Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Synthwave válasza D1Rect (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#152) deniro2 válasza Ilsyde (#150) üzenetére


deniro2
senior tag

Bocs, ha nem figyeltem (simán előfordul), de tényleg ilyen zümi zenékről beszéltetek fentebb? Nem akarok beleugatni, de ezek nekem a 2 hangos szoftverzsonglör kategóriába tartoznak... Egy kis szabadidő, meg egy zeneszerkesztő és Wagner máris bekaphatja... Vagy nem...

(#153) TeeBee73 válasza Ilsyde (#150) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ha már linkelgetünk, sztárolom egy kicsit magunkat is, még a régmúltból:
Streaming Madness, Ominous Damnation, Sea of Carnage.
Ja, és WoW-ozok, 2 hordás ás 4 ally-s karakterrel. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#154) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szerintem szimpatikus figura! :)

(#155) Kr/\toS válasza deniro2 (#144) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

:R

(#156) pschio


pschio
őstag

Ilyen szar műbalhét... Nincs is ebben semmi. Aki komolyan veszi az egy idióta.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#157) #48613632 válasza deniro2 (#152) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem akarlak elkeseríteni, de a zene minőségét még véletlenül sem az egyazon idő alatt lefogott hangok mennyisége határozza meg, hanem a zajok és zörejek ritmikus ismétlődése által okozott hangulati változás a fogadó félben.
Bizonyára észrevehetted, hogy az általad preferrált műfaj bizony nem vonz annyi látogatót, mint ezek az ultrapopuláris modern zenekarok. gondolkozz el, miért lehetséges ez?

A Galambos Lajos nevezetű trombitaművész, aki elvégezte a Liszt Ferenc zeneművészetit, és személyesen Tomsits Rudolftól tanult, ma LagziLajcsi néven zenél, és így is vált ismertté, népszerűvé, és nem utolsósorban vérgazdaggá.

Szóval lassan a testtel ;)

szerk : ja, és Wagner tényleg bekaphatja :P

[ Szerkesztve ]

(#158) csakatibi válasza #48613632 (#157) üzenetére


csakatibi
csendes tag

Kedves pitepeti71,

Ha zene akkor hangok és harmóniák.
Zajok és zörejek máshol jellemzőek... fenntebb felsorolt derék 'fülbarát' zenekarok.

Az ultrapopulárisról tömören: 'Ön is egyen xart, egymilliárd légy nem tévedhet!'

[Dont Look Back]
[The Healer]
[Chill Out (Things Gonna Change)]

(#159) Kr/\toS válasza #48613632 (#157) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Attól hogy valami ultrapopuláris, nem jelenti azt hogy zeneileg magas szintű. Van akinek erre van igénye, sok embert nem boldogít a primitív dallamszerkezet.
A kollega azt fejtette ki fentebb a 144 hozászólásában.

(#160) TeeBee73 válasza #48613632 (#157) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ne vegyél gitárt a kezedbe, mert abból zaj, és zörej lesz.
"Galambos Lajcsi"-t ismerem, lóf*szt tett le az asztalra, "művészként" egy elsős zeneiskolás bealázza. Miről is beszélünk? :U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#161) #48613632


#48613632
törölt tag

Kedves válaszadóim! A zene elsősorban egy eszköz arra, hogy egy általad preferrált hangulatba kerülj, és még véletlenül sem meghatározó a hangkeltő eszköz mennyisége, milyensége, de akár a zeneszerző képzettésge sem.

Az meg merőben tévedés, hogy a harmóniák összetettsége meghatározza a zene eladhatóságát, élvezhetőségét. Példa : műanyaghordókon nagyon kellemes, latin hangulatú dobszólót lehet prezentálni.

Az egymilliárd légy példája indulóra badarság, hiszen nem vagyok légy! Ám ha az lennék, a dolog nem volna kétséges. De nem vagyok!

Az ultrapopuláris műkedvelő ellentetje az ultrasznob, aki pusztán azért hallgat komolyzenét, mert a hétvégi partyn jól hangzik, mikor elmeséli. A korabeli, meglehetősen összetett és bonyolult dallamvilág mára élvezhetetlenné vált sokak számára, mint ahogyan a zenei élmény jelentőssége is leredukálódott. Okai pedig a következők. A zene elérhetővé vált a mindennapokban, akár séta közben is hallgathatjuk, elalvás előtt, gyakorlatilag bármikor, ellentétben a korabeli lehetőségekkel, mikor ehhez operába kellett menni.

Ezáltal kialakult a zenei irányzatoknak egy olyan vállfaja, mely napi szinten emészthetővé teszi a zenét, ezt hívjuk ma könnyűzenének. Fenti okokból kiindulva egy kompozíció ma elkészülhet pár nap alatt, de akár órák alatt is, ez azonban a mű élvezhetőségéből semmit nem von le. Mint ahogyan egy Ford, vagy Opel gépjármű is teljesen használható egy Bentley, vagy Bugattival szemben.

