Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beefjeez


beefjeez
senior tag

motor

(#2) Eastman


Eastman
őstag

dob

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

motor

Amit majd ugyanúgy megunsz majd egyszer. :DDD

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

dob, motorhoz hideg van. már nyáron eladod a dobot és veszel motort.

(#5) wolfnet válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


wolfnet
tag

igen, ez egy 2-3 hónapos folyamat lenne, mire eladnám. De az a helyzet, hogy a hangszer eléggé értékálló. A ráköltött pénzt lazán vissza lehet hozni, főleg hogy ha karbantartott. Ezzel szemben egy műszaki cikk, mint a motor is rengeteget veszít az értékéből.

Privátban érdeklődj! :)

(#6) zolee5016 válasza wolfnet (#5) üzenetére


zolee5016
őstag

Zenélj profin! Dobolj össze egy robogót! ;) :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) atidzsiforc válasza zolee5016 (#6) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Szambol vetted ki a szot. :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Motor.

Rip and tear

(#9) Egon


Egon
nagyúr

Egyik se.
Add a cuccot, és k*rvázd el az árát... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) #51736960


#51736960
törölt tag

mindkettő :D

(#11) Vakegérke válasza #51736960 (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nagyon jó. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) #43960832


#43960832
törölt tag

Én csak akkor adtam el a trombitámat, amikor már 6 éve állt, 10 év aktív zenélés után. Nekem jogsi lett belőle. :K

(#13) wolfnet


wolfnet
tag

:D magyarországon nehéz megélni a zenélésből :D

area_51: aham :R

Privátban érdeklődj! :)

(#14) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Dob. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) wolfnet


wolfnet
tag

Privátban érdeklődj! :)

(#16) Jhonny06 válasza wolfnet (#15) üzenetére


Jhonny06
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Lauda válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Ez meg a regi nem? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) koshmar


koshmar
őstag

Motor- de csak ha kétütemű! ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#19) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Dob! ;)

Mentalita'

(#20) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Dob. Örök élmény s hivatás marad, ha tényleg komolyan gondolod. :)

Üdv. core2

(#21) dabadab


dabadab
titán

A robogo miota motor? ;]

DRM is theft

(#22) wolfnet válasza Neil Watts (#20) üzenetére


wolfnet
tag

igen. :K

dabadab: gonosz vagy :D :D :C

[ Szerkesztve ]

Privátban érdeklődj! :)

(#23) Neil Watts válasza wolfnet (#22) üzenetére


Neil Watts
veterán

S nem mellesleg környezetkímélőbb is. :)
Ezért mit fogok kapni, te jó ég! :DDD

Üdv. core2

(#24) wolfnet válasza Neil Watts (#23) üzenetére


wolfnet
tag

Persze tudom, nagyon imádok zenélni. Jazz dobtanszakon tanultam, nem örökre hagynám abba. Illetve a másik két együttes ahol dobolok van "kölcsön" hangszer, illetve ahol billentyűzök ott is sajátom van. Csak most konkrétan arról van szó, hogy áll a pénzem, és jelenleg lehet hogy több hasznát venném ha gurulna a pénzem :D

Privátban érdeklődj! :)

(#27) Eastman válasza wolfnet (#24) üzenetére


Eastman
őstag

Ha van két saját dobszerkód, akkor a kettőből válogasd össze a legjobb cuccokat és tarts meg egy szettet. A „gyengébbikből” lehet motor.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#28) wolfnet válasza Eastman (#27) üzenetére


wolfnet
tag

Sajátból egy van. A másik kölcsön :)

Privátban érdeklődj! :)

(#29) Eastman válasza wolfnet (#28) üzenetére


Eastman
őstag

Ha csak egy dobszerkód van, el ne add!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) wolfnet válasza Eastman (#29) üzenetére


wolfnet
tag

:R

Privátban érdeklődj! :)

(#31) koshmar válasza wolfnet (#30) üzenetére


koshmar
őstag

Szerinted a dobolásra születni kell? Úgy értem, kivételes ritmusérzék kell hozzá?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#32) wolfnet válasza koshmar (#31) üzenetére


wolfnet
tag

Egy időben hittek abban hogy tanulható minden művészet tehetség nélkül, aztán rájöttek arra is, hogy ez addig igaz, hogy megtanulhatod a technikáját. Én 13 éve zenész vagyok, ez azt jelenti, hogy elég sok mindent tanultam. Szerintem 10-12éves korban már lehet tudni, valakiről hogy tehetséges-e. Kivételes ritmusérzék, ütemérzék, kreativitás, és nagyon sok technikai tanulás jellemzi ezt a hangszert.

Privátban érdeklődj! :)

(#33) koshmar válasza wolfnet (#32) üzenetére


koshmar
őstag

:R

Én például ha megpróbálok dobolást imitálni, akkor az csak egy láb/ egy kézzel megy. Képes vagyok kézzel és lábbal külön ütemet tartani, de ha megpróbálok a másik kezemmel vagy lábammal egy harmadik ütemet is létrehozni, teljesen összezavarodok.
Mondjuk sosem éreztem mindent elsöprő vágyat arra, hogy doboljak, de azért valamilyen szinten mindig is érdekelt.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#34) Eastman válasza wolfnet (#32) üzenetére


Eastman
őstag

Szűcs Gábor 17 évesen kezdte a dobolást. ...és gitáros lett. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) wolfnet


wolfnet
tag

Tbi91@: szétválasztási gyakorlatokat dob nélkül is gyakorolhatod. leülsz az ágy sarkára és hajrá. igazából azért szükséges a kor, mert egy bizonyos kor fölött leszel eléggé értelmes a dologhoz. Rengeteg dolgot kell fejben kiszámolni, átgondolni, amikhez ész is kell. Ha tudod azt, hogy 4/4-ben a legtöbb amit játszani akarsz a jobb kezeddel az nyolcad kíséret, akkor tudhatod hogy a lábad 1/3ra fog jönni, a bal kezed pedig 2/4-re. :D voálá, standard 2/4 groove. Ha ezt begyakorlod rádöbbensz hogy basszus ez király :D

Eastman@: valószínűleg tehetségesen született, nem vitatom. Én klarinétoztam, majd dobos lettem. :R

Privátban érdeklődj! :)

(#36) Eastman válasza wolfnet (#35) üzenetére


Eastman
őstag

Cajón-t (káhónt) birom nagyon. :) Szerintem simán el lehet kezdeni rajta az alapokat.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) wolfnet válasza Eastman (#36) üzenetére


wolfnet
tag

Nekem egy kezdő Meinl cajon-om van :) Saxofon kvártettben zenélek vele :D Ha dunaújváros fele tévednétek Március fele lesz egy koncertünk a színházban :) Dixi-Swing muzsika

néhány dal: Take Five, the pink panther, saxofobia, stbstb :D

[ Szerkesztve ]

Privátban érdeklődj! :)

(#38) wolfnet


wolfnet
tag

Lenne jelentkező jó áron a dobra. most vagy soha :F

Privátban érdeklődj! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.