Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) savoo válasza h3lios (#47) üzenetére


savoo
addikt

Hidd csak el nyugodtan, hogy az emberek 90% leszrja, hogy mennyire tudja személyre szabni a kinézetet...

(#52) Blyan válasza BZso (#22) üzenetére


Blyan
félisten

És? Emberek fülkarikát tetetnek be, tetováltatnak, pírszingelnek, a igénytelen ruhát hordanak, rusnya bútorokat vesznek, ocsmány tapétát.
Ki nem szarja le, hogy mit kezdenek a saját kezdőképernyőjükkel? :F

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#53) elmepocok válasza h3lios (#47) üzenetére


elmepocok
tag

Az emberek 90%-a azt sem tudja mi az a launcher, és hogy azt lehet változtatni...

(#54) kelly416


kelly416
veterán

Nagyon gusztán oldották meg. Nekem legalábbis tetszik. Eddig nem vettem volna csempés telefont, azaz tettem rá próbálkozásokat, de nem vitt rá a lélek. Most még egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy barátkozzam a rendszerrel.

elmepocok:
Hidd el, az android használók nagy része (aki nem csak azért vesz telefont, hogy telefonáljon, de már gagyifont nem lehet kapni, vagy nem az a trendi) tudja, mi is az a launcher. És hidd el, nagyon sokan törekednek a letisztult kinézetre. Ahány fórumban szaladgáltam az utóbbi időben, mindenhol sokkal hamarabb kapkodtak a KitKat Launcher után, mint egy GO vagy Next Launcher után. Minden op-rendszernek megvannak a maga hibái, a maga előnyei, és ezt van aki pont fordítva éli meg. Nekem előny a testre szabhatóság, Te pont ellenzed. (Ez csak példa, ettől még lehet, hogy nem így van.) És persze vannak dolgok, amiket hasznosnak/szépnek élünk meg, mindaddig, ameddig egyeseknek kifordul a gyomortartalmuk tőle.
Szerintem még mindig jobb, hogy választási lehetősége van az embernek, mint amikor belekényszerítik egy sablonba, és örülök neki, hogy ennyi kis egyediségre ad lehetőséget a WP.

[ Szerkesztve ]

(#56) Cathulhu válasza savoo (#51) üzenetére


Cathulhu
addikt

Megis mikor valaki megtudja, hogy wp-ben meg hatteret se tud allitani, az elso szava, hogy jesszus, bezzeg az o 10 eves nokiajaban/samsungjaban pedig lehet. Szoval en pl nem hiszem el neked nyugodtan.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#57) Csillag01 válasza Sub-ZeRo (#45) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Amondo vagyok hogy amig nem lessz launcher addig maradnak a siralmas eladasi statisztikak.
Zart rendszer ide-oda.bar most hogy a nokia x feltortek, sztem megugranak az eladasok.a google es az xda paros majd kihuzza a godorbol a wp-et. :C

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#58) Blyan válasza Cathulhu (#56) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig rosszul teszed... Évek óta figyelem a WP topikot, azok akiknek nem jött be a használata, nem a csempék vagy a háttérkép hiánya miatt dobbantottak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#59) Tomsteel válasza elmepocok (#42) üzenetére


Tomsteel
tag

Pont az ilyen pálya széléről gif-eket linkelők teszik tönkre a platformot, akikre marhára nem kellene odafigyelnie senkinek, messze nem potenciális célközönség. Csak ezek az inkompetensek tudják azt állítani, hogy eddig nem jutott eszébe az MS-nak ilyesmivel foglalkozni... :W Fel se merül, hogy k***vára nincs szükség a felhasználók nagytöbbségének ilyesmire ezen a platformon, pont ez a vonzereje a többivel szemben.

Nem neked készül, törődj bele, hogy más szereti így ahogy van a küllemét.

(#60) Cathulhu válasza Blyan (#58) üzenetére


Cathulhu
addikt

de nem is teszik ki a wp hasznalok az emberek 90%-at :D Nyilvan az valaszt WP-t, akinek nem kell hatter, az meg miert sirna utolag?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#61) Blyan válasza Cathulhu (#60) üzenetére


Blyan
félisten

DE ha azt mondod,hogy az androidot a háttérképek futtatták fel, akkor inkább ne foglalkozz okostelefonokkal. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62) Воланд válasza Csillag01 (#57) üzenetére


Воланд
titán

lol. kicsit ki kellene neha atlagemberek koze menni es rajonnel, hogy nagyreszuknel a gyari gui van, nem launcher.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63) Blyan válasza Воланд (#62) üzenetére


Blyan
félisten

Dehogyis, mindenki az XDA-n lóg baszki, mikor veszed már észre?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66) Cathulhu válasza Blyan (#61) üzenetére


Cathulhu
addikt

Csak, hogy egy tanult kollegatol idezzek: "csak ne olyan dologra reagalj, amit en nem is irtam." :P

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#67) h3lios válasza Blyan (#63) üzenetére


h3lios
addikt

A Topic, még mindig az egyéni "háttérképről" szól, és nem a kezelő felületről. A többi rendszer esetében van lehetőség a változtatásra. Az emberek pedig igen is szeretik megválasztani a sajátjukat, gyerekről, vagy bármi másról. Nekem nem kell elmesélni, naponta adok el WP-s és Droidos telót is. A tök átlagos ember, amint meghallja, hogy nem lehet hátteret állítani már hagyja is a francba az egészet.

