Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Wolfenstein - gameplay áradat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

hmm érdekes....

Aki szereti annak biztos jó lesz, mert szépnek szép.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) h_mate


h_mate
tag

Mit ne mondjak, engem nem fogott meg.Idegesítő ez a zöld "párhuzamos világ" szerűség, képi világ terén sem alakít nagyot az emberek mozgása is elég darabos.Talán majd a multi része...
inkább a serious sam:D

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

(#3) toth_janika


toth_janika
őstag

Hát nekem ez a "másvilág" tökre a Legacy of Kain-ra emlékeztet! :)
Kíváncsi vagyok már rá nagyon!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

nem mondok semmit... elvileg pár óra múlva kipróbálom a "demót" és majd utána nyilatkoznék... de ahogy több helyről is hallottam: hozták a kötelezőt :) remélem így is lesz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) darkarthur


darkarthur
senior tag

Komoly, csak néhol kicsit egysíkú az egész!

Samsung S23 Ultra 5G

(#6) Csabee. válasza mephi666 (#4) üzenetére


Csabee.
nagyúr

biztos demo-t próbálsz! :DD de ez nem a Returt the Castle Wolfeinsteinnek valami folytatása? vagy csak én képzelem be? nekem túl modern ahhoz képest.. :)

Üdv: Csabee.

(#7) Duree


Duree
veterán

Nagy rajongója vagyok már alig várom

duree54

(#8) PH-User


PH-User
addikt

Nagyon ott van a játék, az már biztos. :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#9) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Most akkor mikor is jelenik meg a Wolfenstein? Elvileg még ezen a héten nem? Akkor már mit szarakodnak itt a videókkal?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#10) PH-User válasza Ricco_hun (#9) üzenetére


PH-User
addikt

Már lehet kapni CD Galaxis-nál! :C

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Első videóban , náci az erkélyen, annyira ócska. Ilyen kötelező látvány az hogy át kell esni a korláton? Lelövi, náci meg nekirohan a korlátnak és átesik. Ez a zöld világba átmenés meg elég lejárt és béna...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

A graf annyira nem jó sztem. Igaz régi motor megy alatta.

www.halivud.hu

(#13) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Elég komoly kis játék! Szerintem érzésre nem adja vissza a régi RTCW-t de elmarháskodni és közben nyírni a náczikat :D arra jó lesz

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#14) Specter


Specter
tag

Kipróbáltam. szerintem szörnyű.

(#15) Hunter2


Hunter2
addikt

Kicsit olyan lett mintha a hellboy világában játszódna.

(#16) D_r_u


D_r_u
tag

GK-n (remélem, ez még nem számít reklámnak) van róla teszt, azok alapján nekem rettentően szimpatikus. Ez pedig nagy szó, mert ez volt az, amit sose gondoltam volna, hogy be fog következni.

(#17) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

"demo" alapján tök unalmas, jössz-mész-lősz, gondolkodni sem kell igazán... és a környezet is halálba ismételt... bár mi a fenét lehetne kitalálni egy adott korba újat... :F

Öntörvényű Sünmalac

(#18) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem tetszik... az intro elég jó lett... blazkowitz ügynök olyan, mint egy kemény james bond&indiana jones keverék :) maga a játék meg így az 1. küldetés után: nem rossz... csak az zavar, hogy 10perc játékidő után 7%-nál vagyok :S elleszek vele most a 4napos ünnep alatt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Janoska26 válasza PH-User (#10) üzenetére


Janoska26
addikt

Énis onnan rendeltem :U , este tekerem ezerrel, szvsz nagyon ütős kis játék :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) antikomcsi válasza mephi666 (#18) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha így haladsz a 4 nap alatt már csak ismételni fogod. ;]

Én is elkezdtem, de gyorsan ki is kapcsoltam, nehogy vége legyen hamar. :DDD

(#21) EczkE


EczkE
addikt

ahogy néztem a videókat egyre unszimpatikusabb lett a játék.
ez zöld világ izé micsoda? én nem nagyon értem. sztem felesleges. hülye megoldás h a láthatatlan dolgokat meglássuk. de ez csak az én véleményem.

Asszem mindenféleképpen!

