Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Email beszélgetések téma alapú csoportosítását tudja?
Az igazat megvallva nekem az iOS email klienséből csak a feladat ütemezés (emlékeztetővel) hiányzik, a többi hókuszpókusz hidegen hagy. Magyarul ha az emailből direktben tudnék beállítani emlékeztetőt, akkor már teljesen elégedett felhasználó lennék. Mondjuk ennyi kényelemért nem várom el, hogy a cég a PC-s Office Pro mellé még netes vackot is előfizessen...

A legjobb aláírás a héten

(#2) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Valójában itt csak egy kis csempét csempésznek... :DDD

(#3) Möhe


Möhe
addikt

mivel hogy nekem még hotmail-os a címem, gépről rendben van a levelezés. De ez az app közölte hogy hotmail címmel nem használható. :W

(#4) Zigur


Zigur
senior tag

Minek használjak ronda csempés app-ot ios alatt ?

(#5) Sub-ZeRo válasza Zigur (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert ráderültetik. Ha meg nem akarod használni, nem használod. Te döntesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) szabogabor10 válasza Möhe (#3) üzenetére


szabogabor10
veterán

Outlook.com-os címre is ezt írja ki. Mivel kell egyáltalán belépni?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7) erdoke válasza szabogabor10 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Az alkalmazás leírásának első bekezdése, 2 kemény mondat, pontosan erről szól...

A legjobb aláírás a héten

(#8) szabogabor10 válasza erdoke (#7) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jó, rájöttem már, hogy az Office 365-ös azonosítóval kell belépni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9) oceanrush


oceanrush
senior tag

Na, ez jo kis app, orulok hogy vegre itt is van Office 365 bigyula. :DD

(#10) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Már csak egy iPad-es Office-t hiányolok (de azt nagyon).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#11) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Szerintem aki iPad-et használ, messze nem akar látni bármilyen Microsoftos terméket rajta :D
Legalábbis én biztos nem...főleg nem ezt a csempés valamit, aminek a kinézetét egy 8 éves rajzolta Paint-be.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#12) Sanya


Sanya
nagyúr

a következő verzióban lesz direkt gomb, amivel önként engedélyezhetjük a CIA-nak a levelezésünk teljes átnézését, s már nem kell felháborodnunk utána, hogy megfigyelnek. :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) saelin válasza Sanya (#12) üzenetére


saelin
veterán

Ez de csúnya! Legalább tartották volna magukat az ios dizájnhoz...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) anulu válasza BlackSoft (#11) üzenetére


anulu
félisten

miért ne akarna? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) anulu válasza Sanya (#12) üzenetére


anulu
félisten

jó érzés ilyen hangulatkeltő hsz-t írni? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) erdoke válasza anulu (#14) üzenetére


erdoke
titán

Sem logikailag, sem kinézetre nem passzol a többi alkalmazáshoz. Nem a fizető felhasználónak kellene alkalmazkodni a pénzt beszedő szoftvercéghez...

A legjobb aláírás a héten

(#17) BlackSoft válasza anulu (#14) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az aláírásod alapján ["...Win8Pro + IE10 | iPad4 32GB..."] nyilván neked tetszik. :)

Ettől függetlenül a 90%-nak nem tetszik szerintem :D (MacBook Pro-t sem azért vettem, hogy winfos legyen rajta, és más sem, így az ipaden sem szeretnék látni madárürüléket)

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#18) Sanya válasza anulu (#15) üzenetére


Sanya
nagyúr

visszakérdezek, jó éjzés, amikor cia ügynökök nézik át a személyes holmijaidat nap mint nap?

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) Воланд válasza Sanya (#18) üzenetére


Воланд
titán

lol

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) xxxbence


xxxbence
csendes tag

nekem nagyon bejon ez az xtra letisztult minimalista design :C

(#21) anulu válasza Sanya (#18) üzenetére


anulu
félisten

tekintve, h nem kliens hanem server oldalon nézik, ha akarják, ezért tökmindegy, hogy hol van hostolva a mailboxod, ha a megfelelő törvények érvényesek a hosting cégre.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.