Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thrawn


Thrawn
félisten

Na most akkor WHQL vagy nem WHQL certified ez a driver? mert másol csak Logo certifiedként írják le.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Azért kicsit vicces hogy ettől még a 13.8b dirvere is frisebb.... legalábbis ha pusztán a D3D és OGL meghajtó verziókat nézzük.

(#3) atti_2010 válasza Lacccca87 (#2) üzenetére


atti_2010
nagyúr

És ebben mi olyan vicces az egy Beta driver.

Ezt használom egy ideje semmi baja, miért kell minden hülyeségért nyavalyogni.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) M107 válasza Thrawn (#1) üzenetére


M107
addikt

:R

Most töltöm az AMD hivatalos oldaláról :

13-9_win7_win8_64_dd_ccc_whql.exe valószínű WHQL, remélem nem omlik össze a firefox böngésző kép hibával, mint a beta változatoknál anno a régi WHQL 13.4 nél nem volt ilyen problémám meglessük.
Más problémám nem volt vele.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Chipset driver valamiért ezt írja ki nekem:

Leokézom majd lepörög hogy sata és többi telepítése, de a végén kiírja hogy hiba történt.

(#6) turai_ válasza westcoastog (#5) üzenetére


turai_
tag

En mar megszoktam, ignorald, a mukodest nem befolyasolja. :)

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#7) westcoastog válasza turai_ (#6) üzenetére


westcoastog
veterán

Értem, akkor nem gond. :)

(#8) ETOM válasza westcoastog (#5) üzenetére


ETOM
addikt

Jaja nekem is ezt dobta, de szépen felment mindent.

(#9) Lacccca87 válasza atti_2010 (#3) üzenetére


Lacccca87
őstag

Az a vicces hogy egy lassan 3 hónapos drivert adtak ki újra csak WHQL-ként... ennyire nem lehet rövid az eszed. Gyanítom ezt is cska azért mert elérhető a 8.1 rtm. Végülis a 8.1 preview driver lett tkp WHQL.

Egyébként jelenleg én is a 13.10 et használom, és azért találom viccesnek mert ugye ilyenkor a többség tudatlan része rohan felpakolni mert hát biztos újabb meg végre nem beta és koppannak majd nagyot..

(#10) tibi72


tibi72
aktív tag

Én fel raktam!
Nincs semi gond tökéletes ,nem dobot semi hibat.Tisztább lett a kép és az árnyékok szebek lettek monitoron (27"IPS).
Elsö ránézésre enyi.én nem bántam meg.

(#11) vlevi válasza Lacccca87 (#9) üzenetére


vlevi
nagyúr

En nem a tudatlan tobbseg vagyok, hanem az, aki nem pakol fel beta drivereket, csak akkor, ha nincs mas megoldas. Tehat nekem ujdonsag volt a 13.9

Szerintem win7, 8 ala whql, csak a 8.1-hez nem. Egy masik forumon olvastam ezt, mondvan, hogy a win8.1-re a microsoft meg nem ad ki whql minositest.

Telepito hiba nekem emlekeim szerint akkor volt, amikor az amd(ati) telepito osszeveszett valamelyik, mar a gepen levo c++ runtime verzioval. Azt uninstallaltam, utana tokeletesen felment a driver. Vartam, hogy majd ettol a masfajta c++ runtime miatt valamilyen programom megdoglik, de nem volt ilyen, igy azt sem tudtam meg, mihez volt felrakva. Dirt3-ra tippelek, de mivel az amd-hez szukseges c++ runtime jo eddig mindenhez, nem is erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#12) FireGL válasza M107 (#4) üzenetére


FireGL
aktív tag

A WHQL minősítés a winfos op.rendszerhez használt hardverek és a hozzájuk kiadott eszközmeghajtó programok (driverek) kompatibilitásának ellenőrzésére szolgál. Ha ez fasza akkor jön a WHCL. Ami meg a microsoft-os programokkal való kompatibilitást ellenőrzi.

Nem tesztelik egyik gyártó hardverét sem kompatibilitás és teljesítmény növekedés/csökkenés szempontjából semmiféle játékkal, benchmarkkal vagy egyéb szoftverekkel.

