Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

az előző hírben az szerepelt, hogy ps4-en menne 1080p-ben akár 60fps-el is...most akkor mi ez a 900p :F
elég szánalmas, ami az új generációknál is van...ezt már eljátszották a ps3/x360-nál is..

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#2) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

"Jonathan Morin azt is elmondta, hogy a PS3 és XBOX360 kiadások szinte teljes egészében megegyeznek majd az új-generációs változattal, azzal a különbséggel, hogy ott egyjátékos módban egy pár NPC-vel kevesebb fog járkálni Chicago utcáin,"

Azt hiszem ennél több bizonyíték nem is kell ahhoz, hogy nem a next-gen gépek a gyenge sz@rok, hanem a fejlesztők nem vették a fáradságot, hogy kihasználják a bennük rejlő erőt!
Innentől kezdve meg értelmet a vita, hogy miért csak ennyi meg stb...
Valódi next-gen élményt jó ideig még CSAK az exkluzív címek fognak nyújtani, pedig én úgy gondolom, hogy ez minden játékra érvényes kell lennie, ha már PS4/XO-on fut.

(#3) satz18


satz18
őstag

Már a witcher szóvivője is megmondta, hogy a felbontás az nem számít, a hiba azokban a felhasználókban van, akik túl közelről nézik a TV-t. Végül is jóval egyszerűbb messzebb ülni, mint hardvert fejleszteni, és szoftvert optimalizálni. Logikus ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) Jeanne d'Arc

Ütős lesz, nagyon várom! :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) BE4GLE válasza Sefter (#1) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

"most akkor mi ez a 900p"
Az igazság. :)

Redmi Note 9 Pro

(#6) mentoloshypo válasza Sefter (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Menne mindkét gépen ha akarnák.
Egyszerűen így volt a legegyszerűbb és leggyorsabb portolni a konzolokra, legalábbis szerintem.

(#7) rodrigez válasza mentoloshypo (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

Persze, túl nagy az a 150 milliós prev-gen bázis, mintsem, hogy csak úgy elengedjék őket! Az új generációból fogyott eddig mondjuk 12 millió, ami kevesebb mint tizede az előzőnek. Itt az eladott játékmennyiség számít, abban meg még mindig 10x jobb a régi. :) Egyrészről ez szomorú, mert ugye nem azért vesz valaki 125/150 ezerért egy gépet, hogy az előző éra grafikáját bámulja rajta, másrészről meg örülök, mert nekem is X360-am van :P

Azt meg azért vegyük hozzá, hogy ugyanez volt a helyzet a PS3 és a PS2 esetében. Nem az első évében aknázódik ki a az új hw képessége, főleg, hogy akár évek kellenek egy igazi next-gen motor kifejlesztéséhez, amire még nem is volt lehetőségük, még ha a devkit-ek már rendelkezésükre is álltak valamennyivel a gépek megjelenése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#8) sixpak


sixpak
nagyúr

Ilyenkor örülök, hogy nem csábultam még el egyik konzol felé sem és PC-n tolom.
Ott lesz 1080p és 60 fps. ;] ...remélem. :DDD

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9) Воланд válasza Sefter (#1) üzenetére


Воланд
titán

nem tudom, hogy miert kell csodalkozni. nyilvanvalo, hogy fejlesztesi szempontbol a ps4 es az xbox one sincs kesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Sefter válasza Воланд (#9) üzenetére


Sefter
veterán

nem csodálkozok, inkább bosszant, hogy az előző generáció is úgy indult jönnek a 1080p-s játékok...ami utólag már csak 720p lett
Elvárnám, hogy ennyi idő után most már dolgozzanak meg a játékok áráért és a hw-ből kihozható szinten optimalizáljanak.. tudom naiv elvárás :B

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#11) Воланд válasza Sefter (#10) üzenetére


Воланд
titán

hat ez van. inkabb kiadjak felkeszen a cuccaikat, hogy a negyedev vegen szep szamok szerepeljenek a penzugyi jelenteseikben....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) mentoloshypo válasza rodrigez (#7) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ehhez nem is tudok mit hozzá fűzni, egyet értek. ;)

Érthető, hogy jelenleg még nem tudják (vagy akarják) kihasználni a next-gen gépeket, de ne az én hibám legyen már, hogy premierkor vettem egy PS4-et. Ráadásul ha mindenki így gondolná és nem venne új gépet akkor mit csinálna a M$/Sony? Valahogy azért csak kompenzálni kellene...
Mondjuk ez meg is történik, csak az exkluzív játékok formájában. Multiplatform fronton idén még nem igen lesz változás, ahogy azt te is jól megfogalmaztad.

