Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hehe... blizzard akkor lenne vicces, ha az alli-t istenítő számot mondjuk jb-re bíznák :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Youri


Youri
veterán

:DD én is így voltam :DDD

RTX ON

(#3) Torry


Torry
addikt

Nem nagyon vágom, hogy miről van szó.
A cikkből sem nagyon derült ki :D

(#4) Kassh


Kassh
csendes tag

Az a riport már nagyon régi :P Az hogy ki min háborodik fel meg nemhiszem hogy bárkit is érdekelne :D Főleg ha a ratyi allisok ;>

(#5) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

I'm not f*in playing man, WoW is f*in life for me.

Szóval ha ez a tag azt mondja "Get a life!" az azt jelenti, vegyél WoW-ot? ;] :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kenyeret és cirkuszt!

***

(#7) scyllarus


scyllarus
veterán

Ez a tag aztán komolyan veszi a játékot. És még azt mondják, csak a kockák ülnek előtte, akik semmi mást nem csinálnak :D
Mondjuk, én sem értem, miért csinál valaki allis karit, ha Hordást is lehet :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) Tsebacsi válasza scyllarus (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Elég szar lenne, ha mindenki hordás karit csinálna, egy idő után kicsit uncsivá válna a dolog, és kül is, nincs viccesebb, mikor egy gnóm mágus aláz egy tauren warrit :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) tdd587


tdd587
őstag

Hentesbolt metált komolyan venni? Ez tényleg csak a cirkusz...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#10) Sanya


Sanya
nagyúr

azért vannak szánalmas emberek. azt mondták az allira, hogy csúnya.... vagy a hordára...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) kdavid23


kdavid23
aktív tag

Hentesbolt, metál, nem semmi :Y

Dr. Dávid

(#12) Arnold2


Arnold2
őstag

Vistaboy: kicsit Blikkesre sikeredett, mert a dolgok nem így történtek :)

A Cannibal Corpse egyáltalán nem lépett fel a BlizzCon-on. Corpsgrinder tényleg ott volt, de csak egyetlen szám erejéig ment fel hörögni. Az együttes aki játszik az nem más mint a Blizzard saját házi zenekara (L90ETC), aminek basszusgitárosa nem más mint a Blizzard CEO-ja Mike Morhaime :).
Bocsánatot így tehát ők kértek.
A riport pedig már ezer éves. Azt hiszem még a Cataclysm kiegészítő megjelenése előtt készült, ha nem régebben :)

Amúgy ha megnézitek, akkor igazából az Elfekkel van baja (törpéket bírja, ami alliancos), továbbá a Blood Elfeket is utálja (hordás frakció) a csini városuk miatt. Van ott vaj rendesen, de amúgy én mint allys játékos abszolút poénra vettem.
Aki ennyire komolyan veszi az vagy hc lore player, vagy "nem is merem ide írni mert flame lesz belőle".

[ Szerkesztve ]

(#13) kpal


kpal
veterán

:DD :C

(#14) berker válasza Arnold2 (#12) üzenetére


berker
tag

Köszi a plusz infókat, éreztem valamiért a szám közben hogy mintha ez a felállás nem a cannibal corpse lenne... :) Mostmár értem miért.

(#15) fi:zi'k válasza Arnold2 (#12) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor ez az osztogattak-fosztogattak esete. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

/nem találtam megfelelő facepalm képet/

(#17) Arnold2 válasza fi:zi'k (#15) üzenetére


Arnold2
őstag

Mire gondolsz?

(#18) schwartz: ha csak az interjú alapján mondod, akkor nézz meg esetleg pár másikat. Tud ő normális lenni is. A linkelt interjúban tényleg elszaladt vele a ló, de pl egy másikban tök nyugodtan mesél akár a WoW-ról is. Bár az is igaz, hogy nem az eszéért szeretik, meg ha bunyó törne ki, akkor ő a "ok, akkor te velem vagy" srác :)

[ Szerkesztve ]

(#18) schwartz


schwartz
addikt

Ez a pali egy kreten...

If he dies, he dies.

(#19) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nem gondoltam volna, hogy létezik ennyire primitív ember, de tévedtem... egy hülye játék miatt ekkora indulatok :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20) blackydan


blackydan
senior tag

Szánalom....

(#21) Wolverine válasza Arnold2 (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

A rádió bemondja: "Moszkvában Mercedeseket osztogatnak". Kicsit később pontosítanak: "Elnézést, nem Moszkvában, hanem Jerevánban, nem Mercedeseket, hanem Moszkvicsokat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak".

