Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raucher


Raucher
tag

..hat évnyi folyamatos használatot követően is csak azért vagyok kénytelen lecserélni, mivel a görgője teljesen elhalt és nem tudom normálisan scrolloztatni a weblapokat és hasonlókat.

Elég lett volna teljesen kitakarítani. A következő 5-6 évet még ledolgozta volna. :D

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#2) Vistaboy válasza Raucher (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kitakarítottam már, nem is egyszer. A szenzor ment tönkre benne.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az ilyen kopott egeret mivel és hogyan lehet a lehető legolcsóbban újrafújni? Nekem az egerem működik még, de már erősen megkopott és emiatt nem szeretném kidobni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) DeltaPower válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


DeltaPower
őstag

Pl. [link] ilyennel szokták, ez viszont nem olcsó.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) Dr. Romano válasza DeltaPower (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Basszus ennyit nem ér az egerem :D Valami olcsóbb megoldásról nem tudsz véletlen?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) DeFranco válasza Dr. Romano (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egeres topicban ismernek olyanokat akik fújnak egeret... ez most így jó titokzatos lett, de érted...

(#7) Dr. Romano válasza DeFranco (#6) üzenetére


Dr. Romano
veterán

kösz, átnézek oda

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Avicularia


Avicularia
veterán

Asszem most negyedszer cserélte ki a logitech az mx revolution egeremet duplakatt miatt. Eddig egyik sem bírt 1 évnél többet ,inkább csak 8-10 hónapot.

(#9) Lenry válasza Avicularia (#8) üzenetére


Lenry
félisten

lakótársam MX1000-ese is ugyanemiatt áll a polcon.
a harmadik csere után adta fel, és hagyta a fenébe

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Avicularia válasza Lenry (#9) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha megszűnne ez a cserélési dolog (ahogy olvastam otthon már nem cserélnek, de itt svédben még igen) akkor asszem nem nagyon vennék többet logitech cuccot, mert a minőségéhez képest eléggé túlárazott. Csak a rendkívül ügyfélbarát garanciális szolgáltatásuk tart a cég mellett.

(#11) Vistaboy válasza Avicularia (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, mint fentebb említettem, nálam 6 évig - egy picit több is volt - semmi baja sem volt. Most is működik, csak a görgőben lévő szenzor ment tönkre, össze-vissza ugrál görgetésnél a weblap. De a gombok még mindig működnek és a lézer is jó.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Jó cikk :)
Mennyi dpi-n használod?
a háttered eltudod küldeni pü-ben? :B

(#13) tildy


tildy
nagyúr

g500at egy ev utan nyugdijaznunk kellett. Elkezdett beragadni/kattogni az egyik gombja, tisztitas sem segitett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Hehe, 2004 óta használok egy Logitech Mx510-est! Mai napig tökéletesen működik.
Bár az elmúlt 1-2 évben már vez. nélkülit használok, de ha olyan a játék, akkor hosszabbítóval bekötöm az MX510-et a mai napig. Szóval durván komoly a cucc.

(#15) malisonX


malisonX
aktív tag

Én 6 évig használtam egy MX518-ast. Az évek során megkopott a burkolata, majd sajnos a kábele is megtört. Addig viszont tökéletesen szolgált, úgyhogy egyértelmű választás volt utána egy G500-as, amit már másfél éve használok nagy megelégedéssel.
Közben az MX518 is kapott egy komplett új burkolatot+kábelt az ebayről cakkpakk 3k-ért. Úgy gondolom hogy ennyiért megérdemelt egy új életet a kicsike :)

(#16) Vistaboy válasza Milgram1 (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

800-1500-2300 jelenleg.

A hátteret itt megtalálod, több ezer másikkal egyetemben. Már nem tudom, pontosan hányas számú volt, de keresd meg.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) Vistaboy válasza tildy (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Remélem, hogy az enyém nem kerül erre a sorsra és legalább 6 évet ez is kihúz...:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) Thome


Thome
addikt

A G5-re ha nincs szükséged, valamilyen áron átvenném. ;)

(#19) Vistaboy válasza Thome (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Viheted, ha kell, sok baja nincs, csak a görgőnél lévő szenzor ment tönkre. Majd priviben megbeszéljük.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Milgram1 válasza Vistaboy (#16) üzenetére


Milgram1
aktív tag

köszönöm :))

(#21) tildy válasza Vistaboy (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Nalunk ami annyit kihuz , az az intellimouse. Sokba kerult ez az eger, belenyultunk. Nagy csalodas lett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Vistaboy válasza tildy (#21) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnos ki lehet fogni rossz darabokat még a drágábbak között is. Ugyanúgy, ahogy az olcsóbbak között is akadnak olyanok, melyek évtizedekig jók... Mindegy, már nem viszem vissza... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) DeFranco válasza tildy (#21) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem meg annak a görgője rossz... random görget egyet rendszeresen... harmadszorra szedem szét

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.