[ Szerkesztve ]

(#13) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Azért az szégyen, hogy 2014-ben könyörögni kell az 1080p-s felbontásért...

Minden szavam magánvélemény!

(#14) Sicilian válasza BE4GLE (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

:DDD :K Így van !

nothing is true everything is permitted..

(#15) #90933760


#90933760
törölt tag

Én azt nem értem mitől robban fel egy sima valószínű biztosítékdoboz a falon telefonnyomásra. Az nagyon sántít, a többi hekkeléses cucc még oké.

(#16) rodrigez válasza mentoloshypo (#12) üzenetére


rodrigez
senior tag

Dettó, én is ráremegtem mindkét gépre. Halo buzi vagyok, Uncharted buzi vagyok. Az előző generáció gépeivel szerencsém volt, mert nekem X360-am van, sógornak meg PS3, így tudtuk egymás között a gépeket cserélgetni, kinek mire volt szüksége. Nem vagyunk nagy gémerek, de azért évente mindig volt 2-3 cím amit végigtoltunk. de anno mi sem az első évben vettük ezeket. Én egészen a Jasper-es gépekig vártam vele, addig elvoltam PC-n. :) Az "utolsó" évre hoztak ki olyan címket mint a Halo 4, meg a GTA V, ami megmutatta mennyi tartalék volt az akkor 8 éves gépben. Nem lesz ez másképp most sem. Ha az eladások elérnek majd több 10 milliót összességében és egyre több lesz a next-gen only cím akkor majd joggal reménykedhetünk a grafika ugrásszerű javulásán. Sokat várok attól a snowdrop engine-től is. Szerintem kell még 2 év mostantól.

(#17) rodrigez válasza tothmaxy182 (#13) üzenetére


rodrigez
senior tag

Szerintem ez csak a megalkuvás része. Multiplatform motorok, nem az új gépek architektúrájához igazítva.

(#18) mentoloshypo válasza rodrigez (#17) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ezzel nincs is gond, de akkor ne kérjenek értük next-gen árat konzolon.
Miért fizessek 4-5 ezer ft-al (vagy digitálisan 10-15 fontal) többet a PS4-es verzióért ha majdnem ugyanazt kapom mint PS3-on? Röhej, komolyan mondom...
És csak ismételni tudom magam, nem a Sony, nem a M$ szégyene hanem a Ubisoft-é!

(#19) rodrigez válasza mentoloshypo (#18) üzenetére


rodrigez
senior tag

Látod ez tök jogos felvetés! Ezen én is tépelődtem már sokat, főleg, hogy milyen rohadt drágák az új gépekre a játékok. Aztán kapsz egy COD-ot 21 ezerért ami, na .... hát COD és ugyanolyan a régi gépen is. :)

(#20) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

"Tévedel"-nek. Ezek nem csak számok. Játszottam fix 30fps-sel PC-n úgy 3 percet és egyszerűen katasztrófális volt. Nekem kevés a 30. Dehát az ő dolguk.. :U

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21) jozsi


jozsi
tag

Hát már te is fiam PS4?;O) Amúgy a leggazabb az az Ubisoft-os menedzser magyarázkodása, szánalom a köbön, egyre jobban csúszik le ez a cég, kár értük.

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#22) Tazsam01 válasza Petyyyyy (#20) üzenetére


Tazsam01
tag

Régen én is azt mondtam, hogy mit se számít 30 fölött az fps. 2 nappal ezelőttig.
2 napja Láttam, hogy a Gaijin teszt fázisban már elérhetővé tette az opengl-t War thunder alatt. Nosza, mondom ezen nem múlik kipróbálom. Dx11 alatt stabil 60-ra veszi vissza a vsync, OpenGl alatt pont a fele, így hogy hozzászokott a szem a folyamatos képhez már tényleg szörnyű volt a 30fps, minden ugrált és szaggatott. 5 perc után léptem kifele, addig bírtam.

(#23) Feruendios válasza Petyyyyy (#20) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Ha eleve 30FPS-re írják a játékot sokkal jobban be lehet lőni a folyamatosság érzését Konzolon mint PC-n.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#24) Petyyyyy válasza Feruendios (#23) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az lehet. Én pl. NFS The Run-nál futottam rá erre, azt nem tudom milyen sebességre írták.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25) nebulo