(#22) JanR


JanR
addikt

Fuuu, ez a zene benne :R
Nekem egybol a regi Wolf jutott eszembe :)

(#23) mz.x523


mz.x523
tag

Az egész úgy jó ahogy van :D A grafika nekem nagyon tetszik :U

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

(#24) Jojo5


Jojo5
őstag

2 óra és nekiugrok, ha meg nem jó kap egy DEL-t ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#25) Janoska26 válasza EczkE (#21) üzenetére


Janoska26
addikt

Az a zöld izé, szvsz valami hőérzékelő mód vagymi :U

(#26) nghost


nghost
tag

A hisztizőknek: GG. Még nem is láttad/próbáltad, de már fikázod.. az ilyen ovis stílus meg NEKEM nem jön be.
Vártam már régóta ezt a kis szösszenetet: sztem a fegyverek "érdekesek", az ellen meg a szokásos náci tömeg helyett valamelyest változatosnak tűnik.. egy próbát megér - bár erős a gyanúm, hogy a PC-s irányítás erősen hajazni fog a konzol gamepad-jének a felépítéséhez.. :D

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem tetszik
biztos kipróbálom.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) mephi666 válasza Janoska26 (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

apránként játszom, nehogy gyorsan elfogyjon... az a zöld mód ilyen ellenfélkönnyenmeglátó-gyorsanfutó-időlassító mód... valami "ancient artifact"-tal tudod elérni, amit időnként tölteni kell... aránylag normálisan megmagyarázták, mert hát a nácik ilyen okkultista tudományokkal foglalkoztak meg hasonlók :DD

...számomra eddig kellemes csalódás a játék :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) FRENK1988 válasza mephi666 (#28) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jó kis játék csak sajna az eredeti feelinget elvesztette ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#30) commanDOS


commanDOS
senior tag

Hát.. szerintem épp attól vesztette el ezt az okkult, misztikus jellegét, hogy túlerőltették.
Elindulsz és egyből a pofádba kapod az egészet. A RTC Wolfeinsteineben sokkal árnyaltabb volt és később kerültek felszínre dolgok, itt meg tök természetes, hogy repked mindenki meg stb... semmi misztikus vagy borzongató nincs benne.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#31) RaiDani


RaiDani
tag

Én is próbáltam már a "demót", hát valami nagyon jól eltalálták :)
Nagyon hangulatos, szép a grafika, csak nekem rövidnek tűnik miután 7%-nál járok az első küldetés után... :))

[ Szerkesztve ]

(#32) pityeszka


pityeszka
őstag

Jól láttam, hogy KAR98 befigyel?! :U
Jobban tetszene ha lenne alatta valami zenei aláfestés!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#33) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ha nem Wolf lenne nem is érdekelne, így viszont túl „fantasy” az egész.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#34) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Játszottam vele pár küldetést, az elején hardra állítottam a nehézséget, de úgy látszik, hogy hiba volt, mert így is túl könnyű. A játékmenet kicsit lassú, mármint a fegyverkezelés valahogy lehetne gyorsabb, nem olyan pörgős a dolog. Persze lehet ez direkt ilyen.

A grafikát inkább hagyjuk, hisz nincs. ;] :DDD Viszont legalább nem eszik sokat a gép, a 300W-ba is alig szalad bele, ami azt jelenti, hogy alig dolgozik szegény masina. Más játékoknál simán 450W-felett eszik. Legalább mondhatjuk, hogy jól optimalizált. :DDD

Biztos, hogy végig fogom tolni, mert annyit megér, de nem fog a kedvenceim közé tartozni.

(#35) pincehely


pincehely
addikt

Baromi jó ez a játék.
A zöld dimenzióváltós micsoda nekem annyira nem jön be, mondjuk feldobja a játékot, de akkor is kicsit elvesz az eredeti élményből.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#36) twollah


twollah
nagyúr

Nem gyozott meg a jatek.

(#37) pincehely válasza twollah (#36) üzenetére


pincehely
addikt

Ebben nem értek egyet veled :DD
Persze kinek a pap, kinek a papné.
Nekem nagyon tetszik.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#38) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Nekem egyáltalán nem tetszik , az első része sokkal jobb .

Uj nickem : Phvhun

(#39) Tirexi


Tirexi
addikt

(#40) sniper elite


sniper elite
senior tag

Egy jó órás játék után nekem bejön a game nagyon! Mindig is bejöttek a második világháborúban játszódó FPS gamek! Bár jobban várom inkább a Cod következő részét :K

(#41) gtamate2


gtamate2
veterán

Énis letöltöm majd a demot, kíváncsi vagyok rá. Anno a retun to castle wolfeinsten nem nagyon jött be, remélem itt lehet menni multiba vagy akár singlebe a nácikkal, velük jobban tudnék azonosulni...

