Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lowlight


lowlight
tag

Mekkora flash :DDD Köszönjük Microsoft! :)

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Azt is megoldhatnák, hogy a csempék mögé és /vagy a menüben us lehessen egyéni háttérképet használni. Szerintem lenne rá igény.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) vicze válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


vicze
félisten

Annak csak akkor van értelem, ha átlátszóak a csempék különben nem. Majd mindjárt linkelnek neked vicces képeket róla...
Ennél a megoldásnál pedig teljesen felesleges, mert elveszik a kontraszt. Így elég jól nézne ki azért, senki se fanyalogna annyira, és sokkal ízlésesében néz ki mint, az egyszínű valami.

Viszont, hogy egyéni lenne abban azért kételkednék. (fix képek)

(#4) Воланд


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) er2es


er2es
tag

egyéni háttérkép :C a fejlődés megállíthatatlan :B

(#6) lowlight


lowlight
tag

Amúgy nem a csempék mögött van a háttér, hanem magukból a csempékből áll össze a beállított kép, mintegy mozaikszerűen. Ha valóban mögöttük lenne, abból vajmi kevés lenne látható...

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nah, ez már legalább kezd úgy kinézni, amitől nem hányok sugárba. Nekem a sima csempék nagyon fapadosak voltak.

Mielőtt anyáznátok, hogy ez így mekkora szar, gondolom kikapcsolható lesz, így aki akarja nézegetheti az egyszínű csempéket is. Úgyhogy mindenki megtalálhatja a számítását. Habár a Microsoftot ismerve nem lehetünk benne biztosak, hogy kikapcsolható lesz... :D Azt majd a következő frissítésre tartogatják... :DDD

#9: Akkor módosítom: Nézegetheti az alapból beállítható színek valamelyikét, plusz egy-két csempét kékben és zöldben. Most jobb?

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#9) Воланд válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


Воланд
titán

"nézegetheti az egyszínű csempéket is"

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Cathulhu válasza Воланд (#9) üzenetére


Cathulhu
addikt

[link]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#11) vicze válasza Воланд (#4) üzenetére


vicze
félisten

Nekem ugyan ez az eredeti koncepció. ;]

Jól van látom, megindult az érvelés. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Воланд válasza Cathulhu (#10) üzenetére


Воланд
titán

tudod, az a vicces, hogy pl nalam, ha esetleg beallitok egy hatterkepet, akkor kb a 80%-a nem fog latszdoni, mivel a 3rd party appok nem fogjak atvenni a kepet, marad az eredeti csempejuk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) BZso


BZso
csendes tag

Remélem csak vicc, mert így borzalmas. :O

(#14) Blyan válasza Воланд (#9) üzenetére


Blyan
félisten

Igazából ezt nem mutogatnám, mert bűnronda ez a piros alapszínű.... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) Blyan


Blyan
félisten

Emberek tényleg azon lovagol mindenki, hogy az opcionális használata esztétikus-e vagy sem?? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Kimaradok ebből mert heteset használok,pedig olyan jó lett volna! ;] :P

(#18) vicze válasza Воланд (#12) üzenetére


vicze
félisten

Akkor nem használod? :U

Mondjuk ezt már párszor leírtam, hogy a WP userek szemében a választási lehetőség úgy látszik rossz gonosz ördögtől való dolog...

(#19) huszar90


huszar90
aktív tag

A Windows 9 legnagyobb újítása került most bemutatásra :DDD

(#20) Cathulhu válasza Воланд (#12) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem azert, de amit linkeltel az szamomra ritka undormany. Es ezzel alatamasztani, hogy szerinted mennyivel jobb mint az uj (ami szerintem kifejezetten izlesesen van megoldva) az szamomra vicces. Mondom ugy, hogy izlesek es pofonok, epp ezert eleve nem kellett volna ilyen jellegu velemeny nyilvanitasra.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#22) BZso válasza Blyan (#15) üzenetére


BZso
csendes tag

Nem a lehetőséggel van a baj, hanem a sok ízlésficamos ember igénytelen képekkel fogja telerakni, és így válik egy szépen letisztult forma giccshalmazzá.

(#23) crosser51


crosser51
csendes tag

Arról van vmi hír ,hogy mikor jönnek az új lumiák a wp 8.1-el??
Köszi előre is

(#24) ragweed


ragweed
csendes tag

Szerintem jó ötlet. Általában az appokban elég sok beállítás van a live tileokkal kapcsolatban. Ha úgy akarom, akkor marad az eredeti csempe, vagy az alap WP style és szín, ettől független a többi mögött jól nézhet ki a háttérkép, ha ügyesen alakítgatja valaki a csempék méretét és elrendezését. :))

Nokia Lumia 1520 & Sony Ericsson Xperia Play R800i - Turbo UI GAMER EDITION 1.0.2 (MIUI 2.4.20) - LupusGB v12 720p kernel

(#25) DS39 válasza huszar90 (#19) üzenetére


DS39
nagyúr

remélem a Windows 9 legnagyobb újítása az eltüntethető csempék lesznek ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) vicze válasza BZso (#22) üzenetére


vicze
félisten

Ő bajuk nem? :F

(#27) Воланд válasza Cathulhu (#20) üzenetére


Воланд
titán

ertelmezni kellett volna, hogy mire reagaltam.