TeeBee73
azért ekkora hülyeséget nem mondj már légyszives

[ Szerkesztve ]

(#162) #48613632 válasza TeeBee73 (#160) üzenetére


#48613632
törölt tag

törölhető

[ Szerkesztve ]

(#163) whatever


whatever
aktív tag

csak nem egy magyar fórumon magyar idióták veszekednek a hírhez egyáltalán nem kapcsolódó idióta elméleteiken? :K

(#164) #48613632 válasza whatever (#163) üzenetére


#48613632
törölt tag

nem veszekszünk, hanem vitatkozunk, ami nagy különbség!
veszekedni maximum veled, mert leidiótázol másokat, szóval magad körül és főképp magadban tégy rendet, mielőtt másokat kritizálsz.

(#165) deniro2 válasza #48613632 (#161) üzenetére


deniro2
senior tag

Gyakorlatilag arról írsz, hogy a művészet nem is létezik, hiszen minden csak mennyiség kérdése. Ezzel én sehogy sem fogok egyetérteni.
Ha ráfingasz egy vászonra, az még nem lesz művészeti alkotás, pedig fizikai értelemben nem különbözik attól, hiszen adott a vászon és rajta valami...

(#166) #48613632 válasza deniro2 (#165) üzenetére


#48613632
törölt tag

De, a művészet létezik, csak kitágult a tartomány, pontosan azért, mert a művészet elérhetővé vált a mindennapokban.

gondolj csak bele, annak idején egy festmény csak az gazdagok kiváltsága lehetett, de még egy repro is megfizethetetlenül drága volt a pórnép számára. Ma egy nyomtatóval gyakorlatilag a szobád falára varázsolhatod, vagy elkészíttetheted a tökéletes másolatát egy grafikai stúdióban, ahol erre a célra alkalmas berendezések vannak.

Én inkább arról beszélek (többek között) hogy például miben különbözik az eredeti Mona Lisa egy falraakasztható digital copy-tól, amennyiben azt 2 méternél messzebbről nézed. De ha közelebbről is, mi a különbség? Egy pusztán elméleti differencián kívül, nevezetesen, hogy nem eredeti, és persze ezáltal nem is értékes.
De ugyanígy Wagner művei is bármikor felcsendülhetnek a szobádban CD lemezről, az eredetit erősen megközelítő minőségben.

És mint ilyen, a művészetek gyakorlatilag bekerültek a mindennapok szórakozásába, ezzel együtt az igények is kitágultak, illetve leegyszerűsödtek. A művészeti kompozíciók jelentősége a háttérbe szorult, az iparág ráállt a mennyiségi gyártásra, ami nem feltétlenül jár a minőség romlásával, hiszen a computerek itt is besegítettek a tömeggyártásba, lásd elektronikus zene.

és igen, megjelentek a fals művészek, akik tényleg ráfinganak a vászonra, de ezt én magam sem tartom művészetnek. Ami szerintem megmaradt az az eredetiség fogalma. Ez teljesen független a hangszerektől, tudástól, mindentől. Voltaképp elmondhatjuk, ha két dologban megfelelsz, akkor igenis művész vagy. Egy, alkoss eredetit, ami aztán aránylag sok embernek tetszik.és ez a kettő. ha e két kritériumnak megfelelsz, akkor művész vagy, az eszköz pedig nincs meghatározva. Szerintem :)

(#167) A.tessz


A.tessz
senior tag

Szerencse, hogy nem a hordásokat szidta, akkor kinyirták volna :DD

Egyébként meg, nem kéne komolyan venni, be volt állva az arc, amúgy amíg wowztam mindíg ment ez lehurrogás, csak akkor van baj, ha a poén szintet meghaladja a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#168) Paul119


Paul119
addikt

tudom sajnálni azt aki képes ezért fizetni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#169) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Azért ennyire ne legyen már valaki kocka :F Én is szeretek játszani, vannak kedvenceim, de azért az kicsit sok, hogy egy nyilatkozat miatt besértődnek és tiltakoznak egyesek. Személy szerint én a Blizzard játékai közül a Diablo 2-vel szoktam játszani, azon belül is a kedvenc karakterem a paladin. Van a játékban nem kevés órám, szeretem is, de ha most akárki azt mondaná egy rendezvényen, hogy dögöljön meg az összes diablos, egyáltalán nem lépné át az ingerküszöböm.

Magyarul: Ennyire ne azonosuljunk már egy játékkal, hogy személyes támadásnak vesszük, ha leszólnak egy oldalt, vagy karaktert benne.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#170) Sirandrish válasza Bazzzs (#169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köcsög az összes Diablos! (bár akkor én is)...hmm
Csak az a Diablos köcsög akinek a kedvenc karaktere a Paladin..pfuj :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#171) looser válasza Sirandrish (#170) üzenetére


looser
addikt

Ne kísértsd az ördögöt! ;]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#172) KisTopi95 válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

facepalm :D

Mit is kéne ide írni?