nebulo
tag

Én már nem is tudom mit gondoljak. Alapvetően a konzol sosem a maxi grafikáról szolt. Másfelől viszont valahol a kiadók/konzol gyártók kergették bele magukat ebbe a helyzetbe. Nem emlékszem, hogy a PS2-es korszakban ennyire közszájon forgott volna az FPS/felbontás fogalma. Aztán az előző generációnál előjöttek a grafika reklámozásával. Bár még nem tartottunk ott, hogy mindenhez FPS-t meg felbontást párosítottak. Na ennél a generációnál aztán már szinte minden játéknál közzé teszik ezeket az infókat. Úgy érzem jól kicseszett magával a szakma. Ha nem hergelik rá a célközönség bizonyos százalékát erre a felbontás/sebesség dologra, akkor nem lenne ilyen kínos minden megjelenés előtt magyarázkodni. Személy szerint azt gondolom, hogy bőven megfelelt volna a 720p is, konzolos valószínüleg nem monitor előtt ülve játszik, még ha a TV nagyobb is, arányaiban, akkor is távolabb ül tőle. Az előző generációnak sem a felbontás volt a legnagyobb baja, hanem az randa textúrák, a kevésbé részletes karaktermodellek, stb. Ezeket helyrerakva 720p-is szebb látványt lehetne elérni. Végül kíváncsi lennék egy olyan tesztre, ahol egy 720p-s játéknál az erőforrásokat a fentiekre használnák és ezt összevetnék egy 1080p-s játékkal, ahol gyengébbek az asset-ek cserébe FULL-HD a felbontás. Melyiket választaná az átlag semmit sem sejtő játékos?

[ Szerkesztve ]

(#26) szasanyi


szasanyi
félisten

...ők úgy gondolták, jobb, ha valódi next-gen élményt nyújt a játék... - ilyen felbontási-, és framerate értékek mellett ez elég vicces volt. No, majd ~1év múlva hátha többet elérnek már ezeken a szuper konzolokon. De addig is, legalább jó drágák (~17k) a játékok... hurrá! ;]

(#27) maross


maross
veterán

"elmondásuk szerint ezek csak számok" konnyesre rohogtem magam :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28) hommeros válasza maross (#27) üzenetére


hommeros
őstag

Pedig igazat mondott, 1 meg 0. :DDD

Átbaszás ropogósra sütve a Sony konyhából. A játékban meg majd lesz 10FPS, mivel kb szava hihetetlen a banda.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#29) PuMbA válasza nebulo (#25) üzenetére


PuMbA
titán

"Nem emlékszem, hogy a PS2-es korszakban ennyire közszájon forgott volna az FPS/felbontás fogalma."

Egyrészt akkoriban mindenkinek ugyanolyan SDTV-je volt... nem volt az, hogy valakinek nagyobb felbontású van, tehát megcsinálták a játékot SD felbontással PAL és NTSC szabványra és azon ment :) SD-nél kisebb felbontásnak ugye nem volt értelme, mert nem is volt olyan, tehát nem tudták "lejjebb vinni" :) Másrészt az SDTV-k váltottsorosak voltak, tehát PAL esetén 50 - 576i felbontás -, NTSC esetén 60 félképet kellett előállítaniuk - 480i felbontás -, de nagyon sok játék támogatta a 480p-t, amit viszont már 50 és 60 teljes képkockát jelentett az előbbiből kiindulva, hiszen így tervezték a játékokat. Lényeg a lényeg, hogy SDTV-n a váltottsorosság miatt lényegében nem lehetett 30 progresszív fps, mint manapság, mert nem volt ilyen szabvány. Most, hogy lehet trükközni meg trükköznek. Emlékszem, hogy minden játék vaj simán futott a konzolokon :)

Moby: Ilyenekre nem emlékszem, csak azt tudom, hogy PS1, PS2, Dreamcast, Xbox1 esetén mindig hihetetlen folyamatosságot láttam :)

[ Szerkesztve ]

(#30) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Mi történt, hogy egyik napról a másikra felezték az FPS-t ÉS a felbontást is csökkentették? Nem lett volna elég csak az egyiket? Amúgy meg ez a játék továbbra se szép, lehet hogy elég sok botot kell megmozgatni meg blablabla akkor is rohadtul szarul van optimalizálva....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#31) #20844032 válasza PuMbA (#29) üzenetére


#20844032
törölt tag

Már hogyne lehetett volna :) Volt is számtalan, kevés frémmel (bőven 30 alatt) menő játék, főleg a 3d korszak hajnalán.

(#32) xtremez válasza mentoloshypo (#2) üzenetére


xtremez
aktív tag

Így van! Szép mesét is mond, hogy "a dinamizmus folyamatosság next gen ez gyerekek.." "teljesen megegyeznek a régi és új gépes verziók" ergó semmi next gen.