Az embert a gondolkodás tette állattá...

(#13) arty


arty
veterán

- mindig falnak megyek a .net hibái miatt, ezuttal is belenyultam és catán kívülről kellett ujrarakni a frameworkot
- 13.10b pattog (hang a hdmin, amikor csend van hallani), meglátjuk ez "már" jó-e

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

"A szokásos hibajavítások mellett lényeges újítás, hogy a DirectX-es alkalmazásokra bevezetett alkalmazásprofilozó mostantól az OpenGL programokat is támogatja."

ezmiez??
hogy hivjak?

windows7sins.org

(#15) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

bezzeg 3.11-es linux kernel támogatásról még mindig csak álmodni lehet :U

(#16) berVi


berVi
senior tag

Helyes.

(#17) TOM-202


TOM-202
senior tag

Ahogy elnézem akkor ez az első WHQL Catalyst driver ami a Vista x64-re már nem tehető fel. Nincs is már benne a felsorolásban. Ezek szerint az áprilisi marad az utolsó WHQL Catalyst kiadás Vista alá?
Egyébként W7x64 alatt problémamentesen felment. Nálam nem jött elő semmi hibaüzenet. Mondjuk az is igaz hogy én minden egyes frissítésnél a korábbit uninstallálom majd takarítok ccleanerrel és aztán megy fel az újabb WHQL.

(#18) M107


M107
addikt

:R

Ezzel a WHQL változattal nem omlik össze a Firefox aurora + nem esik szét a kép mintha Vga ram hiba lenne.
Mondjuk a Firefox 24 -nél sem eset szét, de ha vissza raktam az Aurorát pápá 25 percenként szétesett.
Ezzel a driver-rel nem pedig azt hittem az Aurorával van baj, bárt a benti laptopon egy GT620M 1GB kártyán meg semmi baja, jó nem egy gyártó.

UI: Saphire HD 7770 OC nincs húzva.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#19) vlevi válasza TOM-202 (#17) üzenetére


vlevi
nagyúr

Elofordulhat. En is meglepodtem, mert a konyvjelzoim koze el volt mentve a letoltesi link, es az most megvaltozott. Regebben a vista,vin7 volt egyutt, mostmar a vista kulon van, es a 7,8 van egyutt.

(#20) arty válasza arty (#13) üzenetére


arty
veterán

nemjo, itt is pattog a hang :((

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#21) M107 válasza M107 (#18) üzenetére


M107
addikt

:R

Kijött a 26 -os aurora idáig 2 órája semmi szétesés nem volt. Kopp-kopp de nyugtával a napot.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#22) TOM-202 válasza vlevi (#19) üzenetére


TOM-202
senior tag

A Release Note szerint a legfrissebb az W7 és W8, a Vista nincs is felsorolva, míg ha Vista-t választok ki akkor csak a korábbi áprilisi Catalyst-ot ajánlja fel mint letöltési lehetőség. :(
Az igazat megvallva én egy kicsit csalódott vagyok hogy a fejlesztők meg sem említették sehol sem hogy a Vista-ra ezentúl már nem jön több friss Catalyst és csatlakozik az XP-hez a Legacy támogatású kategóriába. Igazán kiadhatták volna még ezt a mostanit utolsónak és az újgenerációs Radeon-ok megjelenésével egy időben búcsúzhattak volna egyben a Vista támogatástól is, vagyis a HD7k sorozat maradt volna az utolsó még Vista alatt támogatott széria. :U

(#23) Tamás88 válasza TOM-202 (#22) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Driverben Vista = Windows 7, tehát nyugodtan felteheted, nem lesz semmi bajod tőle.

(#24) atti_2010 válasza TOM-202 (#22) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Bocs, nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#25) TOM-202 válasza Tamás88 (#23) üzenetére


TOM-202
senior tag

A 13.9 WHQL tökéletesen megy W7 HP x64-en több gépen is (noti+asztali), de van egy Vista Ultimate x64 gépem CF konfiggal is amit nem kívántam eddig megbontani/frissíteni W7-re.
Esetleg kipróbálom, hátha felmegy még rá...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.