Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kelzsoca válasza memoril (#50) üzenetére


kelzsoca
félisten

Felteszed a play áruházból a SuperSU alkalmazást, ha kéri frissíted a su binárist, és már kész is vagy.

Amennyiben érdekes lehet van már MIUI is.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#52) KamuMazsola válasza kelzsoca (#51) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Közvetlen tőletek (Wayteqtől) meg lehet vásárolni a telefont, vagy csak viszonteladókon keresztül?

Üdv.: KamuMazsola

(#53) tjb007 válasza KamuMazsola (#52) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, meg lehet vásárolni tőlük is: [link]

(#54) KamuMazsola válasza tjb007 (#53) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Köszönöm!

Üdv.: KamuMazsola

(#55) #79335424


#79335424
törölt tag

Próbált már valaki ezzel a telóval CIFS csatolást? Van hozzá kernel modul? Mennyi a wifi modul elméleti sávszélessége?

[ Szerkesztve ]

(#56) memoril


memoril
aktív tag

Lehet hugy hülye kérdést teszek fel de egynlöre egy simmel akarom majd használni a telefont . Az lenne a kérdésem melyik be rakjam be mert a tesztben nem teljesen tiszta hogy melyik az elsödleges . A mobil net miatt lenne fontos .

(#57) memoril


memoril
aktív tag

Honnan érdemes megrendelni a telefont vidékre hogy másnap megérkezzen ?

(#58) air válasza memoril (#56) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem egyértelmű a teszt alapján. Tök mindegy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59) blueMerle


blueMerle
veterán

Holnap indulok venni egy ilyet, gyors kérdés: a hátlap az ugye nem fényes, hanem matt? Mert úgy tünik mintha egy fényes fólia lenne rajta, legalábbis nagyon remélem hogy ez a helyzet.

(#60) kelzsoca válasza blueMerle (#59) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak a fólia fényes, a hátlap matt fehér. :K

https://vertigostore.eu

(#61) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó írás, gratula. Kimondottan rákívántam erre a telefonra, de most más project van. :)

(#62) dehogyisnem


dehogyisnem
tag

Üdv!
Fólia nélkül kifejezetten jó a kijelző. Érintésre is, élességre is. Mennyire karcálló majd kiderül. Kiganéztam a felesleges dolgokat, így a sebessége is jobb lett. A mikrofonra panaszkodtak, de még nem sokat beszéltem vele. Hallgatórészt pontosan kell a fülhöz tenni. Gps gond megoldva, sima navival, adatkapcsolattal gördülékenyen megy.
Majd még írok a tapasztalataimról.
Dehogyisnem.

[ Szerkesztve ]

(#63) memoril válasza kelzsoca (#60) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Amit régebben feltöltöttél eredeti szüz roomot azt nem lehet már letölteni . Fel tudnád tölteni valahova ? Elöre is köszönöm !!!

(#64) Sick Boy válasza apeelme (#2) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Nahát, köszönöm szépen! :B
Én azt nem értettem / értem, hogy a szoftveres illesztésben miért nincs benne alapból az a dolog a MéediaTek részéről, sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek. Aki esetleg megveszi, ahogy én is, és mondjuk nem néz utána (nekem sem volt ez evidens), akkor szidja a gyártót / készüléket a gyengébb GPS miatt... :W

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#65) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Sziasztok!

Hát elolvastam a hozzászólásokat, igazán nagyon köszönöm az elismerő szavakat, tényleg jól esik :)
Egy nagyon lényeges, amit kihagytam (majd lehet, hogy bele-update-elem (ha létezik ilyen szó...), hogy alapból van egy olyan tulajdonsága a gépnek, amit eddig én másoknál nem nagyon láttam: amikor tárcsázol, és kicsörög a szám, a telefon egy egészen kicsit rezzen, amikor a másik fél fogadja a hívást - ezért nem kell a füleden tartani, hanem leeresztve is tudod, nem kell rongálni az agyadat feleslegesen. Állítólag akkor sugároz a legjobban a mobil, amikor hívást indítasz, ez egy nagyon hasznos tulajdonság!!! :R

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#66) Sick Boy válasza tolvaj! (#8) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia! Gyűjtöm a bátorságot, és ki fogom próbálni :)

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#67) Sick Boy válasza NoMagix (#40) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Hát, eddig ami volt nekem: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, ZTE Blade, Vodafone 845 :DDD még az elején, és még ki tudja mennyi, ezekre emlékezem :)
semmivel nem rosszabb a rezgője, átlagosnak mondanám.
Na jó, mondjuk a Galaxy S II-nek elég erős a vibrije :D

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#68) NoMagix válasza Sick Boy (#67) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm!
Nagyon szimpatikus volt ez a telefont, lehetséges utódnak elteszem magamnak, de még élőben is szeretném megtapogatni!

