Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szilofon


Szilofon
tag

Az a kijelző felbontás :)
Ezt 0ft-ért kellene adni előfizu mellé,de lehet így is van.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#2) gerii válasza Szilofon (#1) üzenetére


gerii
addikt

Ez még 0Ft-ért is sok. Ipari hulladék, 30.000Ft, nevetséges.

(#3) Wesder válasza gerii (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Sokan azt sem tudjak mi van benne, az egyszerű emberre simàn ràsózható. Esetleg gyereknek első telefon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szóra sem érdemes.... :(

B.Cs.

(#5) Goxi


Goxi
tag

Kiló kenyér mellé a boltban.

(#6) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Turbócsiga. Kártyásan nem érne többet 15 ezernél.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7) bagkri01


bagkri01
őstag

Az a kijelző, 5"-on 480*800, mint 2010-ben és még TFT-is, szar felbontás, de nagy fényben legalább nem is látod.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Látom olyan érintőpanel került ebbe is, mint pl az Alcatel Pop C szériába. Pontosan érzékeli a bökést, viszont csak és kizárólag dupla koppintással zoomolható a telefon. (Aki nagyon türelmes, az kétujjal is megpróbálhatja. Nem fog menni.)
5 colon ez a felbontás még nem lenne kimondottan gáz, viszont gyenge a panel is. Na emiatt tényleg gázos.
A hardver megfelelő lenne ebben az árban, ha nem a vissza vett órajelűt kapta volna meg.
A kamera az nem jó. Beég (sötét részek), kiég (világos, pl napfény). Ha nem (legelső kép), akkor belenagyítás nélkül elfogadható. Csak hát itt is egy kép, ami ilyen.

Ha nagyon számít az 5 col, és a Marshmallow ennyiért, akkor ott a Prime 7 jobb kijelzővel és kamerával.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Oooh yeah. Azt hiszem megvan a Oneplus 2-m utódja.

Keelah Se'lai!

(#10) tothmaxy182 válasza forgonati (#9) üzenetére


tothmaxy182
őstag

XD Jó választás!

Minden szavam magánvélemény!

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez gyenge mutatvány !

kengyel

(#12) beyruth82


beyruth82
veterán

Kártyás csomagban 9990 forintért érné meg.30 ezerért már 2 giga ramos 5 colos hd kijelzős telókat lehet kapni.

(#13) H.Istvan25 válasza beyruth82 (#12) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ja, kínai szürkeimporttal B20 nélkül. Nem lett ez rossz, de nem nekem szánják. Előfizetésesen 10 körül jó ajánlat. Kártyás csomagban szolgáltatónál pedig ki az a hülye aki telefont vesz? Akkor már függetlent.

Huawei Mate 9

(#14) Wesder válasza H.Istvan25 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Itthon B20-szal

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) boncser


boncser
aktív tag

Azért annyi helyreigazítás elférne hogy ez a telefon nem teljesen a 30 ezres kategória. 22900 a kártyás ára. 10 éves kislányunknak vettük 2 hete. Neki tökéletesen megfelel. Hazai garanciával nem találtunk jobb ajánlatot. Aki tud kérem mutasson, tényleg érdekel!

(#16) H.Istvan25 válasza Wesder (#14) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Mit kapsz annyiért?

boncser: Egyetértek

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#17) janeszgol válasza boncser (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Arra még sajnos rájön 3 vagy 4 ezer forint, mert egy feltöltési díjat is ki kell fizetni. Persze ez lebeszélhető, de attól még ki kell csengetni.

Alcatel Pixi 4 (5)?

Ha nem ragaszkodsz az 5 colhoz és/vagy a Marshmallowhoz, picit nagyobb a választék.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) dkface


dkface
aktív tag

Jesszusom 3 pontos audió, bele se merek gondolni hogy szólhat szegény telefon. 0Ft-ért sem. Köszönöm.