Sajnos csak az exkluzív címek mutatják meg eddig, hogy tényleg generációt váltottunk, de azok rendesen. pl.infamous: sandbox 1080p 30fps majd lefolyik a képernyőről olyan szép. :U

(#33) #41133696 válasza sixpak (#8) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez jutott nekem is eszembe, nekem ráér a játék, majd amikor meglesz a 8 magos új gép, megveszem Steamen (illetve előtte is amikor akciós lesz, mert lesz leárazva :D ).

(#34) CybonTom


CybonTom
tag

Kicsit reálisan nézve a dolgokat, ezen a bejelentésen semmi meglepő nincs. A játékot eleve hamarabb kezdték el fejleszteni minthogy az x1 és a ps4 kijött volna, így meglepő lett volna, ha azok teljes erejét, vagy tudásának a nagy részét ki tudnák használni... így logikusnak tűnik, hogy inkább ez a játék még az előző konzol generációk tudására volt belőve, ezért is lesz majdnem ugyanaz a régi és az új konzol generáción.
Valószínű azok a játékok amiket fél éve kezdtek el komolyan fejleszteni (tehát túl vannak az art koncepciókon, de még nem léptek bele a konkrét programozási fázisok mélyebb részeibe), azoknak lesz esélye, hogy next-gen szintet tudjanak hozni...
Sajna a mostani helyzet egy picit öncsapda, mert amíg a régebbi konzolosok kezét nem merik elengedni az új konzolosok javára (a nagy vásárlói bázis mindig is meghatározó marad sajnos), addig tényleg csak a next gen exkluzív címek lesznek azok, amik húzni fogják kicsit az új konzolok felé a játékos bázist... az viszont még idő... addig nagyjából ilyen játékokra lehet csak számítani, amik az új generáció képességeit nem használják ki igazából, de a régit még csúcsra járatják...
Én azért remélem, hogy pc-n ettől még szép lesz a progi, na meg persze játékmenetében élvezetes. :)

(#35) szasanyi válasza CybonTom (#34) üzenetére


szasanyi
félisten

De akkor nem kell előre jósolni, és jó nagy baromságokat ígérni. [link] :U Nekem olyan PS3 fílingem van, azzal is hasonlóan kezdődött... csak itt talán több remény van arra nézve, hogy ez lényegesen változzon.

(#36) CybonTom válasza szasanyi (#35) üzenetére


CybonTom
tag

Igen, normális esetben ezzel egyet értek, de itt most marketingről beszélünk. :DD A marketing pedig úgy működik az átlag felhasználók szemében, hogy ránéznek, hogy jé, a ps4-nél nagyobb számok vannak írva, mint az x1.nél, akkor azt vesszük meg (amennyiben még most váltanak konzolra, hisz ha már meglévő konzolhoz veszik, akkor ez nem számít úgysem), mert ennyit ért hozzá és ennyire is foglalkozik vele sok millió vásárló. Azok akik tudják is és foglalkoznak is azzal, hogy ez mekkora gyökérség volt a Sony-tól, azok erősen kisebbségben vannak ám... A piac már csak ilyen... :)

(#37) dre75


dre75
tag

A PC ismét győzedelmeskedett ;]

(#38) szasanyi válasza CybonTom (#36) üzenetére


szasanyi
félisten

Azért abban egyezzünk már meg, hogy ez képlet helyes:

marketing hazugság

Ráadásul éppen a SONY volt, aki ezt már eljátszotta a PS3 megjelenésekor is, ami nem maradt visszhang nélkül akkor sem. És e tekintetben a SONY-nak szvsz nem átlag és főként nem a gyökér, ostoba emberekre kell apellálnia, sőt! :U PS3 után mondhatjuk úgy, hogy én tapasztalatan és némileg csalódva komoly fenntartásokkal fogadom ezt az un. marketinget, és várok ~1 évet, hogy biztosan kiderüljön: hozza az elvártat, és nem csak az újabb magyarázkodást.

(#39) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

játékok többsége ma már támogatja a natív 1080p felbontást, ők úgy gondolták, jobb, ha valódi next-gen élményt nyújt a játék, mintha pár pixellel több lenne a képernyőn.

PS3 és XBOX360 kiadások szinte teljes egészében megegyeznek majd az új-generációs változattal
Nesze neked neksztgen ;]
Azért ez nem semmi. :(( :(

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#40) CybonTom válasza szasanyi (#38) üzenetére


CybonTom
tag

Hát én ezt a témát nem egyszerűsíteném le, ilyen marketing az nem egyenlő a hazugsággal szinten. Mert nagyon ritka az a marketing (legalábbis amit piaci termékek esetében a profit elérése érdekében csinálnak), ami nem féligazságokkal operál... ettől, hogy ezt milyen szinten nevezheted teljes hazugságnak... amiben viszont megegyezhetünk, hogy a mostani Sunyis bejelentés ebben a formában hazugság volt...
Az pedig, hogy ez az átlag Jóska Pistát milyen szinten befolyásolja, nem könnyen eldönthető... mert ami a tény, hogy a ps4-et még mindig viszik mint a cukrot...

