Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nincs pénzük a szoftverek tesztelésére :N

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Nem megy ez a Google-nek. Már a korábbi frissítésekkel is bosszúságokat okoztak felhasználóiknak. Olyan mintha ez lenne az első Pixel telefonjuk, nem pedig a 6. (vagy 8.).

[ Szerkesztve ]

(#3) mjani1172 válasza AnonymusX (#2) üzenetére


mjani1172
addikt

Még rosszabb.

(#4) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Mi van veled Google?!?!?

(#5) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Januarban meg akartam szerezni egy 6Prot, de mara kiolte belolem a Google ezen vagyam. Vicc ez a telefon meg a rajta levo sziftver is.
Napi szinten olvasva az itteni es mas Pixel 6 forumokat is egyre jobban csodalom Oket hogy kitartanak mellette, plane itthon ahol nincs vele 5G WoWifi, stb.

(#6) janeszgol válasza HUNgabus (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Koszonjuk Google. Emlekeztek meg a Nexusra? Egyes korokben fejlesztoi telefonnak tartottak oket. Hat eleg messzire kerult a ceg onmagatol.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) #16820480 válasza janeszgol (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk azért azok sem voltak soha hibátlanok sajnos :N

(#8) guni válasza AnonymusX (#2) üzenetére


guni
tag

Nem megy ez a Google-nek. Már a korábbi frissítésekkel is bosszúságokat okoztak felhasználóiknak. Olyan mintha ez lenne az első Pixel telefonjuk, nem pedig a 6. (vagy 8.).

Hát az első a saját soc-val, és most törödniük kell egy csomó dologgal, amit eddig készen kaptak a qualcommtól.
https://www.androidpolice.com/pixel-tensor-driver-update-deep-dive/

[ Szerkesztve ]

(#9) dilajoska1


dilajoska1
őstag

És a Miui-t szidja mindenki........! :U

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10) guni válasza HUNgabus (#5) üzenetére


guni
tag

Kijön egy update és a felhasználók, 0.1%-ánál elront valamit, akik közül páran elkezdenek a redditen panaszkodni, majd a média már úgy tálalja hogy szar az egész, miközben a felhasználók nagy többségének fel sem tűnik hogy baj van. Nyilván 0.1%-nak se tegye tönkre a wifijét a frissítés és adott esetben én se lennék boldog hogy másik egymillió embernek hibátlanul működik a telefonja, de azért ez akkor is erősen fel van fújva.

Még az októberi verzióval kezdtem használni és az ismert hibák közül egyikkel sem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#11) Felesbandi válasza HUNgabus (#5) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Szamomra az a legelkeseritobb, hogy szinte az osszes shill YouTube tesztelo 1-2 nap hasznalat utan mar tolja fel a review-t, de amikor utolag elojonnek a gondok, akkor hallgatnak.

(#12) Felesbandi válasza dilajoska1 (#9) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Mi 9T-m van, teljesen jogosan szidja mindenki.

(#13) dilajoska1 válasza Felesbandi (#12) üzenetére


dilajoska1
őstag

Nekem meg Mi 9-em és ilyen hibákba nem igazán futottam még bele. Ráadásul ez nem Stock droid mint a Pixeleken.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#14) guni válasza Felesbandi (#11) üzenetére


guni
tag

Hát azért ezt ezt nem mondanám...
[link]

(#15) Felesbandi válasza dilajoska1 (#13) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Sajnos szerintem meg akkor is szidnivalo a MIUI, amikor rendeltetesszeruen mukodik. De ha neked bejon, hasznald egeszseggel, nem mindenkinek ugyanazok az igenyei.

(#16) Lami66 válasza dilajoska1 (#9) üzenetére


Lami66
őstag

De főleg azok, akiknek sose volt miui....sőt, némelyiknek még android se.

(#17) dilajoska1 válasza Felesbandi (#15) üzenetére


dilajoska1
őstag

Nem az igényről van szó hanem ha nekem hibátlanul működik akkor minek szidjam? Vagy azért szidjam mert mindenki ezt teszi a pixelek-ért meg sokan odavannak aztán meg bug bug hátán?