(#173) easy...rider válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


easy...rider
őstag

:))

(#174) Chp


Chp
őstag

Így bele élni magát valakinek egy játékba aminél mellesleg egy jó nagy adag grizzli medve ****kupac is szebben mutat és értelmesebb mint EZ, betegség. Kövezzetek meg, trollozzatok le, de egyszerűen nem tudom mire vélni, hogy valakinek ez a játék - mint olyan - tetszik. ;]

(#175) Bazzzs válasza Sirandrish (#170) üzenetére


Bazzzs
senior tag

És akkor most megyek a blizzard fórumára kifakadni miattad :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#176) TESCO-Zsömle válasza Bazzzs (#175) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak vidd magaddal mind a 600 éned... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#177) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Tényleg durva, egyébként az együttesnek ez egy tökéletes reklám... :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#178) Youri válasza #48613632 (#157) üzenetére


Youri
veterán

zajok és zörejek ritmikus ismétlődése által okozott hangulati változás a fogadó félben.
tehát amikor egy adott zenétől a hangulatom annyira változik, hogy hányinger és idegbetegség között vagyok, akkor az minőségi zene? :)

RTX ON

(#179) #48613632 válasza Youri (#178) üzenetére


#48613632
törölt tag

jaj de tudsz forgatni, nem vagy te politikus??? ;]

(#180) Wolverine


Wolverine
félisten

Azért a dolog komolyságára egy dolgot említenék: Mike Morhaime személyesen kért bocsánatot ezért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#181) Djuree


Djuree
félisten

az a szomorú ha valaki ennyire komolyan veszi ezt. ez csak egy játék. ki nem szarja le a hordát meg az allit, ez egy játék, úgy is kell felfogni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#182) Vikthor válasza Djuree (#181) üzenetére


Vikthor
nagyúr

De-de a SZEMÉLYISÉGI JOGOKKAL MILESZ??? MIIIIII? :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#183) Djuree válasza Vikthor (#182) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#184) #72042496 válasza Djuree (#181) üzenetére


#72042496
törölt tag

"ki nem szarja le a hordát meg az allit"

Szerintem a BlizzConon azért van pár ilyen. :D

(#185) Djuree válasza #72042496 (#184) üzenetére


Djuree
félisten

abban biztos vagyok :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#186) Youri válasza Djuree (#181) üzenetére


Youri
veterán

nem voltál HC WoW-os, azért mondod ezt :D

RTX ON

(#187) Djuree válasza Youri (#186) üzenetére


Djuree
félisten

na látod ebben igazad van :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#188) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Úristen van függő metal banda? :D:D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#189) TESCO-Zsömle válasza ErosenZold (#188) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Régen is volt, csak akkor nem WoW, hanem narkó vagy heroin... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#190) ErosenZold válasza TESCO-Zsömle (#189) üzenetére


ErosenZold
senior tag

inkább az

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#191) domi007 válasza Torry (#3) üzenetére


domi007
őstag

megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#192) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#189) üzenetére


#48613632
törölt tag

na látom te sem álltál kétszer sorba

(#193) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Én azon csodálkozom, hogy az ott levő allisok nem verték agyba főbe ezt a nyomorék hippit.

[ Szerkesztve ]

(#194) TESCO-Zsömle válasza #48613632 (#192) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Esetleg hozzá szólsz érdemben is a dologhoz, vagy csak lealacsonyító célzásokat teszel? :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#195) #48613632 válasza TESCO-Zsömle (#194) üzenetére


#48613632
törölt tag

korábban már hozzászóltam - érdemben. azontúl, figyelembe véve a hsz-ed, nevezetesen a narkó és a metál kultúra összecsengése, nem, nem akarok érdemben hozzászólni.

(#196) szab.tam válasza TESCO-Zsömle (#189) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem volt itt némi cucc is, amit csak lőni, szívni, füstölni, nyelni lehetett. nézz rájuk... attól hülyültek így meg...

de látatlan a videóellemzés után kis kólára tippelnék.... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#197) #48613632 válasza szab.tam (#196) üzenetére


#48613632
törölt tag

na gratulálok. összehordta a szél a szemetet! Te is inkább maradtál volna a hűtőrendszerednél, ahelyett, hogy hülyeségeket írogattok itt tecsizsömi barátoddal.

Ha megfigyeled, pont a metal bandák között kevésbé népszerű a kokain, vagy más egyéb drogok használata, de légyszíves említs meg, akár csak egyet is, aki ebben a stílusban nyomult, és mondjuk kábszertúladagolásban halt meg! Itt inkább a pia megy, az viszont nyakra-főre.

elemezni meg próbálj egy L-lel, amúgy van beépített helyesírás ellenőrző a fórum motorban, hát használd.

(#198) deicide


deicide
veterán

Ne balhézzatok, hallgassatok inkább korai Kataklysm-et... :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#199) #48613632 válasza deicide (#198) üzenetére


#48613632
törölt tag

Top25-ben benne van nálam. 10es lista nincs, annyi a jelentkező :DDD

(#200) #72042496 válasza #48613632 (#197) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha mindenképpen az kell, hogy belehaljon: [link]

Egyébként a fórummotorban nincs helyesírás-ellenőrző (legalább leírni tudd helyesen, ha már hivatkozol rá), a személyeskedést pedig hanyagold, mert az itt nem nyerő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.