Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alien24


alien24
tag

ahogy en latom:
az bazira nem marketing,h lattam egy linket,h google szovegszekeszto es rakattintotam, kiprobaltam, es azota nem warezolok ms office-t, hanem online-t hasznalom. tetszik,h ne zabalja meg a gepet, tetszik,h tok konnyen tudom mutogatni ha akarom.Az meg,h gyujti az adatokat egy script (nehogymar valaki kezzel turkaljon az adatokban es kikeresse potn az enyem, egy tok atlagemberet, parazzon az akinek van veszteni/felnivaloja ;)) kifejezetten jonak tartom, legalabb nem tol a kepembe tampon reklamot, csak olyat ami esetleg erdekelhet is. igy eleve kevesebb reklamot latok (vagy adblock miatt semmit sem ) es ez nekem jo.
szal, love gugli
kokluzio: bunozoknek, celebeknek, befolyasosoknak rossz a web2, ok meg kapjak be :)
akkor lesz gond ha a gugli mondja meg ki a bunozo es ki nem, ere igen pici eselyt latok eleg szilard(nak latszik) az allamigazgatas a legtobb helyen.

http://ahapc.hu kiraly webaruhaz: reszletes es pontos leirasok, alacsony arak

(#2) sh4d0w válasza alien24 (#1) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Csak szólok, hogy a Google mindenkiről adatokat gyűjt, nem csak "nagy emberekről". Azt sem tudhatod, hogy az ártatlan dokumentumaidból ki milyen következtetéseket von le Rád vonatkozólag.

Persze, alapvetően az ötlettel nincs semmi baj, de "Quis custodiet ipsos custodes?"

https://www.coreinfinity.tech

(#3) lapa


lapa
veterán

ami nem a saját merevlemezeden van gyakorlatilag nem létezik, legfeljebb most épp létezőnek tűnik. lásd még a windowsos jelszavak linuxcédével törögetése kapcsán: amihez fizikai hozzáférése van másnak, az már nem a te géped.

én tegnap óta egyébként mentem az egész netet, most tartok a www.abba.com-nál. kitudja.

[ Szerkesztve ]

(#4) ddekany válasza alien24 (#1) üzenetére


ddekany
veterán

A Google Documents azért még elég távol áll egy Word-től funkcionálisan...

A másik meg az, hogy itt a tendenciákat kell látni. Tehát, ha minden a Google Documents irányába megy, akkor előbb utóbb a géped a terminállá degradálódik. Ez egyfelől kifejezetten praktikus, ésszerű dolog (ha technikai gondokat -- késleltetés, stb -- elég jól megoldják), másfelől azonban ezzel, hogy is mondjam... komoly bizalmat fektetsz a rajta kívül álló világba, ideértve a hatóságokat. Ja, és a szoftver fejlesztő cégek profitálhatnak a dologoból, mert service-t sokkal nehezebb warez-olni mint hagyományos kliens oldali alkalmazásokat, amit viszont azt is jelentheti hogy te összességében életed során többet adsz ki szoftverre (különben honnan lenne a többlet bevételük).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.