Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Louro


Louro
őstag

Hát kíváncsi vagyok rá és valószínűleg sok, már jegelt acc-tal rendelkező player is be fog ülni egy kis nosztalgiára.

Mess with the best / Die like the rest

(#2) evo86


evo86
tag

Hét a wow valóban egy igényes jól meg tervezett világ minden kocka és casual kíváncsi lesz rá :DD
Várós!

(#3) flakter


flakter
tag

Sokat kell még aludni + pár világ végét is túl kell még élni addig az tuti :D
Amúgy pedig iszonyatosan várom! :))

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#4) sviba


sviba
tag

ehj, még 2.5 év, de végülis érthető hogy miért csúsztatták... előrehozásról gondolom szó sem lehett :P

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#5) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Mire megjelenik lesz-e még wow?? Már én is másfél éve jegelem az accom, mert már a pandaria se adott sok újat :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6) AS válasza Tsebacsi (#5) üzenetére


AS
félisten

Most lett bejelentve az kieg, + mondták már most készítik a következőt:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Wolverine válasza Tsebacsi (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

3 hete jelentették be az 5. kiegészítőt, és már dolgoznak a 6.-on is... bőven lesz még WoW, amire a film a mozikba kerül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Tsebacsi válasza Wolverine (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt tudom, de arra is kíváncsi leszek, mekkorát csökken addigra az érdeklődés. Már a pandaria előtt is csak azt lehetett hallani, hogy esik a felhasználók száma... 2,5 év, és lehet csak nosztalgiából megy el megnézni az emberek fele, úgy meg kicsit. Khm... Nekem nem tetszene. Namind1.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) Wolverine válasza Tsebacsi (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW idén 9 éves. Kis túlzással az is csoda, hogy még mindig előfizetnek rá 7,5 millióan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Tsebacsi válasza Wolverine (#9) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Erről beszélek :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#11) ryori


ryori
senior tag

lesz idő megtanulni angolul addig. :C

(#12) Mythsardan válasza ryori (#11) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Szinte biztos, hogy a magyar mozikba is menni fog felirattal, hülyék lennének kihagyni, legalábbis szerintem :K

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#13) Findzs


Findzs
addikt

2014 nem is lesz? elmarad?

minden jó film 2015 vagy fölötte :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14) Sirandrish válasza Wolverine (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kezd ez már kicsit unalmas lenni :D
Persze 100%ig megértem a Blizzardot...ki a franc dobna egy olyan bizniszt ami ennyit tejel neki :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) KisDre válasza Wolverine (#7) üzenetére


KisDre
senior tag

WoW lesz, Film lesz, játékos nem :DDD :DDD :DDD

KisDre.artstation.com

(#16) ryori válasza Mythsardan (#12) üzenetére


ryori
senior tag

Attól függ ki szinkronizálja, eddig amit láttam az rtl féle szinkron / felirat = :N

(#17) Necroman_Mk2 válasza Findzs (#13) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ha még a színészeket se választották ki, akkor hogyan forgassák le a jeleneteket, nem beszélve a sok-sok-sok utómunkáról (CG animációk). Egy ilyen film elkészítése sem egy év, mire eljut a moziig.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#18) Slade92


Slade92
aktív tag

Jönne inkább a Warcraft 4!

(#19) #51736960


#51736960
törölt tag

remélem uwe boll rendezi :))

(#20) Wolverine válasza #51736960 (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbálkozott. Kidobták. A rendező Duncan Jones lesz.

#14: az Everquesthez az utóbbi 14 évben több, mint 20 (vagy 30?) kiegészítő jelent meg... :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Sirandrish válasza Wolverine (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tyüüü..és van arról valami infó hogy hányan tolják még azt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Wolverine válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán 100 ezer aktív játékos lehet, bár amióta freemium és Steamen is elérhető lett, azóta ez a szám megugorhatott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) #51736960 válasza Sirandrish (#21) üzenetére


#51736960
törölt tag

én még a vanillával játszottam sokat, a modemes időszakban :)
nemrég megint kedvet kaptam, gondoltam jól fog esni a sok csilivili mmo után egy kis "klasszik" élmény, de néhány óra után csalódottan hagytam abba. (elsősorban az új mercenary rendszer nem tetszett)

egyébként játszák még, de már csak a régi motorosok raidelnek, a kiegészítők is csak raid content zömében. amúgy ismerek valakit aki a mai napig tolja rendszeresen, elég elborult arc :C

(#24) Sirandrish válasza Wolverine (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS annyi playernek megéri ennyi kieget gyártani?

Loveless Gondolom ő már elért ezt-azt a játékban :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) #51736960 válasza Sirandrish (#24) üzenetére


#51736960
törölt tag

ezen a szintem már csak a társaság miatt járnak játszani inkább.
item-ek meg farmolás már nem olyan fontos, ami hiperszuper cuccot dob a raidboss, annál jobb esik a következő kiegben az első trashmobból :)
(de ez a wowból is ismerős nekem, amikor kijött a bc, és lila cuccokban lementem hellfire rampartsba tankolni, az első patrol úgy levert mint vak a poharat. aztán csak néztem, amikor az első zöld drop jobb volt mint az én cuccaim)

szerk: most nézem nem igazán kapcsolódom a tárgyhoz, de mindegy, beteszem offba oszt jónapot :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Sirandrish válasza #51736960 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez így szokott lenni..1-1 vértizaadós geart a fejlesztők kukáznak neked pikkpakk :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Wolverine válasza Sirandrish (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nem érné meg, rég leállt volna vele a Sony :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) Sirandrish válasza Wolverine (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, ez így eléggé logikus :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tul meglepo. Bar kivancsi vagyok mit tudnak majd kihozni belole.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.