*Sn0w

(#42) LackoMester


LackoMester
addikt

hát olyan lett a játék mint amilyennek vártam,közepes...
végigtolom,de...csak azért mert az elözö részeket is játszottam,meg kell 1 kis változatosság :DDD
egyébként meg ne hasonlitgassuk a MW2-höz,az sokkal jobb lesz :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#43) Egon


Egon
nagyúr

Nekem nem jött be.
Ahogy fentebb is írták, nem hozza az előd hangulatát. Túl gyorsan jönnek a misztikus részek, de ez még hagyján. Ami kicsapta nálam a biztosítékot, az a billentyűzet-kiosztás. Egy FPS legyen játszható a WASD kombóval + Space (ugrás), és egy háromgombos egérrel. Itt meg nyomogassak folyton-folyvást F-et, dobálódzzak a G-vel, guggolni (C) is csomószor kell, a közelharc (V) lehetne automatikus, a újratöltés (R) szerepe is sokkal nagyobb mint pl. a NOLF-ban (ott simán ki mertem fordulni a sarkon negyed tárral is: pár skulótól megfeküdtek a normál ellenfelek, itt meg kis túlzással mindenkire kell egy fél tár), és még mintha a Q-nak is lett volna valami szerepe. Mi kell ide vazze, egy elcseszett polip?!? :((:(((
Felejtős.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44) antikomcsi válasza Egon (#43) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk a gombos dolgokat nem értem. Ha kényelmetlen, miért nem állítod oda a funkciókat, ahol jól megszoktad. Én példáúl semmit nem használok az alapbeállítások közül. A mászkálást a nyilakra állítottam, a többit meg köré, jobb ctrl,shift, enter,del,num 0, num 1, meg 5 funkció az egéern van és kész. Nem fogok az 1-es, az R, a C, meg a space között hadonászni.

(#45) Silenzio


Silenzio
addikt

2003-as grafika, 2004-es játékmenet, szar fizika, 12 perc játék után 7%-os teljesítés, pár hevenyészett, de elfogadható ötlet... Szerintem nagyon rossz játék, szinte minden szempontból alulmarad a majd' 8 éves előddel szemben!

A Tech 4 motor alálicitál a Tech 3-as CoD2-nek is, a Doom 3 motorjától azért nem vártam volna statikus fényelést. Egyedül az árnyékok kivitelezése jó, de azok sem 100%-ig dinamikusak.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#46) havast


havast
aktív tag

Szerintem meg nagyon buntet a jatek,jo a hangulat,tobbi masodlagos szempont.Amugy a grafika elviselheto szinten van,cserebe 1-1 palya toltese nalam max 7 sec,alacsony gepigeny,stb.Kulon jo,h ha meglovok vkit nem az van,h semmi nyoma a lovedeknek(pl cod,crysis,sorolhatnam),hanem dpriccel,horog,ami kell.kiralyXD :C

(#47) band1103


band1103
őstag

A gameplay-t nézve és az elődjét többször végignyomva azt kell hogy mondjam, silány.
A grafika nem 2009-es, a túlerőltetett misztikum már nem misztikus... és miért kell egy eszköz hogy meglássuk a láthatatlant vagy lassítsuk az ídőt? Ez így nagyon könnyűvé teszi a play-t, túl könnyűvé és elveszti a "mindjárt meghalok ha nem vigyázok" fílinget.
Az elődje jó volt. Ez csak egy csini ticsung ami rókabőrnyúzásnak tűnik. Ha nem lenne az elődje hatalmas bukás lenne. Inkább adják ki az elődjét ennek a grafikájával azt jobban vinnék az emberek.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#48) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azzal a bizonyos hamarosan megjelenő Wolfenstein-el már mindenki játszik :)) Na mindegy..

(#49) Egon válasza antikomcsi (#44) üzenetére


Egon
nagyúr

Akkor leírom mégegyszer, érthetőbben.
Ami a lényeg: Egy FPS legyen játszható a WASD kombóval + Space (ugrás), és egy háromgombos egérrel.
Más szavakkal: nem a kiosztással van gondom, hanem azzal, hogy kezenként 8-10 ujj kellene ahhoz, hogy irányítani tudjam. A példaként felhozott NOLF azért (is) volt jó játék, mert ugyan egy UT-hoz viszonyítva több gombot kellett kezelni (a WASD mellett - alap kiosztást feltételezve - Enter, R, C), de hálistennek viszonylag ritkán kellett használni. Itt még plusz két gomb bejött, ráadásul sokkal gyakrabban kell levennem az ujjaim a WASD billentyűkről.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#50) Rihard83


Rihard83
tag

Én is jatszom mar! :) Azert nem olyan rosz a grafika mint ahogy elso ranezesre tunik es az benne a legjobb hogy nem lehet letenni a jatekot valami miatt mindig folytatna, de majd a vegen mondok ra Ament akkor dol el hogy jo vagy se. Prototype is az elejen erdekes volt utanna meg kb kozepetel kezdve mar visszafele esett az egesz, és a végén már vártam hogy mikor lesz vége mert meguntam az egész játékot. :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Wolfenstein - gameplay áradat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.