Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) janos666 válasza Cs(|)be (#42) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, kibaszott tanulságos a videó. Mármint olyan szempontból, hogy életem első LAN élménye a Counter-Strike egy alfa (vagy béta is volt már az? ki emlékszik... talán 0.7.xxx) verziójával esett meg, de csak nagyon ritkán toltuk vicc szintjén, nem multiztam egészen a CSSource bétáig. (A HALO multit is kipróbáltam, de 1 nap alatt meguntam). A CSS-t toltam csak pár évig aktívan, most megint semmit.

Néha szapultam még Kodiak fragmovieit is, hogy Iseten tudja mi történt ott, de a videó alapján csak egy nagy bughalmazból az jött ki, hogy mindenki összeesik, mikor lő. :)) (Tipikus: "ha én tunkolok így a tömeg közepébe, az 1 hit lesz, nem 3 headshot"...) Persze tudtam, hogy a videó nem pont azt adja vissza, amit ő látott, és persze, érzék kell ahhoz, hogy ráérezz, mikor hogy bugzik kedvedre a játék. :DDD

Na, de amire ki akarok lukadni: NE sértődj meg, de az én szememben, aki fragmuviet még csak CS-ből látott, ez egy VICC! Mintha csak ide-oda rohangásznátok, lőnétek ide-oda, és véletlenszerűen néha meg is hal valaki. :D (Biztos a demóvétel hibája, vagy direkt így volt jó a szórás, ha ezt csináltad, de mint ha csak idegesen rángatnátok az egeret, mint aki életében először játszik, és ráparázik, hogy NYOMD A GOMBOT...) Látszik, hogy a multiplayer még annyira kezdetleges volt, hogy nem csak latency-kompenzáció/interpolálás/extrapolálás hitboxmizéria volt, de ha ma ezt látnám rögtön ki is lépnék a programból, és mennék hogy telefonáljak a netszolgáltatónak. :))
Nem sikerül jól megfogalmaznom, amit akartam, de ha már eddig gépeltem elküldöm...
Szóval biztos szép teljesítmény ez a videó, meg minden, de aki nem játszott a játékkal, annak csak egy paródiaszámba menő viccnek tűnik. (biztos a CSS videókkal is ez lesz 5-6 év múlva, mikorra már hitboxokkal se lesz szopás, és a demó is szinte ugyanazt rögzíti, mint amit te látsz).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.