Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Magyar felirattal

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Raysen623 válasza .LnB (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Érződik az erős NCsoft hatás, no meg a GW2-é is! :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nem rossz, csak picit sok gombot kell nyomva tartani/nyomogatni a jatekhoz, mint amennyit en szoktam :)

Ha lenne olyan opcio, hogy ne kelljen a jobb gombot nyomva tartani a korbenezeshez, megdobna a sikerszintet :)

(#4) ricshard444


ricshard444
veterán

Várom is meg nem is, bennem van az a tipikus NCSOFT érzés, és hiába csinálnak jó játékokat, valami mindig hiányzik belőlük az addiktív élményhez.

Bétába nem kerültem be /még/, de mindenképp kipróbálom, ha elöbb nem is, majd megjelenéskor.

Vannak dolgok...

(#5) .LnB válasza scyllafren (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Álítólag van target lock kamera. Csak idegesítő :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) mqm


mqm
senior tag

Ingyenes lesz végül vagy sem? Az elején Free-nek indult de valahol mint ha olvastam volna ,hogy fizetős lesz mégis. :O

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#7) .LnB válasza mqm (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Havidíjas lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) ripla válasza ricshard444 (#4) üzenetére


ripla
őstag

lassan 2 hónapja bétázok, megnyugtatlak, a hangulattal semmi probléma nem lesz. ebben a játékban tényleg minden a helyén van. :)
mondom ezt úgy, hogy van mögöttem 9 évnyi wow, pár hónap swtor, gw2, eve, conan, warhammer, és pár kipróbálás szinten játszott free mmo.
a legtöbb mmo ott bukik meg, hogy szinte kivétel nélkül mindegyik a wow-ra akar hasonlítani, illetve nincsenek kidolgozva rendesen. összecsapják őket.
na, a wildstar-ban az egyetlen dolog amit átemeltek a wow-ból az a nagybetűs hangulat.
ezen kívül csináltak egy teljesen önálló világot, ami tökéletesen megáll a saját lábán és képes úgy bevonzani az embert, hogy közben hosszú órák telnek el. vicces, jól néz ki, a küldetések kellően változatosak. bolygókon és űrhajókon is lehet küldetéseket csinálni.
a világban élő lények és a karakterek animációi és emóciói is mind rendben vannak.
illetve tényleg kellően interaktív a világ ahhoz, hogy mindig tudjon mutatni valami apróságot, ami eltér az addig megszokott és látott dolgoktól.
persze miután az ember mindent felfedezett, akkor már nem annyira izgalmas a dolog. viszont a játék motorja olyan, hogy akár 1 hétvége alatt is komplett zónákat tudnak gyökeresen megváltoztatni. ezt a carbine nyilatkozta régebben, úgyhogy én nem aggódom. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) mqm válasza .LnB (#7) üzenetére


mqm
senior tag

Azt lehet tudni mennyi az annyi? :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#10) .LnB válasza mqm (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt tudsz róla olvasni.

Azért az durva, hogy mai árfolyamon 14ezer forintért jelenne meg a játék. Ez elég nagy dilemmát okoz nekem, mert akár mennyire is szeretném megvenni, az azért elég durva pénz. Remélem lesz dobozos 10ezer ft körül kishazánkban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) mqm válasza .LnB (#10) üzenetére


mqm
senior tag

Hát elég borsos lesz az ára. :/ :W

Valahogy le kéne majd vadászni ilyen egy hetes próba cuccot amit adnak ha megveszed a játékot. Lehet nem is tetszene , és kidobok egy rakat pénzt az ablakon. :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#12) ripla válasza .LnB (#10) üzenetére


ripla
őstag

a lassan 400 forintos euróval számolva nincs ezen mit csodálkozni sajnos.
én is megvenném szívesen, de nem is az ára tántorít el, hanem a forint folyamatos mélyrepülése.

(#13) saelin válasza ripla (#12) üzenetére


saelin
veterán

Erről egy cikk címe jut eszembe: "Magyarország fejlődik, de nem most van a fénykorában." :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) ripla válasza saelin (#13) üzenetére


ripla
őstag

igen, mindig lehagyják a mondat végét, ugyanis az ominózus mondat így hangzik: magyarország jobban teljesít...mint dél-afrika.

(#15) Mythsardan válasza scyllafren (#3) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Ez az addon pont erre lett kitalálva :K

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.