(#19) beyruth82 válasza H.Istvan25 (#13) üzenetére


beyruth82
veterán

Doogee x5 pro 5 colos hd, b20-al magyar garival 25 ezer.Doogee x6 30 ezer szintén b20-al magyar garival 6 colos kijelzővel 2 giga rammal.

(#21) gerii válasza H.Istvan25 (#13) üzenetére


gerii
addikt

Nem mintha számítana egy ilyen kijelzős/kategóriás telefonnal, hogy hol tud az ember B20-on 150Mbps-mal szörfözni a neten...

(#22) boncser válasza janeszgol (#17) üzenetére


boncser
aktív tag

Az Alcatel pixi tényleg nem rossz, sajnos elkerülte a figyelmemet.

beyruth82:
A doogee-nek állitólag elég szar az érintőpanelje. Hiába a jobb hardver ha idegesítő használat közben.

[ Szerkesztve ]

(#23) beyruth82 válasza boncser (#22) üzenetére


beyruth82
veterán

Ennek is: "Problémák vannak az érintőpanellel is, bár kapacitív mivolta alapvetően jó érzékenységet kölcsönöz neki, a nagyon finom mozgatásokat furcsán kezeli, lassú görgetésnél ez kimondottan zavaró jelenség."

(#24) punky10 válasza boncser (#22) üzenetére


punky10
addikt

Nem idegesítő...Annyi az egész, hogy pl az X5-ös sorozat csak 2ujjat tud egyszerre érzékelni, ezeket is csak úgy, ha minimum 1 cm van a kettő között.Még nem okozott problémát...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez aztán "Turbó" :D

(#26) Fulár


Fulár
senior tag

Én nem szoktam már reflexből leszarozni egy-egy gyengébb telót,de ami szar az szar na!Főleg annak fényében,hogy szervizben van az Lg G3-am.Tartalék telóm nem volt ezért vettem egy Doodge X5 Max-ot.Antutuban átlagosan 25 ezret gurít.Az alapműveleteknél pörgős.Real Racing 3.Asphalt 8 stb közepes beállítások mellett röccenésnélkül elmegy.Melegedés szinte nulla!5 col Hd Ips.Meglepően korrekt minőségű.Kamera elmegy,vállalható.Újlenyomat olvasó,korrekt formaterv stb.Két kártyás,független.4000-es akksi ami hozza is ezt a teljesítményt mert brutális gyalázás mellett könnyedén megvan a màsfél de inkább a két teljes nap egy töltéssel.Összességében nagyon pozítív csalódás.Alig hiányzik a G3-mam ami pedig összehasonlíthatatlanúl jobb ketyere.Ez úgy volt benne 30 ronyba,hogy volt benne plussz 1 év garancia és a szállítási költség.Szóval elég vicces a cikkben szereplő vagy hasonló cuccokról olvasni pláne ilyen nevetséges ár-érték arány mellett.De mindig vannak birkák akik megveszik őket.
Amikor szervizbe adtam a G3-mat bejött egy faszi aki egy 15 ezres telefont akart venni feltöltő kártyás csomagban.Fél óra múlva elballagott egy havi 4 ezer forintos előfizetéssel.Egy 30 ezer forintos telóval.Plussz 1.5giga nettel.Egy telefon tokkal és egy rávaló üveg foliával.....A buta vagy a nagyon hozzá nem értő emberekből elég jól meg lehet élni.(sajnos!

(#27) Csapoati válasza janeszgol (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt a felbontást csak 4,5"-on vagy alatta engedélyezném. Láttam ilyen Lenovot, hát borzasztó az a kijelző.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) janeszgol válasza Csapoati (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen nagyon határeset. Egy szép GUI rajzzal és egy jó panellel talán elfedhető azok számára, akik nem annyira érzékenyek a felbontásra. Nekem van egy Huawei Y625, az pont ilyen.
Hozzáteszem, 5 colon a HD és FHD között nem tudok különbséget tenni, csak FHD-s videónál. Szóval a szemem nem érzékeny annyira erre.