(#69) turbulencia8 válasza Sick Boy (#65) üzenetére


turbulencia8
őstag

Egyik barátom épp ilyen telefont ment élőben megnézni, átküldtem neki gyors a linket, tényleg jó a teszt! :R
Maga a telefon is határozottan szimpatikus, bár én a fényes hátlapot nem szeretem. Amikor híváskapcsoláskor rezeg a kütyü, az nem hallatszik fura zajként a másik félnél?

(#70) Csocsesz75 válasza turbulencia8 (#69) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nem fényes, az csak egy fólia, ha leveszed matt lesz.

(#71) dehogyisnem


dehogyisnem
tag

Ha valaki tapogatni akarja, és pesten hajlandó megtenni pár kilométert a cél érdekében jelezze priviben. :)

Hátlap matt, nem csúszik, viszont így koszolódik. Amíg lehet maradjon a fólia.
A rezgés kifejezetten rezgés és nem búgás mint az S3-nál, nem hinném hogy belehallatszik. (15-25 Hz lehet)
Én kifejezetten hasznosnak tartom a rezgő funkcióját. Jó tudom van jobb is.

(#72) apeelme válasza dehogyisnem (#71) üzenetére


apeelme
addikt

Ha valakit majd zavar, akkor csinálunk hozzá egy patch-et amivel kikapcsolható lesz. ;)

(#73) dehogyisnem


dehogyisnem
tag

Tisztelt szakértő urak!

Létezik ehhez a cucchoz olyan lista amiben a szívfájdalom nélkül kilőhető appok szerepelnek?
Engem továbbra is aggaszt, hogy az alkalmazáskezelőben továbbra is ott figyel "A megadott régi PIN2 hibás. verzió: 1.0" app, ráadásul a letöltöttek között. Én biztosan nem töltöttem le hasonlót sem.

Kérlek monnyátok meg mi ez!?

Köszönöm

(#74) turbulencia8 válasza apeelme (#72) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem kell, pont az előbb hívott hívott a jogász barátom immár az új Talk 5H telójáról. :) Amikor fölvettem a hívást, nálam nem volt semmi rezgési zaj, ő meg különösen elégedett volt a friss készülékkel. Azért jó tudni, hogy van ilyen support hozzá, biztos nagyon népszerű termék lesz!

[ Szerkesztve ]

(#75) apeelme válasza dehogyisnem (#73) üzenetére


apeelme
addikt

Fogalmam sincs. De távolítsd el ha gondolod és tudod. Gyárilag nincs telepítve hogy hozzád hogy került fel passzolom.

(#76) dehogyisnem válasza apeelme (#75) üzenetére


dehogyisnem
tag

Eltávolítva....
No már csak azért érdekes, mert amióta van telefonom, és régóta van, soha nem használtam PIN kódot. PIN2 kódot meg végképp nem....és ha te is passzolod akkor tényleg passz.. :)
Köszönöm:

[ Szerkesztve ]

(#77) Pferi


Pferi
senior tag

Előre is elnézést kérek ha buta kérdést teszek fel. Nem lehetne egy összevont Wayteq Talk 5H fórum? Mert ugye van már egy ami ezzel az okostelefonnal foglalkozik:
[link]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#78) air válasza Pferi (#77) üzenetére


air
nagyúr

Ez a blog-teszt fóruma, ezért úgy lenne megfelelő, ha ide az adott teszttel kapcsolatos hozzászólások jönnének, a szakmai kérdések pedig a másikba.
De persze lehet, hogy rosszul gondolom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79) apeelme válasza air (#78) üzenetére


apeelme
addikt

:K

(#80) AxBattler válasza apeelme (#79) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, és jön majd még egy Mobilarána teszt is, annak is lesz egy topikja... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#81) User64476


User64476
őstag

a füles hangereje milyen? lehalkítva, vagy halk zenei részeknél nem sustorog, nyöszörög?

(#82) dehogyisnem válasza User64476 (#81) üzenetére


dehogyisnem
tag

A mellékelt füles felejtős sajnos, dobozhangja van. Másikkal (pld sennheiser) kifogástalan. Ha a kvantálási zajt kérdezed akkor az már a múlté. Ha vacak a tömörítés akkor mindegy mivel játszod le. Az AD-AAD zaj nyílván hallatszódik. Alapzajra biztos nincs optimalizálva, de szerintem tökéletesen szól, halkan is hangosan is.
A két szám között semmilyen alapzaj nincs. A régi sima SGS-t pld már csak mp3-lejátszóként használtam Cyanogen-es DSP-vel. Ez sem rosszabb, csak a DSP nincs beleintegrálva.
Tehát csak bátran használd de szerezz be egy tisztességes fülest.

