmas a horda is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#224) Harigata


Harigata
tag

Ki mondta, hogy nem szórakoztató az MMORPG? :D

(#225) #48613632 válasza Viktor77 (#223) üzenetére


#48613632
törölt tag

(figyelem! az alli nem jóságos, és a horda nem a gonosz, szimplán csak szemben álló felek)

ezzel nem értek egyet. bár gyorsan hozzáteszem, a WOW-ot nem ismerem, viszont mind3 warcraftot végignyomtam.

ha a szitu hasonló, akkor a horde igen is a gonoszt képviseli a játékban, vagy ugyanezen okfejtésből kiindulva a CoD-ban a nácik/tálibok is lehetnek jók.

no persze ez megint meglehetősen szubjektív dolog, nyilván Izraelben nem tudnád eladni a játékot náci végigjátszási lehetőséggel, ám a világ nagyobb részén még mindig sikersztori.

(#226) Wolverine válasza #48613632 (#225) üzenetére


Wolverine
félisten

Azerothon nincs jó oldal és nincs gonosz oldal, már a Warcraft III-ban is a 3 játszható frakcióból a Scourge volt az egyetlen, amely egyértelműen gonosz céllal tevékenykedett. A mai Horda semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint a mai Alliance.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#227) Moobile


Moobile
csendes tag

Jót nevettem a videón :B

Mikor WoW-oztam (már 2-3 éve tiszta vagyok :U ) akkor próbálkoztam az Alli-ban is veretni, de sehogy se jött be... :( Se a karakterek, se a városok...

Hordában volt szinte minden karim fullos (lvl70, T6, meg elvétve PvP cuccok) kivéve dudu és pap... aztán azokat is fel akartam húzni, de aztán eladtam az asztali gépem és egy ideig míg nézegettem a leendő laptopokat majd megvettem azután a kicsi vinyó (320 GB) miatt nem tettem fel a WoW-ot (14-17 GB volt akkor talán?)... Utána Aion-oztam, mert annak meg a grafikáján kívül (Far Cry engine) még az fogott meg, hogy tudok "magamtól" repülni.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefon alkatrészek, kiegészítők és még sok más! Privátban írjon mi kéne és megbeszéljük a részleteket!

(#228) X Factor


X Factor
addikt

pont ilyen kövér rocker állatoknak képzeltem mindig is a hordásokat ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#229) ColoradoKid válasza mephi666 (#1) üzenetére


ColoradoKid
csendes tag

Ennyi suttyót komolyan....

----LEGO-t veszek, ömlesztve, dobozosat, hiányosat is, Star Wars, Kalóz témájú előnyben, de igazából jöhet bármi ami System vagy Technic írd meg hogy mid van, azonnal fizetek készpénzben! ----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.