Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Viszlát válasza shaft72 (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

12 litert akkor evett az enyém amikor Fehérvárról 2 óra 4 perc alatt értem Debrecenbe. :)

Van egy ismerősöm, akinek ugyanez van a kétezres motorral, először manuálist vett, aztán két év után lecserélte automatára és mindig elmondja amikor találkozunk, hogy nem hiszi el, hogy az automata kevesebbet eszik alatta...

hoffmann: na a tojáshéjak most nálam is épen maradtak volna, durván be voltam "drogozva", kínos óvatossággal gyorsultam, lassultam... Egyébként tényleg nagyon ideális volt minden, valószínűleg sose lesz többet ilyen. Az M5-ön eleve alig vannak, meg talán egy emelkedő sincs rajta, a szél se fújt, még a hőmérséklet is 17-18 fok körüli volt. Egyetlen halála van ennek (ami minden autóval így van általában), a csak rövidtávú használattal bizony megkajál 9 liter körül.

Szeretem amúgy nagyon, még mindig, sokszor elmondom, hogy ennél jobb autó nem kell nekem. Ha meg kikeveredek a hitelgödörből egyszer, akkor újra kap szép felnit, meg valószínűleg egy fényezést is, mert lecserélni nem akarom, de egy-két hiba azért már van rajta (barátnő és a Tesco parkoló, kisnyugdíjas fémkosarat pakolt a csomagtartóra, kőfelverődések). :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.