Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

asszem megvan a holnapi programom :) remélem jó lesz mind a kép mind a hangminőség

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) pzstm válasza anulu (#1) üzenetére


pzstm
titán

igyekeznek a lehető legjobb minőséget nyújtani a fiúk, de a Technet oldalára felkerülő változat nyilván egy sokkal magasabb minőséget fog képviselni :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) KEndre válasza pzstm (#2) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

ugyanaz az adás lesz. :N

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#4) pzstm válasza KEndre (#3) üzenetére


pzstm
titán

úgy értettem, hogy ami majd felkerül letölthető változatban a Technet honlapra, ahová a prezentációk is kikerülnek. Ha hazamegyek kikeresem a pontos emailt, melóból nem tudok hozzáférni :N (Azt nyilván tudom, hogy ugyanaz az adás lesz, és ráadásul ha jól látom a kód alapján a kevésbé széles verziójú honlapokra optimalizált változat ;) (embedwide2) )
Szóval nem úgy értettem, hogy az ITcafe-n rosszabb minőségű adás lesz :B :N :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) anulu válasza KEndre (#3) üzenetére


anulu
félisten

bitrate-ekről lehet kérni valami infót? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) KEndre válasza anulu (#5) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

nagyjából az a minőség várható, mint a Hacktivity közvetítésénél.

Meg lehet nézni: http://itcafe.hu/hir/hacktivity_2009_elo_adas.html

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#7) pzstm


pzstm
titán

Az eseményre a túljelentkezés miatt regisztrálni már nem lehetséges, azonban szeretnénk megadni a lehetőséget mindenkinek, hogy részese lehessen ennek az eseménynek.

Éppen ezért a Microsoft TechNet hazai csapata élőben, online is sugározni fogja a szakmai bejelentést. Az eseményt követően a felvételek (lényegesen jobb minőségben), valamint a részletes screencastok és prezentációk is elérhetőek lesznek a Microsoft TechNet weboldaláról.

Erre gondoltam, mikor a Technet oldalán lévő jobb minőségre utaltam! :K :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Most a 7600 build tulkepp mennyire nevezheto veglegesnek?
Vagy csak az XP mod hibadzik belole?
Bocsi tudom van erre topik :B

...

(#9) pzstm válasza Devid_81 (#8) üzenetére


pzstm
titán

7600.16385 a végleges. Elég "régen" kész van már :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) Devid_81 válasza pzstm (#9) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tudom csak ez az XP mod...nah tudod mit megyek olvasgatni a topikjaba :D
Koszi a valaszt! :R

...

(#11) pzstm válasza Devid_81 (#10) üzenetére


pzstm
titán

XP mod nem része, hanem az ultimate/Enterprise felhasználók számára október 22-től letölthető plusz ingyenszolgáltatás

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) Duree


Duree
veterán

Nos kíváncsi vagyok rá,hogy csak marketing duma lesz,vagy hasznos bemutató

duree54

(#13) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

"Microsoft Silverlight may not be supported on your computer's hardware or operating system. "

Hát engem kizártak a hírben lévő videóból :DDD
Ez a Silverlight egy újabb platformhoz-ragasztási eszköze akar majd lenni a Microsoftnak mint a DirectX?

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#14) pzstm válasza DraXoN (#13) üzenetére


pzstm
titán

Internet Explorer x86 alól próbáld, és legyen feltelepítve a silverlight... ez olyan mint a flash, csak ezt Microsoft csinálja :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15) Morden24 válasza DraXoN (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Linuxot használsz? Arra ott van a Moonlight.

Sectumsempra - For Enemies

(#16) FTeR válasza DraXoN (#13) üzenetére


FTeR
addikt

(#17) Khelben válasza anulu (#1) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én csak a szendvics meg az ajándék toll miatt mentem volna, de hát így.... :DDD

(#18) localhost válasza Morden24 (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Moonlight alól meg nem megy - ez benne van a hírben :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) pzstm válasza Khelben (#17) üzenetére


pzstm
titán

"Helyszín:

Lurdy Ház, Palace Mozi - 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Az esemény díjmentesen látogatható, étkezést azonban nem biztosítunk!

:DDD :DDD :DDD szendvics kimaradt volna :DD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Khelben válasza pzstm (#19) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mindegyikre ezt írják, mégis mindig volt eddig szendvics :K

(#21) pzstm válasza Khelben (#20) üzenetére


pzstm
titán

Win7 RC-n mintha nem lett volna...bár lehet csak nem rémlik :U ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) #40553216 válasza Morden24 (#15) üzenetére


#40553216
törölt tag

a hacktivity-n is tök mindegy volt, van-e mono vagy nincs...
és ezzel még nem lett DraXoN kérdése megválaszolva, a "bújtatott" vádja meg cáfolva, mert persze, hogy ez az érdeke az m$nek. érdekes módon a mono eléggé le van maradva. nyilván szorgosan csepegtetik az adatokat a novell felé, hogy gyorsan behozza a lemaradást a sl mögött, nehogy úgy érezzék a nem window$ használók, mintha lemaradnának valamiről.

