Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ferencka


ferencka
tag

nekem nem tetszik :( :(

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#2) kovsol


kovsol
titán

ez nekem nagyon unalmasnak tűnik, sajnos ez így rém gyenge :(((

May the Force be with you!

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

nekem bejövős. a grafika nem nagy durranás, de ha lesz elég fejlesztési irány és ki lesz egyensúlyozva rendesen... még jó is lehet. nem minden a grafika, ezt már a minecraft is bebizonyította, ha jó lesz a hangulat, pörgősek a meccsek, és a fejlesztgetés is, akkor jó lesz szerintem. remélem a lan nem marad ki, bár szerintem nem sanszos hogy beletennék, mostanában nem ez a trend...

(#4) ollie válasza kovsol (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez olyan, amiben tervezni és gondolkozni is kell, mint egy jobb stratégiában.

***

(#5) kovsol válasza ollie (#4) üzenetére


kovsol
titán

de dobozokat kell ölni ? legalább ha valami ellenfél jönne, mint pl itt [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6) wolfman válasza kovsol (#5) üzenetére


wolfman
veterán

A videó vége felé rájöttem, hogy valószínű a dobozok helyett majd ellenfelek lesznek a kocka havas pálya pedig ki lesz dolgozva normálisan, csak most éppen így állnak vele. A fegyverek száma valószínű marad ennyi, mert azt felsorolta, de nem hiszem hogy ellenfélnek piros kockák lesznek, mert annak mi értelme lenne?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Ez egyáltalán nem új dolog. Már 1998-ban jelent meg FPS/RTS hibrid a Battlezone.

http://en.wikipedia.org/wiki/Battlezone_(1998_video_game)

Nekem nagyon tetszett a játék, ha meglőtted az ellenséges jármű pilótafülkéjét, akkor kilőhetted belőle a pilótát és beszálhattál abba a járműbe. Volt második része is.

Játszottam másik hasonló játékkal is, de annak nem jut eszembe a neve. Az alapban RTS volt, de megszálhattál egységeket, amiket onnantól te irányítottál. Sajnos annyival jobb voltál FPS módban, hogy 1 egységgel kiírthattad a világot. Amúgy 3 nép volt benne normál emberek, valami bio-ufók (olyan zerg szerű, minden szerves), meg valami high-tech emberek.

Ez a kitaláció már a Dungeonkeeper játékban is megjelent, de ott nem volt hangsúlyos.

Lehet, hogy voltak mások is, de azokkal én nem találkoztam.

(#8) Morden24 válasza ollie (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Végignézés alapján kb. Annyit, mint a Team Fortressben :)

Sectumsempra - For Enemies

(#9) rupert


rupert
tag

Jobb esetben minden FPS-nek igényelnie kellene némi stratégiát, hogy végig vidd, de sajnos ez manapság nem így van.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#10) kovsol válasza Ghoosty (#7) üzenetére


kovsol
titán

c&c renegade is ilyen volt

May the Force be with you!

(#11) tobal


tobal
tag

Szerintem az igazi FPS/RTS hibrid az lett volna, amit a digital reality-s fiúk (ez egy magyar fejlesztőcég, gondolom mindenkinek ismerős az imperium galactica...) kezdtek el fejleszteni. Ott úgy volt, h ide-oda léphettél RTS és FPS mód között. A Battlezone, igaz hasonló volt, és egyébként nagyon jól szórakoztam vele, de annyira nem volt erős benne az RTS vonal. Esetleg még a Dungeon Keepert lenne érdemes megemlíteni, amiben a lényeidet szállhattad meg, és vezethetted őket csatába, és az hamarabb is jött ki, mint a Battlezone.

[ Szerkesztve ]

(#12) tobal válasza Ghoosty (#7) üzenetére


tobal
tag

Bocs, most olvastam a te hozzászólásod... amúgy nem akartam feltalálni a spanyolviaszt :)

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

nem bejövős :((

nothing is true everything is permitted..

(#14) Löncsi


Löncsi
őstag

Ígéretes próbálkozás, kicsit felkavarná a fútószalagon érkező FPS-ek állóvizét. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#15) 64b0r


64b0r
aktív tag

Megszoktam már, hogy kockák ellen nyomom, de ez azért túlzás. :D

Most komolyan, pontosan hol is van ebben a stratégia? :U

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#16) Ghoosty válasza tobal (#12) üzenetére


Ghoosty
őstag

Semmi nem történt. :)

Amúgy melyik IG-ben lehetett irányítani FPS módban? 1 gyel nagyon keveset játszottam, ott szerintem a grafika se olyan volt, hogy belefért volna. A kettőben az űcsaták során használhatatlannak tűnik, talán a földi csatában lehetne, de sose használtam, pedig sokszor végigjátoszottam mindegyik fajjal.

A 3 amit már nem is a DR csinált, és nem is IG néven jelent meg, ott volt ilyen FPS nézet, de ha jól emlékszem, akkor csak nézelődni volt jó, nem volt konkrét irányítás.

Vagy félreértettem valamit?

(#10) kovsol

Csak a multi részében volt ilyesmi, de ha jól emlékszem, akkor nem tudtál gépi egységeknek parancsot adni, építeni se tudtál, csak gyártatni ilyen és ilyen egységet amibe beszálhattál. Tehát a stratégiai része gyakorlatilág hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#17) tobal válasza Ghoosty (#16) üzenetére


tobal
tag

Igen, félreértetted, de semmi nem történt ;). A DT fejlesztett egy játékot, a címére már nem emlékszem (az IG-t csak azért említettem, hogy tudják hova kötni azok, akik nem ismerik a Digital Reality-t). Ez már pár éve volt, voltak is róla videók, nagyon ígéretesnek tűnt, nem tudom mi lett vele. Ott konkrétan az ment, hogy RTS nézetben adtad a parancsot a katonáidnak, aztán hirtelen beleugrottál az egyik bőrébe, és már gyaktad is a jónépet. A videók alapján nagyon sok taktikára adott ez lehetőséget, kár hogy nem fejezték be (gondolom elfogyott a pénz).

[ Szerkesztve ]

(#18) h-yle


h-yle
addikt

Fene tudja... gondolom $15-os letölthető játék lesz, annyit pedig, ha mechanikailag jól összehozzák megér, már csak akkor is ha csak az első 1-2 hónapban játszik vele valaki (mivel gondolom a multi rész lesz a domináns).

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#19) AXisBOLD válasza kovsol (#5) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez csak egy teszt map!

Aurea mediocritas

(#20) .Oldman.


.Oldman.
tag

Hali.

Ez egy LEGO-cucc? ^^
Jó az elképzelés, de hasonló témában ott lesz a Firefall.. Ez meg sem közelíti..

.om.

(#21) bigadam94 válasza .Oldman. (#20) üzenetére


bigadam94
tag

Egyetértek, a FireFall minden téren kidolgozottabbnak tűnik.. Persze ezt igazán csak a megjelenés után dönthetjük el. :)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.