Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Vistaboy válasza finest (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megkapta a magáét tőlünk is és a kamionsofőrtől is. Sajnos nincs sok választásunk, addig amíg nem kapunk új sofőrt, el kell viselnünk. De mivel már a többi szakban lévők is panaszkodtak rá, előbb-utóbb biztosan leváltják.
Más kérdés persze, hogy addig nem lesz-e egy másik ilyen eset, kevesebb szerencsével.

Amúgy ha már a szerencse szóba került:
Azon a reggelen ott hagytuk az egyik munkatársunkat. (Tudni kell, hogy nem tudjuk mikorra menjünk ki az úthoz, mivel mindig máskor jön. Kimentem 4:30-ra, jött 4:50-kor, amikor 4:45-re mentem, akkor már ott vártak nagy mérgesen, hogy itt állnak már fél órája.) Szóval akkor is ugyanez volt, 4:35-re értem ki, éppen akkor jött a kocsi és már indultunk is tovább. Rá öt (!) percre telefonált a sofőrnek a srác, hogy miért hagyta őt ott? És az volt a válasz, hogy: "Időben kell jönni!" Viszont még Bátonyban voltunk, lazán visszamehettünk volna érte. És akkor még a kamiont is elkerültük volna!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.