Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Yeeee... köszi, már szívom is az adatokat :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Vajon ez a (Us-eng) patch felmegy a magyar verzióra :F

(#3) Quiksilver válasza bishoplogan (#2) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

ezt egy pár percen belül meg tudom mondani neked :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) Quiksilver válasza Quiksilver (#3) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Hát be léptem Online-ra és kiírta azonnal, hogy ha játszani akarok, akkor a legfrisebb verzió szükséges... vagyis ez a patch

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5) bishoplogan válasza Quiksilver (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Na de melyik verzióra jó? magyarra gondolom nem:(

(#6) Quiksilver válasza bishoplogan (#5) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

De hogy nem. nekem magyar verzió van meg és pillanatokon belül lejön a frissítés

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Előkészítettem a gémet a szovjet bevetésre. Angol verzióra jó. majd meg kell várni a magyar patchet, ami "soha" nem jön ki. Én meg addig nem fogok várni, inkább játszom angolul.

(#8) Quiksilver válasza bishoplogan (#7) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Érdekes.. nekem magyarul van meg a játék és simán le szedte magától a patchet és no problemo, újabb fícsörök a beállítások menübe, és nyertem 1-2 FPS-t is

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9) bishoplogan válasza Quiksilver (#8) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ja, hogy te a játékon belüli frissítést használtad? Nekem az eszembe se jutott. nem is tudtam, hogy van neki olyan. Tegnap felraktam újból és egyből rányomtama manuális frissítést.

amúgy gyorsan jön a patch játékon belül?

(#10) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Végre!
Rég mentem már vele, itt az ideje újra csatlakozni...
Nameg türelmetlenül várjuk a kieget!!!

(#11) tomi_mod válasza bishoplogan (#9) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

...kezdetek kezdetén ha magyar lokációval telepítetted fagyogatott az online.
Lehet már réges rég ki lett ez javítva, de inkább EN.

Inkább kézzel szedd le valahonnan a patch-et és a pályákat is, sokkal gyorsabb mint játékon belül. Lényeg, hogy ne Massgate szerver legyen mert akkor sztem ugyanott vagy :)

(#12) Quiksilver válasza bishoplogan (#9) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

nem volt egy óra és 3megás netem van :))

tomi_mod: anyu életére esküszöm, hogy nálam semmi gond nem volt a patcheléssel ;]

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.