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Kassadin


Kassadin
addikt

Ássa el magát, szánalom.

(#23) LackoMester


LackoMester
addikt

Mekkora problémák. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24) Pollux66


Pollux66
tag

Nem értem :F ....és asszem ez így van jól! ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#25) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Ez az egész egy poén, szerintem a videó vicces. Én jót röhögtem, de van már vagy 3 éves :DDD

Aki ezt komolyan veszi, azzal meg valami baj van...

(#26) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát izé...öhm...áh semmi! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Ez a videó amúgy nem teljes. Ez az eredeti, ezt jobb lenne betenni hírbe, mert ami most van az még meg is van vágva sok helyen.

(#28) csakatibi


csakatibi
csendes tag

Éérdekes én a pirézekkel vok ugyanígy. :DDD

(#29) b4zsi-


b4zsi-
őstag

ezen megsértődni :D :D :D

(#30) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Szar vihar a biliben

ki az az idióta aki napi több órát képes elbaszni, ahelyett hogy valami értelmeset csinálna?

(#31) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

ööhhh ohhh...mikvannak....a stage performance egy nagy nulla...WoW helyett azon kéne javítani :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#32) Tikakukac


Tikakukac
titán

Aki ezen felszívja magát, az menjen homokozni, korban az illik hozzá...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33) banhammer


banhammer
veterán

Jobb lett volna ha maradnak a death metal-nál.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#34) L_ajos


L_ajos
őstag

Ez most komoly? :D :D

Elég lowság, hogy nem a valós élet fáj az embereknek hanem a virtuális :D

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#35) #72042496


#72042496
törölt tag

Erre a csávóra nem véletlenül mondták anno, hogy nincs hangja, nincs nyaka és nincs agya. Most is hozta a kötelezőt. :)

szerk.: A cím nem stimmel. Cannibal Corpse helyett írjatok inkább mit tudom én "Hulladaráló" George-ot, akkor is rá fognak kattintani. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) C4mp3r válasza angyalpc2 (#30) üzenetére


C4mp3r
addikt

hidd el, hogy vannak. lakotarsam a kollegiumban reggel folkel, benyomja a gepet, egesz nap wowozik, majd este mikor mondom neki, hogy talan ideje lenne aludni, nagy nehezen lefekszik. ez egy napja.

(#37) Dumbass


Dumbass
csendes tag

No comment. Érdekes emberek vannak. :DDD

"Home Is Now Behind You, The World Is Ahead"-Gandalf the Grey

(#38) #72042496 válasza #72042496 (#35) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vagy azt, hogy a Cannibal Corpse énekesének frontemberének beszédén (ami inkább nyilatkozat, de most már befejeztem).

ON

[ Szerkesztve ]

(#39) danih


danih
addikt

A biliben lévő vihar egy hurrikán ehhez képest.

(#40) sampe


sampe
aktív tag

atya úr isten mi lesz most? :D eljő a VILÁGVÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#41) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Régen egy háború kirobbanásának oka legtöbbször a vallási nézet, a nő vagy a pénz volt.
Most már az, hogy melyik oldalon játszol a Wow nevű, személyiségkárosító játékban. :DDD

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#42) Dunbar


Dunbar
senior tag

Cannibal Corpse, nem kell komolyan venni... Embereket sem csonkítanak és gyilkolnak, attól, hogy erről énekelnek (hörögnek), de szvsz jó zenét játszanak. :K

(#43) banhammer válasza Dunbar (#42) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem Chris Barnes-szal volt jó a banda és akkor is csak az első három album volt (nekem) jó.
Az utolsón már érhető volt a hörgése...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) aram01 válasza Inv1sus (#41) üzenetére


aram01
nagyúr

jah :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudhat valamit ezek szerint ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46) WongFeiHong válasza banhammer (#43) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Chris Barnes az ugye a Six Feet Under-ben van most? Mert azt birom. :D

(#47) TESCO-Zsömle válasza - = Zk = - (#45) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha mást nem, WoW-ozni... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#47) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem ismerem a zenéjüket, szal... passzolok! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49) aram01 válasza - = Zk = - (#48) üzenetére


aram01
nagyúr

nem sokat vesztettél ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) TESCO-Zsömle válasza aram01 (#49) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jobb, mint a f*startálály? (Sulinkba járt a gitáros)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.