Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) C4mp3r válasza vhw (#29) üzenetére


C4mp3r
addikt

a tudat az agy termeke, ha elhal az agyszovet a tudat is vele hal. semmi spiritualis nincs ebben, a sok "lepereg az eletem halal elott" meg a halalkozeli elmeny is magyarazhato a halal elott az agy altal kivalasztott pszichedelikus anyagokkal. kimondott agyhalal utan meg senki nem jott vissza, ezert sok allamban akit agyhalottnak nyilvanitanak az jogi szempontbol is halott.

nincs tulvilag, nincs isten egyszeruen random folyamatok es 6 millio evnyi evolucionak koszonheto, hogy itt vagyunk es beszelgetunk. elhiszem, hogy nehez elfogadni, hogy ennyi es nincs valami "magasabb" jelentosege az eletnek es a legtobb ember nem is tudja, ezert, es a tomeges kontroll miatt talaltak ki vallasokat es kepzeletbeli istensegeket. a valosag viszont az, hogy kaptal kb. (jo esetben) 70 evet ezen a bolygon, azt probald eltolteni ugy, ahogy neked tetszik, folosleges ertelmet keresni, mert szimplan nincs.

persze te hihetsz abban, hogy ha egy jezus nevu fickonak tetszo eletet elsz akkor majd a mennyorszagba kerulsz ha meghalsz, meg hogy a fold valojaban 6000 eves es 7 nap alatt teremtette az isten, eleg sokan teszik, de ennek mar semmi koze a tudomanyhoz es jobb helyeken ki is nevetnek majd erte.

de nyugodtam mondd el a te elkepzeleseid a tulvilagrol, ha mar a "masik oldalhoz" sorolod magad, en kivancsi vagyok ra.

p.s.: eleg szomoru egyebkent az, hogy a vilag egyik fele mar embereket kuldene a marsra, mig a masik eppen most sullyed vissza a kozepkorba es vagdossak le a "hitetlenek" fejet egy tobbezer eves konyv miatt amit valami agressziv orult irt. hat ennyit szamit az oktatas es a magas HDI

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.