Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) kelly416


kelly416
veterán

Nagyon gusztán oldották meg. Nekem legalábbis tetszik. Eddig nem vettem volna csempés telefont, azaz tettem rá próbálkozásokat, de nem vitt rá a lélek. Most még egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy barátkozzam a rendszerrel.

elmepocok:
Hidd el, az android használók nagy része (aki nem csak azért vesz telefont, hogy telefonáljon, de már gagyifont nem lehet kapni, vagy nem az a trendi) tudja, mi is az a launcher. És hidd el, nagyon sokan törekednek a letisztult kinézetre. Ahány fórumban szaladgáltam az utóbbi időben, mindenhol sokkal hamarabb kapkodtak a KitKat Launcher után, mint egy GO vagy Next Launcher után. Minden op-rendszernek megvannak a maga hibái, a maga előnyei, és ezt van aki pont fordítva éli meg. Nekem előny a testre szabhatóság, Te pont ellenzed. (Ez csak példa, ettől még lehet, hogy nem így van.) És persze vannak dolgok, amiket hasznosnak/szépnek élünk meg, mindaddig, ameddig egyeseknek kifordul a gyomortartalmuk tőle.
Szerintem még mindig jobb, hogy választási lehetősége van az embernek, mint amikor belekényszerítik egy sablonba, és örülök neki, hogy ennyi kis egyediségre ad lehetőséget a WP.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.