Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dfdfdf válasza wolfman (#100) üzenetére


dfdfdf
őstag

A közvilágítás közvetve szerintem kapcsolódik a netre. Simán hirtelen kiba***tt nagy feszt neki és egyből ott a tűzijáték.

(#102) wolfman válasza dfdfdf (#101) üzenetére


wolfman
veterán

Hát nem tudom, nekem inkább tűnik f..zságnak mint hihető dolognak. Azért mindent ami elektromos még nem lehet meghackelni, de biztos nem telefonon keresztül 3mp alatt.
Persze ne legyünk ennyire realitáskeresők, csak na...

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#103) jófiú90 válasza krx21 (#97) üzenetére


jófiú90
tag

"Köszi, hogy idézted majdnem az egész hozzáoszlásomat! :K
Nekem miért kéne nézegetnem??? Teljesen tisztába vagyok vele, hogy mi a különbség a 30 és a 60fps között... De lehet hogy Te nem tudod mi az a interpolációs mozgásjavítás? Mert akkor itt nézegess... Pont az a lényege, hogy duplázza akár a frame-eket... Így játszok már csak, amióta létezik ez a technológia..."

A tv elektronikája tévedhet... Ezzel nem lesz olyan gördülékeny a képkocka/sec. Amúgy én kikapcsoltam ezt az opciót. Persze marketingnek jó :)

[ Szerkesztve ]

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#104) krx21 válasza jófiú90 (#103) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze, hogy nem teljesen olyan mint a valódi 60fps... Van benne kompromisszum, tud néha hibázni is, viszont eléggé megközelíti a 60fps érzését... De egyébként még a valódi 60fps-t is szebben mozgóvá teszi nem csak a 30fps-t...
Nagyon egyszerűen lehet demózni mondjuk Samsung TV-ken, ott a motion plus-nak van demó módja, ahol a képernyőt függőlegesen megfelezte, az egyik felén be-, a másik felén ki- van kapcsolva... Mindenkinek látnia kell a különbséget és eldöntheti, hogy hogyan használja... Oszt kész...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.