"rendeltetesszeruen mukodik" ahogy mondod 😁
Vagy pontosan mi a baj?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) Felesbandi válasza guni (#14) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Ez szep es jo, de egyreszt MKBHD meg talan a normalisabbak koze tartozik, masreszt meg (es ez a fontosabb) ha az egyszeri vasarlo felteved YouTube-ra tesztet nezni a telorol, ezzel az infoval nem fog talalkozni a video mellett, csak az eredeti videoval. A rendszeres nezokon kivul (akik sanszosan ugyis kenik-vagjak melyik teloval mi a szitu, ezert rendszeres nezok) az atlag vasarlo nem fogja nezni/kovetni az adott tesztelo Twitter-jet. Meg en se nezem a Twitter-jet, pedig a videoit meg szoktam nezni. Ez az info onnan mar nem fog eljutni az atlag vasarlohoz, akinek igazan szuksege lenne a megfelelo tajekoztatasra.

(#19) dilajoska1 válasza Lami66 (#16) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát igen!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) Felesbandi válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Peldaul nem csipem, amikor frissitessel kiszednek olyan funkciot, amit rendszeresen hasznaltam (x oraig tarto nemitas). Cserebe semmi hasznosat nem hozott a frissites. Kilovi a hatterben futo appokat akkor is, ha meg boven van eleg RAM (meg a lakattal is). Mindezt egy szubjektiven gany felulettel.

(#21) dilajoska1 válasza Felesbandi (#20) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ram-nál voltak gondok de azt javították és javítani fogják valamennyire. (Buherálóknak mint én ott a ZRam 😁) A felület meg nekem sem tetszett, én is stock droidról jöttem de megszoktam és most már tetszik. Amiket felsoroltál viszont nem tadtozik a bugok közé!

A időzítő dolgot az nem tudom mert nem használom. Esetleg nézd meg a ne zavarjanak módnál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#22) Shyciii válasza guni (#8) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez még igaz is lenne, ha nem csesznék el a Pixel 2 (lásd cikket), Pixel 3, 3XL (lásd cikket), de az 5-ösbe is csúszott most legutóbb hiba. Az elmúlt másfél évben nagyon hasraesett fejlesztési téren.

(#23) Felesbandi válasza dilajoska1 (#21) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Egy szoval nem mondtam, hogy azert szidjak az emberek (es en), mert bugos. Egy arva szoval se. Nem kell valaminek hibasnak lennie ahhoz, hogy valaki panaszkodjon ra. Eleg, ha a konkurencia ugyanazt nyujtja, csak jobban megvalositva.

RAM gondokkal nem tudom mit csinaltak, de nalam meg mindig rossz. A javitani fogjak-ban nem hiszek, mert legalabb fel eve nem lattam frissitest, 2021-06-01-es security patch-en vagyok. Probaltam bepipalni, hogy elobb kapjak frissitest, az se csinalt semmit. Soha nem mokoltam a telot, amiert barmi oknal fogva ne jonnenek a frissitesek.

De en elengedem itt a temat, igy is szenne offoltuk a topic-ot, ha neked bejon, hasznald egeszseggel, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

(#24) dilajoska1 válasza Felesbandi (#23) üzenetére


dilajoska1
őstag

👍

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#25) Wesiz válasza HUNgabus (#5) üzenetére


Wesiz
tag

tudom eretnek gondolat, de nem lehet hogy azért tartanak ki mellette mert hogy nekik nincs ilyen problémájuk? tudod ha egy cikkben írnak egy bugról, az nem azt jelenti hogy az MINDEN telefonon hibás, sokkal valószínűbb hogy minden századik/ezredik telefont (se) érint.

valaki írta lentebb hogy youtube-ra megcsinálják a tesztet a telefonról amikor csupa jó minden aztán később jön elő egy bug amiről hallgatnak, na én ezt a helyzetet fordítva látom: az eladott telefonok nagyon kis hányadán valamikor jelentkezik egy szoftveres bug amiből aztán minden tech portál hírt csinál és mindenki szétfikázza a pixeleket mintha ezek maradandó, hardveres hibák lennének, közben a valóság az hogy ezek a bugok nagyon kevés telefont érintenek, azokat is pár héten belül javítják szoftverfrissítéssel.