(#41) mentoloshypo válasza szasanyi (#38) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Mihez képest hozza az elvártat?
PC-hez vagy XO-hoz? (vagy hozzád ;) )

PC-n már most játszhatsz 4k-n 100 fps-el ha akarsz. Igaz kell hozzá egy használt alsó-középkategóriás autó árának megfelelő vas. (de ez legyen a PC tulaj problémája, ha maximumot akar.)

[ Szerkesztve ]

(#42) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ha nem a csilli-villi effektek meg a minél nagyobb (1080p) felbontás a next-gen élmény, valaki meg tudja magyarázni, hogy akkor mi?

Szimplán jó jatekmenettel rendelkezo játékok 20 éve ia voltak, pedig az mai szemmel nem "next-gen", szóval szerintem nem attól lesz az.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#43) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

PC= 5760x1080 Ultra ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#44) Mardel válasza rodrigez (#7) üzenetére


Mardel
őstag

Az a baj, hogy nincs ido.
A mostani gepek varhato eletciklusat kb 5 evre saccoljak, nem 7-8-ra.
Ha eltokolnek 1-2 evet az elejen akkor nem sokkal gazdasagosabb mint egy pc.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#45) oriic válasza SkyS1gn (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

30fps. :D

Amúgy szánalmas amit ezek csinálnak. :D

Live-Die-Respawn

(#46) GeryFlash válasza satz18 (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ja értem, szóval akkor ezt jelenti a next gen, hogy ülj távolabb :W Politikusoknak nem szoktál beszédeket írni véletlen? :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#47) satz18 válasza GeryFlash (#46) üzenetére


satz18
őstag

"Már a witcher szóvivője is megmondta"
[link]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#48) wolfman


wolfman
veterán

a készítők inkább a játékmenetet és a program által nyújtott élményt helyezik előtérbe, mintsem a felbontást és sebességet, elmondásuk szerint ezek csak számok, amik, bár valóban fontosak, de messze nem a legjelentősebb jellemzői egy jó játéknak.

Túl sokat akartunk, aztán rájöttünk, hogy semmi nem fogja elbírni az általunk kreált játék teljesítményigényét, így kénytelen voltunk visszavenni mindenből, beleértve a felbontást és az FPS számot. De egyébként meg csak bla bla bla bla bla....
Ebben az esetben "a játékélmény megtartása az elsődleges szempont" duma csak marketing jópofizás, hogy picikét kevésbé legyen sz@ros a szájuk széle. De azt hiszem az Alien:Colonial Marines megjelenésével beléptünk abba a korszakba, amikor gyémántokat ígérnek aztán Swarovski kristályt kapunk.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#49) GeryFlash válasza satz18 (#47) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem. Ugyanúgy fog kinézni, mint a régi szarokon, tőlem aztán degradálhatják az fps-t és a felbontást két számra, ez nem next gen, ez vicc. Azért jöttek a Next gennek, hogy fejlődhessen a játékipar, ez most rohadtul nem történik meg.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#50) szasanyi válasza CybonTom (#40) üzenetére


szasanyi
félisten

De még a féligazság is több / jobb mint a hazugság, de mivel marketing így mindig érdemes fenntartásokkal kezelni. Főleg a PS3 után, ahol kábé több ígéret hangzott el, mint amennyit megvalósítottak (vagy legalábbis nem úgy, ahogyan ígérték).
Egyébként meg kalkulálják bele az árba (a játék árába mindenképpen szvsz), hogy nem hozzák az igazi NextGen grafikai színvonalat - egyelőre biztosan nem, és abban is csak bízni lehet, hogy majd később igen -, és nálunk konkrétan ne 17k-s játékárakkal operáljanak. Tudom én, hogy ez a része (is) ennél sokkal bonyolultabb, de azért remélhetőleg érted a lényegét.

mentoloshypo: szvsz az új, NextGen konzolnál a beharangozottak után valamint a GCN az Isteni, és már-már megváltó architektúrára való meg áttérést követően :U nem lehet(ne) túlzott elvárás az 1080p + 60FPS magas grafikai részletesség mellett. Különösen azért nem, mivel a PC - a konzolokhoz viszonyított és sokat kritizált - "gyengeségei" itt nem léteznek. Szerintem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.