Viszont volt szerencsém látni a Voda Smart Grandot. Az már nekem sem jó. Nem tudnám sokáig nézni hányinger nélkül.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) adise


adise
őstag

ezért az árért van vmi uj alernativa? ami használható facebook viber youtube kombóra?
mindenképpen új

[ Szerkesztve ]

(#30) ALBY válasza adise (#29) üzenetére


ALBY
senior tag

Gyűjtsél még egy picikét és lesznek jó lehetőségek. (pl Redmi 3)
Ennyiből egyszerűen nem jön ki korrekt telefon szerintem, ilyet meg hasonlót amivel csak a bénázás lenne kár megvenni. Egy év és a hajhulás után valószínű úgyis elszánnád magad egy komolyabbra (amivel együtt! már nagyon drága volt a móka).

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#31) adise válasza ALBY (#30) üzenetére


adise
őstag

nem nekem lenne, hanem idősebb szülőnek, de nem ismerem ezeket az alsó kategoriákat mit tudnak.

(#32) Dzsekkk


Dzsekkk
csendes tag

A bevezető totál megtévesztő. Egy tízesért még jó is lenne de harminc ezért...

(#33) janeszgol válasza boncser (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jobb. Az az Alcatel csak 3G-s, TN panellel (gsmarena IPS-t ír, de nem az, viszont a fény ereje jó) igaz a cikkben szereplő is az, gyengébb GPU-val. A kamera sem jobb. Videót viszont szebben vesz fel (nem számottevő).

Jól döntöttél emellett a készülék mellett.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) rdt89


rdt89
addikt

Jó teszt lett, ettől függetlenül ezért a készülékért egy fillért se lennék hajlandó adni. Sőt tovább megyek, ingyen se használnám. Botrányos, hogy ilyet még embereknek el mernek 2016-ban ennyiért...

(#35) adise


adise
őstag

https://edigital.hu/search?product%5Bsearch%5D=Doogee

ezek kozül a huszonezres kategoriába valamelyik jobb alternativa? vagy ez az alcatel pixi

(#36) janeszgol válasza adise (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Huawei Y3_2. 32 ezer ft, de a mall.hu 26 ezerért adta.
A cikkben szereplő Vodafone Smart Turbo 7. Ezek 4G-s telefonok. Ha nem számít a 4G, akkor Doogee X5 Max. Én nem vagyok egy Doogee rajongó, de ha választanom kellene közülük, ezt venném meg. (Jó érintő, használható kamera, IPS, HD felbontás.) A többit inkább hanyagold. (De ha idetéved egy Doogee rajongó, majd kiigazít.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) Fulár


Fulár
senior tag

Doodge X5 max!
Pár Hsz-el feljebb már pár szóban elmondtam miért.Tartalék telónak vettem de így 3 hét használat távlatából akkora pozitív csalódás,hogy arra nincs is szó!Az akksi meg külön plussz pont.Rohadtul gyalázom(melóban sok netezés,filmezés,telefonálás.Gps) és könnyedén megvan a 2 teljes nap egy töltéssel és még így is marad benne kb 20 százalék amikor elkezdem etetni.Szerintem ezért az árért ár-érték arány bajnok a cucc.Olyannyira bevált,hogy már nem is annyira hiányzik a szervizben lévő Lg G3-am.

(#38) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szóhoz se jutok.
Viszont egyesek szerint jobb vétel egy redmi 3-nál mert: ezisszarkínaidevanbéhúszamifontos.
30-ért inkább használt S3, vagy új szarkínaimertnincsbéhúsz, de jobb hardwarevel, igaz gari nélkül esetleg.
Jah és amit kihagytam, mert manapság mindenhol ezt olvasni: az O+3jobbennél.
Nos belépő telefonnak jó, de ennyiért drágállom, igazvanbéhúsz.