(#26) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nah mire a kezdeti bugokat kigyomlaltak... sikerult ujakat gyartani :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#27) guni válasza Shyciii (#22) üzenetére


guni
tag

Ez még igaz is lenne, ha nem csesznék el a Pixel 2 (lásd cikket), Pixel 3, 3XL (lásd cikket)

Nem csesztek el semmit, egyetlen szóval nem állították hogy az a frissítés tartalmazza azt amit számon kérnek rajtuk.

(#28) Shyciii válasza guni (#27) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor újra. De, elcseszték a Pixel 2 és Pixel 3, 3XL utolsó frissítését is, így azokat újra kiadták. Elvben már hibamentesen.

(#29) dilajoska1 válasza Felesbandi (#23) üzenetére


dilajoska1
őstag

Egyébkémt itt lehet bekapcsolni az időzítésnél.

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#30) Felesbandi válasza dilajoska1 (#29) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nem erre gondoltam, hanem eddig lehetett pl. 2 orara nemitani. Mar csak a DND van.

(#31) HUNgabus válasza guni (#8) üzenetére


HUNgabus
senior tag

fasza, google & samsung , 2 ekkora multi és nem képesek gatyába rázni ezt a szerencsétlen telefont ?!

azért az vhol érdekes a hogy a Samunál azért nem szoktak ilyen hibák lenni pláne a csúcs kategóriába, vagyis maguknak mintha kicsit jobban meg tudnák csinálni a drivereket meg a Droid portolását

(#32) dilajoska1 válasza Felesbandi (#30) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen tudom mint a 11-ben. De itt is megadhatsz 2 órás idszakot csak ki kell választani hogy hánytól hány óráig.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33) k-adi válasza HUNgabus (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Januarban meg akartam szerezni egy 6Prot, de mara kiolte belolem a Google ezen vagyam. Vicc ez a telefon meg a rajta levo sziftver is."

így érzem ezt én is
tök jó designos a teló amúgy, kívülről.. de ezek a sorozatos bakik már nagyon kínosak

(#34) spect80 válasza Wesiz (#25) üzenetére


spect80
senior tag

nem eretnek gondolat, csak téves következtetés.
Meg lehet ideologizálni, de ha érdekel a valóság, akkor inkább olvass bele P6 fórumokba, ahol hosszútávú tapasztalatok vannak leírva, nem 3 nap alatt egy éppen aktuális sw verzión szerzett, "ennyi fért bele" teszteredmény.
Ennek azért van hírértéke, mert amíg a MIUI-nál mindenki csak legyint arra, hogy megint jött egy patch, ami egy hibát megold cserébe egy újat hoz, addig egy Google referenciatelefonnál ez több, mint kínos.
Az egyénfüggő, hogy az emberek miért tartanak ki mellette. Én várom a kínai újév végét, hogy tudjak rendelni a tradingshenzenről mást, de a céges kártyámat már kiszedtem belőle annyi bajom van vele. Vannak akik érzelmi alapra helyezik és azt mondják, hogy náluk nincs hiba, nagyon elégedettek, unalmasan stabil a teló stb., mégis amikor kijön egy beta Android, ők rakják fel először és utána örömködnek, hogy milyen jó lett a telefon.

(#35) guni válasza spect80 (#34) üzenetére


guni
tag

Nyilván az megy panaszkodni a fórumba, akinek baja van. Másfél hónapja használom hibátlanul és bele sem lapoztam a topicba.

(#36) guni válasza HUNgabus (#31) üzenetére


guni
tag

Neeeem, a Samsungnál aztán nincsenek hibák. S20 FE-m volt, olvass bele a fórumba, az első fél évben mindenki ott anyázott a melegedés, a fantom érintések meg még ki tudja mi miatt. Aztán használtam kettőt is és nem volt semmi bajuk.

(#37) Schuler888 válasza guni (#36) üzenetére


Schuler888
senior tag

S20fe es barmelyik pixel mennyisege kozt azert kb olyan kulonbseg van hogy csak a hibas samsungok szama kb lefedi a teljes 1ev alatt kiadott pixelek osszmennyiseget..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.