Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#200) Cifu válasza King Unique (#196) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az nem elég tényszerű, hogy a net tele van vele, konkrét felhasználói tapasztalatokkal, beszámolókkal stb.?

Úgy látom továbbra sem sikerült megérteni mi a különbség a számszerű, és az arányszerű problémajelzés között.
Hányszor is írtam le, hogy miért esélyesen a WD Green-ről lesz a legtöbb visszajelzés, és miért főleg a negatív visszajelzések vannak. De ez egyébként nem csak a WD Green-re igaz, by the way...

Az ilyen Green fanoknak meg egyébként teljesen felesleges bármit is bizonygatni, úgyis mindig rákontráz és megmagyarázza az ellenkezőjét.

Értem, attól, hogy nálam van 25 hibátlan WD Green, és megjegyzem, hogy én nem tapasztalom azt, hogy hullanának, mint a legyek (mert akkor értelemszerűen én sem szólnék egy szót sem...) én máris be lettem skatulyázva Green fan-nak. Logikus.

A Blackbaze adatokra, és Zoz adataira természetesen továbbra sem reagálsz, azok nem ebből az unverzumból származnak, vagy nem is tudom, miért kerülöd a témát ennyira...

Nagyon kíváncsi leszek a eredményére, de nem fogadnék rá, hogy ajánlott típusként bekerülne a Green az összefoglalóba...

Ki mondta, hogy én arra hajtok, hogy ajánlott legyen? Én mindössze arra próbálom felhívni a figyelmet, hogy ostobaság azt terjeszteni, hogy a WD Blue EZRZ szériát (ex-WD Green) kerülni kellene. Ár/értékben adattárolásra, általános használatra megfelelőek.

Ja és engem meg felesleges itt vegzálnod, attól még nem fogok a zöldre áttérni és azt ajánlgatni mindenkinek. Tehát válaszolni se muszáj.

Miután Te folyamatosan reagálsz az én hsz.-eimre, csak éppen nem azokra a kérdésekre, amiket felteszek (meghibásodási arányszámok, amelyek alapján a WD Green / Blue EZRZ szériát kerülni kellene, illetve ezek helyett jobban ajánlott a WD Red széria), és az érveimet sem sikerült eddig meghazudtolni, nem hinném, hogy nekem kéne itt meghátrálni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.