(#23) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nálunk a PPKE-ITK-n csütörtökön lesz egy 2 órás Win7 előadás vmi Msos ficó által. Az első felére azért nem tok elmenni mert számtech órám lesz. :( Pont Linuxból. :)

(#24) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Afene, persze, hogy munkaidőben van pont az egész. Na majd felvételről megnézem akkor ha azt is lehet.

<-ƘƘ->

(#25) Morden24 válasza #40553216 (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ehhez képest pl. MAC-en kiválóan működik a Sliverlight, ami kategóriáját tekintve nagyobb vetélytárs, mint az egyéb Linux.

Sectumsempra - For Enemies

(#26) pzstm


pzstm
titán

nah...jó reggelt mindenkinek...hamarosan indulás a Lurdy-ba :)) :DD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27) Erasmus válasza #40553216 (#22) üzenetére


Erasmus
őstag

ja, itt az a para, hogy ez a streamingszolgáltatás (a myshowroom.tv) már silverlight 3.0-t használ, a moonlight pedig még a friss bétában is csak a 2.0 támogatásánál jár.

(#28) FTeR válasza Erasmus (#27) üzenetére


FTeR
addikt

akkor wine... :)

(#29) anulu


anulu
félisten

teljesen jó minőség, köszi a streamet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) FTeR


FTeR
addikt

én vmiért azt hittem, h ez a stadionos buli lesz, de ez csak a szokásos lurdyházas móka.
ebből csak a fejlesztőknek szóló változat szokott érdekelni...

(#31) daninet


daninet
veterán

Ahogy látom ez inkább az egyszerű júzereknek való... kíváncsi lettem volna az "igazi" újdonságokra :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32) jerry311


jerry311
nagyúr

Asztali DVD? WTF?
Network Media Player a helyes megoldás :)

(#33) JanR


JanR
addikt

Remek, pedig neznem, de melohelyrol sajnos nem tudom :(((
Ezt kesobb is meg lehet nezni, vagy csak eloben?

(#34) FTeR


FTeR
addikt

lol, bemondta, h több mint 600an nézik (687 volt épp), abban a pillanatban leesett 277re :D

(#35) jerry311 válasza JanR (#33) üzenetére


jerry311
nagyúr

Aki lemarad az előadásokról, később is megnézheti azokat felvételről, és a prezentációkat is letöltheti majd – ígérik a szervezők.

(#36) FTeR


FTeR
addikt

kár, h az írásfelismerés nme tud magyarul...

(#37) JanR válasza jerry311 (#35) üzenetére


JanR
addikt

Koszi, ezekszerint figyelmetlen voltam :(((

(#38) mad_mellow


mad_mellow
csendes tag

hehe Kedves Gál Tamás "úr" volt a számtech tanárom anno :D.... nem sokat változott , csak azóta valószínüleg nagyopbb az irodája ... ( a kis microsoft robot) :D

Üdv: Mad

(#39) anulu válasza mad_mellow (#38) üzenetére


anulu
félisten

meg lehet kicsit kevesebb a haja :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#40) bpx


bpx
őstag

myshowroom behalt, azt hiszem mára ennyi volt :]

[ Szerkesztve ]

(#41) anulu válasza bpx (#40) üzenetére


anulu
félisten

:O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) tope


tope
addikt

Biztos lefagyott a Windows Se7en-es gép, és nem akarták a nyilvánosság elé tárni eme bakit inkább megszakították az adást gyorsan :D

Na mintha helyreállna a rend

(#43) bpx válasza tope (#42) üzenetére


bpx
őstag

igen helyrejött, megint nézhető :)

(#44) FTeR


FTeR
addikt

nem csak szimplán ebédszünet volt?

(#45) jerry311 válasza FTeR (#44) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ebédszünet most volt. Kettőkor folytatják, elméletileg.

(#46) jerry311


jerry311
nagyúr

Csak nálam halt meg a közvetítés? Vagy csak az a baj, hogy kimegy Frankfurtba és visszajön Budapestre az adat? :)

(#47) jerry311


jerry311
nagyúr

Ikonka :W OMFGWTF

(#48) paramedic


paramedic
aktív tag

beleolvastam a chat-be, kár volt! :W

(#49) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ez letoltheto vhonnan?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#50) KEndre válasza Fortissimus (#49) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Néhány napon belül letölthető lesz a caféról is a teljes anyag.
Már most is ott van:
http://itcafe.hu/hir/windows_7_bemutato_holnap_eloben_az_interneten.html

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.