[ Szerkesztve ]

(#39) Dawkins


Dawkins
tag

A feltöltőkártyásan 22990 Ft az szerintem nem nem 30000-s árkategória:)

Egyébként SZOLGÁLTATÓI kínálatban van jobb ennyiért? Nem kötekedésből kérdezem, a másik két zsolgáltató kínálatát nem ismerem:)

Nyilván ócókicikínaiból vannak jobbak ennyiért, de szerintem nem is azokkal próbál versenyezni, hanem a többi szolgáltató alsó kategóriájával

Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

(#40) kovbandi82 válasza Dawkins (#39) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Az a gond, ez is óccokínai, méghozzá a rosszabbikból való. Előfizu mellé esetleg, de feltöltőkártyásan. Nos akkor ki kell pengetni a 22 ropit, amiért egy függő telót kapsz. Vodánál B20 nem számít feltétlen a 3g lefedettség miatt, innentől kezdve nem szolgáltatói választék a mérvadó.

(#41) debrecenikri


debrecenikri
tag

A harminc+tízes kategóriában max a spirit 4g-t ajánljátok, nem a leont, mert az az lg full alsó kategóriás telója, és nem is negyven körül van,az a szellem.

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#42) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Turbo? Mi lenne, ha csak szívó lenne?

(#43) mcs


mcs
veterán

Egy ideje ilyet használok, és a pillanatnyi igényeimnek bőven megfelel. Sose művelt még semmilyen komoly gebaszt, mint például indokolatlan hálózatdobálást vagy fagyást.
Igaz, hogy nem nyit meg mindent villámcsapásra, de a füles tesztelésénél valamit elszúrhattatok, mert a kimenete (vagy inkább dac) remek minőségű a kategóriájához mérten. Xiaomi Piston Hybrid fülessel erőteljes, dinamikus, és torzítástól mentes hangzása van akár teljes hangerőn is úgy, hogy az MTK szervíz menüjében maximumra van állítva a kimeneti hangerő. Nem érzem lukasnak se a mély, se a közép, se a magas tartományt, pedig van viszonyítási alapom Asus Xonar DGXel és Superlux HD 681 Evoval. A kijelzőnél sose érzékeltem érintési rendellenességet, ellenben az agyondicsőített, de véleményem szerint legalább ennyire ,,vacak" Doogee X5 Pronak nagyon durva, talán fél másodperces késleltetése volt. A 2 gigányi ramot, a 16 gigányi tárhelyet, és a hd felbontású, de amúgy átlagon aluli ips kijelzőt leszámítva tapodtat nem jobb telefon az utóbbi, ráadásul még kevésbé optimalizált is a droid rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) nickedez89


nickedez89
senior tag

Pont az ilyen telefonok miatt rossz a megítélése az Alcatel/Vodafone készülékeknek!
Ez így 2016-ban még 30.000-ért is kevés!

Igazából ezek a telefonok szokták szülni a "fú de sz*r az android" kommenteket! :(

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#45) mcs válasza nickedez89 (#44) üzenetére


mcs
veterán

Sokan azért fikázzák leginkább a droidot, mert tudják használni. Felsős telefonokat is megroggyasztanak azzal, hogy 20 fölös appot futtatnak a háttérben. :D

(#46) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eléggé felejtős..

Finn the human

(#47) gerii


gerii
addikt

Egy Leon van itthon, szerintem ehhez képest egy megváltás.Nem tud semmit, de azt normálisan.

(#48) nickedez89 válasza mcs (#45) üzenetére


nickedez89
senior tag

Lehet benne valami, bár ha valaki 20 appot akar egyszerre futtatni, az remélhetőleg nem a belépő szinten keres telót! Ha meg még életébe nem volt okostelefonja, akkor ez az igény nem jelentkezik azonnal. Viszont amikor jelentkezik, kezdődik az anyázás! :D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#49) daninet


daninet
veterán

fúú de ócska gagyi kínai névválasztás :C

Legyen Smart meg TÚRBÓ és legyen a hetedik mert most jön az iphone 7 :DDD

Egy Pro még belefért volna

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Én is azt mondom ez a felbontás 3,7-4" -on még rendben van...
De a technikai fejlődés nem áll meg,jövő tavasszal a yodaphone kiad 5"on qhd felbontást figyeljétek csak meg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.