"nézegetheti az egyszínű csempéket is"

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Воланд válasza crosser51 (#23) üzenetére


Воланд
titán

aprilis.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) hallerlaller válasza BZso (#22) üzenetére


hallerlaller
addikt

Giccshalmazt már most is lehet csinálni, mint ahogy be is bizonyította itt valaki.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#30) Crafter32 válasza DS39 (#25) üzenetére


Crafter32
őstag

:))
Szegény csempén próbálnak ezekszerint már most is vmit változtatni, több-kevesebb sikerrel.

(#31) Cathulhu válasza Воланд (#27) üzenetére


Cathulhu
addikt

ertelmeztem en, es feltetelezem ezzel akartad mutatni, hogy azok az egyszinu csempek nem is annyira egyszinuek es milyen valtozatos is a rendszer. Bocs, ha utobbit mar en koltottem hozza.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#32) Lacus_84 válasza vicze (#26) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Remélem ezek az átlátszó csempék opcionálisak lesznek, mert ez így nekem egyelőre nem igazán tetszik.

(#33) Воланд válasza vicze (#18) üzenetére


Воланд
titán

nezd, ez ritka undorito, szvsz. es ez a hulye ms mar megint elindult egy olyan iranyba, ami fele nem kellett volna. sokan sirtak, hogy mekkora a hub-ok neve, meg elkavarodtak abban, hogy kettot jobbra lehetett lapozni a photo, meg a people hubban. eredmenye: mindket hub undorito lett, legalabbis abban a valtozatban, amit en lattam. es itt aztan nincs valasztasi lehetoseg....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Def26


Def26
félisten

A zöld háttérkép galaxy s3 koppintás. :D Amúgy szerintem ötletes, és legalább akkora újítás mint a copy paste lehetőség wp -n. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35) h3lios


h3lios
addikt

Durva, most már kvázi lehet háttérképet beállítani, így 2014 -re durva fejlődés. :)

B-tag: H3lios#2825

(#36) Воланд válasza Cathulhu (#31) üzenetére


Воланд
titán

semmi problema, csak ne olyan dologra reagalj, amit en nem is irtam.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) dokee78


dokee78
félisten

Na ez kezd tetszeni.
Ez az egyedi háttér dolog tetszik.
Lehet a következő okostelóm Windows Phone lesz?

(#38) razzorr


razzorr
őstag

Szerintem nagyon baba. Lassan már nem tudnak mibe belekötni a wp fanyalgók. Viszont mivel így is csempe marad, így marad a "sz@racsempe" szöveg is.

[ Szerkesztve ]

(#39) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Érdekes egyelőre számomra. Remélem jönnek még az újdonságok.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42) elmepocok


elmepocok
tag

Így száll hát sírba a jó ízlés, tapsvihar közepette... Beszari lett a Microsoft, hogy így lefekszik a népnek... Még kiderül pár ilyen "hozzáadott érték" és akár androidot is használhatnék valami csilivili hatezerszínű launcherrel.

(#43) razzorr


razzorr
őstag

Most komolyan, ezen mit kell rugózni? Akinek nem tetszik, használja a jól megszokott színeket. Emberek, ez csak opcionális lehetőség lesz!!!
Anno droidon, soha nem tudtam normális hátteret használni, mivel mindbe belerondítottak a "gyönyörű" ikonok, így legalább mozaikos marad a háttér, még ha a 3rd appoknak meg is marad a saját csempéjük.
Annyira azért nem szörnyű a helyzet, mint ahogyan azt itt páran írják. :F

[ Szerkesztve ]

(#44) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Ezt is megeltuk 2014-re.hajra microsoft. :C
mar csak azokat a csempeket kellene szamuzni,pl nova,go,turbo stb launchert kene engedni es lam maris jobban tetszene par millio embernek.

Asus Rog Phone 6

(#45) Sub-ZeRo válasza Csillag01 (#44) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Arra ott a droid, a wp kicsit zártabb rendszer, meg szerintem az is marad egy ideig.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47) h3lios válasza elmepocok (#42) üzenetére


h3lios
addikt

Vagy csak adnak 1% választási lehetőséget.
Hidd csak el nyugodtan, hogy az emberek jó 90%-ának nem tetszik, hogy nem szabhatja magára a kinézetet. És ez alatt nem azt értem, hogy nem tudja állítgatni a csempék színét...

B-tag: H3lios#2825

(#48) Probber válasza Lacus_84 (#32) üzenetére


Probber
őstag

Még ha nem is lenne opcionális, akkor is megoldanád egy egyszínű háttérrel amilyen neked kell, azt szevasz.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#49) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ez még mindig nagyon ronda... :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.