B-tag: H3lios#2825

(#71) halkow


halkow
őstag

jó ötlet díjazom :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#74) Csapoati válasza elmepocok (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A rohadekok... valasztasi lehetoseget adtak azon nem keves embernek, akiknek nem jott be az egyszinu csempes felulet. Hogy tehettek... Vagy ez megint ilyen elitizmus dolog?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76) h3lios válasza Csillag01 (#73) üzenetére


h3lios
addikt

Én sem szívlelem a WP-t, de azért hülyeségeket ne beszéljünk már. Mi értelme lett volna droidot gyártani ? Ők lettek volna az N+1. gyártó, ráadásul sok év lemaradással.
Egyébként a mostani nokia X is egy próba csak, mert ugyan droidos, de nincs mögötte a Google féle alkalmazás kínálat. (Szerintem alapból halva született ötlet).

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#77) tothmaxy182 válasza Tomsteel (#59) üzenetére


tothmaxy182
őstag

"Nem neked készül, törődj bele, hogy más szereti így ahogy van a küllemét."

De ha az a más csak az okostelefon használók 4%-a, akkor azért érdemes elgondolkodni a felhasználói felület változtatgatásán is, nem? Hátha...

Minden szavam magánvélemény!

(#78) đe$|re


đe$|re
senior tag

Haszontalan, de legalább ocsmány. :C

(#79) dokee78 válasza kelly416 (#54) üzenetére


dokee78
félisten

Sokan nem tudják mi a launcher!
De ha tudják is vagy elég nekik a gyári vagy nem.

(#80) kbyte1024 válasza h3lios (#76) üzenetére


kbyte1024
veterán

Már lehet rootolni,és siman felmegy rá a play meg minden.Attol Függetlenül nekem se jön be.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#89) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Minek ez a marhaság?
A zárolási képernyőt szabadon be lehet állítani, minek kell még a csempékre is egyedi kép? :U

J.

(#90) Azazael válasza tothmaxy182 (#77) üzenetére


Azazael
aktív tag

Itt az a nagy kérdés, hogy amúgy a csempéket nézegetve mennyi időt tölt el a felhasználó? feloldja a képernyőt, kiválasztja a programot, belép. Ez kb 3-4 másodperc. Ha ezt napi 100x megcsinálja sokat mondok, 5-7 perc. De közben a többi appban legalább 30 másodpercet eltölt, ami ezzel a használati modellel 50-70 perc.
A nagy kérdés, hogy tényleg szükség van-e a csempék mögé a háttérképre (egyébként most is van ilyen app, már wp7-en is volt, igaz, nem tökéletes működéssel), hiszen a lock screenre olyan képet raksz be amit akarsz, és nézegetheted a családod.

Amúgy az opció tőlem benne lehet, de aki ezért verte a dobokat, hogy ez az egyetlen visszatartó erő, annak elég érdekes használati szokásai lehetnek, hogy a hátteret nézegeti órákon át, és nem egy adott alkalmazásban tölti ezt az időt (pl.: skype, naptár, kamera stb.)

(#91) negyedes


negyedes
addikt

Agyonutni, elhamvasztani majd szetszorni a tengerben aki ezt kitalalta. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#92) BiP válasza Lacus_84 (#32) üzenetére


BiP
nagyúr

Opcionális.

Tényleg nem értem a többi fanyalgót. Ez egy _LEHETŐSÉG_. Ha nem akarod, nem használod, ha meg tetszik, beállítod. Ilyen egyszerű.

(#93) ppp78


ppp78
csendes tag

Ennél jobb mobil oprendszer a világon nincs! Hát még ha jön a 8.1-es...Szavakat nem találok, annyira jó lesz!!! :))

(#94) Lacus_84 válasza Csillag01 (#86) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Aki nem szeretné hogy leszabályozzák, az droidot választ WP helyett, ennyi. Arra nem gondolsz, hogy sokan (egyre többen) azért választanak WP-t, mert nem akarnak mókolni, csilli-villi ikonokat, hanem csak egy jól használható telefont?

(#92) BiP: ez jó hír, ennek örülök. Akkor viszont tényleg kár rugózni ezen, akinek tetszik használja, akinek nem tetszik nem használja.

[ Szerkesztve ]

(#97) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hiánypotló. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.