(#83) KamuMazsola válasza dehogyisnem (#82) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Tudnál ajánlani valami nem tul drága, nem a neve alapján túlmisztifikált fülest, ami ezen kívánalmaknak megfelel és a hangja is jó?

Üdv.: KamuMazsola

(#84) kojo02


kojo02
tag

Hali!

Jól látom csak Fehér változat van? :F

(#85) kelzsoca válasza kojo02 (#84) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, a hátlap és a keret fehér, az előlap/üveg alatti rész pedig fekete.

https://vertigostore.eu

(#86) User64476 válasza dehogyisnem (#82) üzenetére


User64476
őstag

köszönöm!

vajon erre lesz kitkat?

(#87) kojo02 válasza kelzsoca (#85) üzenetére


kojo02
tag

Köszi a választ.

Hát sajna 2mp és koszos lesz nálam. :( A defy-t lemosom, a Razr meg tokban van, pont emiatt. :)

Talált rá valaki nem gyári tokot? (google nem dobot fel nekem használhatót még. :(

(#88) attilav2


attilav2
őstag

A runtastic is jól méri a távolságot a telóval, imént fejeztem be a tesztet.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#89) kelzsoca válasza kojo02 (#87) üzenetére


kelzsoca
félisten

A felület matt, és kevésbé koszosodik be, mint az S3, legalábbis nálam, én ezt vettem észre. :)

https://vertigostore.eu

(#90) tjb007 válasza User64476 (#86) üzenetére


tjb007
nagyúr

A MediaTektől függ.

(#91) dehogyisnem válasza KamuMazsola (#83) üzenetére


dehogyisnem
tag

Én a samsungot mondanám.

(#92) apeelme


apeelme
addikt

=================================================
WayteQ TALK 5H - Átpartícionálás
=================================================

(#93) vond válasza kojo02 (#87) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Próbáld így: Cube Talk 5H ;)
Idővel biztos több kiegészítő lesz hozzá. Addig várni és vigyázni a telefonra. ;)

(#92) apeelme: :R

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#94) User64476 válasza tjb007 (#90) üzenetére


User64476
őstag

Ok, köszönöm.

(#95) kojo02 válasza vond (#93) üzenetére


kojo02
tag

Lehet, hogy lesz egy ilyen. :DD

Sajna, nem olyan a munkám, h mindig tiszta legyen a kezem ha fel kell vennem a telefont. :) :W
Tudom a Cat és a Rumbo X6, de ide haza nincs az utóbbinak garija. :(

Bár ezért az ár/érték arányért érdemes bevállalni.

(#96) FіkuszKukіsz válasza kojo02 (#87) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

itt van egy pár. Csak az a baj, hogy Kínából kell megrendelni.

A gyártó oldalán is van

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#97) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Előbb teszteltük Talk 5H-n a Blackberry Messenger (BBM) hanghívását, remekül működik, kiváló hangminőséggel (egész más, mint a viber). Ráadásul a barátom vett a telefon mellé külön egy akciós 2 GB-os mobilinternetes sim kártyát, ami mindössze havi ezressel drágább, mint a korábbi 100 MB-os csomagja (utóbbit már lemondta), úgyhogy ezzel hatékonyan ki is használta a dual sim előnyeit.

(#98) #79335424 válasza turbulencia8 (#97) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy érdekes témakör. Én csak VOIP -ot használok, ezért érdekelnének az ilyen irányú tapasztalatok. Tegyük fel, hogy az egyik foglalatban a netes kártya van, a másikban a GSM bejövőre használt. Ha én a netesen VOIP -on telefonálok és közben a másikon van egy GSM bejövő hívás, akkor azt hogy reagálja le a teló?

(#99) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

A viber működik rajta, valaki próbálta már?

Üdv.: KamuMazsola

(#100) turbulencia8 válasza #79335424 (#98) üzenetére


turbulencia8
őstag

Feltételezem, hogy bejövő hívás esetén a netes kártyát inaktívvá teszi a készülék, és a VOIP egyszerűen megszakad. Amúgy próbáld ki az androidos BBM-et, tök olyan, mintha telefonálnál, vannak pl. mély hangok, nincs késés stb. A privacy is teljesen más, PIN alapú meghívásos a kapcsolatfelvétel, nincs reklám, nincs spam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.