Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Remélem grafikában és FPS, TPS játékok terén is lesz pozitív változás. most hogy lesz normális kontroller a Wii U Pro-nak hála.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) moli.hu


moli.hu
őstag

az nfc nem fokent a fizeteshez lesz, hanem a skylanders-hoz hasonlo targyakkal valo kommunikaciohoz. ami szerintem oriasi siker lesz a gyerekek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3) Zirowe válasza Puma K (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezt nem értem.

A wiin jelenleg a legélvezetesebb fps-t játszani, nem tudom ezen hogy tudna javítani a tabletes megoldás.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) ViharVadász válasza Zirowe (#3) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem nem a Tablet-ra gondolt, hanem a rendes kontrollerre [link]

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5) Zirowe válasza ViharVadász (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

De ez továbbra is ócska a zapperhez képest, illetve ilyen kontroller szerű volt eddig is wiire.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) ldave válasza Zirowe (#5) üzenetére


ldave
félisten

Van, de gondolom ez abban lesz több mint a mostani classic controller, hogy lenyomható lesz a 2 analóg kar és lesz benne rezgőmotor.

A Slime draws near! Command?

(#7) ViharVadász válasza Zirowe (#5) üzenetére


ViharVadász
őstag

Legalább jó hír, hogy támogassa a sima Wii kontrollereket, így nem kell mindenből újat venni :)) :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#8) Puma K válasza Zirowe (#3) üzenetére


Puma K
veterán

Legélvezetesebb? Szerintem nem az.

Játszottam valami nindzsa-szamuráj játékkal amiben lőni is lehetett és akár hogy tekertem a nunchuck-ot nem nagyon találtam el az ellenséget, csak felesleges többletmásodperces fedezék mögüli szenvedés után.
Hogy is mondjam... komolyabb vagy komolyabbnak mondható játékosok számára az egy tökölés ami a nunchuck-óval kell mutatványozni, és nem ad semennyi élvezetet számomra. Viszont annál több bosszankodást.
Ja meg az tök illúzióromboló, hogy a játékban a karakter csuklója majd kitörik és úgy lövöldözik ráadásul még lő is egy 45 mm-es vagy még nagyobb kaliberű fegyverrel...

Az a zapper meg nem mond nekem semmit, akkor már bukó az egész "hadonászok a kezemmel és úgy vág a karddal a karater" feeling ha pl közelharcolni is lehet az adott játékban.
Ha FPS és TPS-t akar tolni az ember akkor inkább PC-be ruházzon be, mert PC-n még a Rayman is jobban néz ki mint Wii-n amit a jóval kevesebb GPU VRAM-jának köszönhet (azt hiszem). Persze tudom, hogy régi hardver van a Wii-ben, de engem semmilyen formában nem győzött meg, és még mindig csak elsősorban 10 éveseknek való platformnak tartom és talán még az öregebb korosztálynak megfelelő.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9) Zirowe válasza Puma K (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Simán ezzel kellett volna kezdeni: egyszer életemben játszottam egy rosszul irányítható wii játékkal, és azóta nem vágyom rá.

Nem pedig általánosítani.

Nunchuck-al valóban nem lehet lőni, de az okos ember nem azzal a beállítással használja, hanem utána néz, vesz pár forintért egy zappert és azzal tolja élvezetesen, jóval élvezetesebben, mint pc-n.

Konkrétan a wiimote mozgatása (ami a fegyver csöve) irányítja a célzást (csak úgy, mintha az egér lenne), a nunchuck pedig a lineáris mozgást (billentyűzet), mindezt pedig egy fegyverszerű cuccba, ami még élvezetesebbé teszi az egészet.

De felesleges, hiszen már az elejétől mondtad, hogy nem élvezetes, biztos ezért nem veszi senki a wiit.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) Puma K válasza Zirowe (#9) üzenetére


Puma K
veterán

Haveromnak (mondhatni lakótársamnak) van Wii-je és már több játékkal játszottam, többször, de a Rayman-en kívül nem győzött meg semmi, ráadásul 42"-os full HD gyönyörű képű LED tévén eléggé rondák a Wii játékok köszönhető az elavult belsejének ami nem bírná a jobb látványt, és ha jól tudom akkor nem is tudja a full HD de még a HD felbontást sem a Wii.

Én úgy akarok játszani ahogy van a gép és a konrollerek, persze ki lehet adni több ezer forintokat különféle kiegészítőkért, de én inkább nem fektetnék be rá, mert nem érné meg nekem.

"De felesleges, hiszen már az elejétől mondtad, hogy nem élvezetes, biztos ezért nem veszi senki a wiit.. :U"

Ezt egy szóval sem írtad, hiába próbálod kiforgatni a szavaimat, mintha azt sugallanám, hogy nem veszi senki a Wii-t... én azt írtam, hogy célzott korosztálya van a Wii-nek maximum 12 év alattiak és a 35 év feletti korosztály, a köztes korosztály pedig azok akik valami komolyabbal akarnak játszani és nem csak Marióval meg Zeldával... 12 éves unokahugom (lassan 13) szívesebben játszik Gears of War-ral co-op-ban Xbox-on mint a barátnőivel Wii-n lufikat lövöldözni. Azt mondja hogy nem elég élvezetes, és nem köti le, inkább tanulnak együtt. Viszont az Xbox-on vannak jobb játékok (autósok, lövöldözösök, ügyességiek (kinect)) és azok jobban tetszenek neki.

A haverom aki mint írtam mondhatni a lakótársam, ő pl Zelda fan és azért van neki Wii-je, DS-e mert őt az érdekli. Xbox-ot csak azért nem vett mert melegedési problémák elriasztották amiket a neten olvasott... amiről én mondtam neki hogy az a gond már nincs és hogy Gears of War-t kijátszottuk több órás folyamatos játékkal, de nem lett semmi baja az Xbox-nak.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11) Zirowe válasza Puma K (#10) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Több ezer ft...
[link], alig 1200ft.

007 goldeneye, cod, conduit, metroid, és még sorolhatnám.

Nem, valóban nem a felbontás huszároknak való, hanem azoknak, akik élvezni szeretnék a játékélményt.

Azzal a 12 éves lánnyal pedig, aki inkább gears-el játszik, komoly gondok lehetnek, épeszű szülő nem engedi az olyan fiatal gyermekét ilyen játékok közelébe.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) Puma K válasza Zirowe (#11) üzenetére


Puma K
veterán

Tudnál linkelni egy itthoni üzletet vagy webshop-ot ahol lehet venni, mert én nem találtam csak egy használtat 2000 Ft-ért.

A lány azért játszik azzal mert valami komolyabbal akar játszani nem Wii-n óvodás játékokkal. Ez van fejlődnek a gyerekek, haladnak a korral, azt csinálják ők is amit a bátyjuk vagy az apjuk szabadidejükben és érdekes, a lány második anyanyelve az angol emellett franciát is tanul amiből megint oklevelet kapott valamint focira is jár amiből csak ennyi kupája és vándor kupája van:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.