Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dany007 válasza CsíkosMókus (#46) üzenetére


Dany007
veterán

Ehhe... Én anno 2,5 éve 91 ezret adtam ki a VGA-ért... :U
Végülis megérte. 1-1,5 évig minden játék elfutott max grafikán max felbontásban. Ja, és persze nem 30-40Fps-sel. Egyedül a Crysis volt az, ami csak 1280-1024-ben futott el elfogadható fps mellett. És nálam az elfogadható nem 20-25fps-t jelent :)
Aztán az utóbbi fél évben már vissza kellett venni a grafikából, de főként az olyan játékoknál, amik köztudottan irreális gépigényűek, pl a GTA 4.
Én spec. úgy vagyok vele, hogy 4-5 évente váltok gépet. Közben nem is igazán fejlesztek. Ha már nem fut el egy játék fullon, akkor inkább nem jáccok vele, kivárok.
Majd letelik az a 4 év, eladom a meglévő konfigot egy reális áron, és veszek egy teljesen új, egyénileg összeállított konfigot. És ilyenkor 'nemigazán számít a pénz'. Persze ésszerű határokon belül. Elvégre ha már kiadok egy nagyobb összeget valamiért, akkor kiadok X%-kal többet, de akkor a legjobb, vagy közel a legjobb legyen.
Szal tudom, ez lehet h hülye felfogás, de számomra nem éri meg kiadni 150 ezer Ft.-ot egy közepes képért, inkább kiadok 250-et egy nagyon jó gépért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.