Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#244) -Skylake- válasza Zolik (#243) üzenetére


-Skylake-
addikt

"A másik, hogy akinek nincs fél millája mac-re és fel akar másolni egy zenét a telefonjára agyérgörcsöt fog kapni mire sikerül majd neki pcn."

Mondjuk ebben pont meg tudom vedeni az apple-t. Ha eletedben akar egyszeris vettel valaha zenet, azt szerintem jo esellyel itunesba vetted. Akkor adott, hogy magatol megcsinalja es minden ok. Ha nem vettel, akkor meg talan ne lopj. Ez a zene masolgatas eleg out of date erveles szerintem egy olyan korban , ahol van spotify/deezer/apple music es ezer ilyen streaming cucc. Ha meg lopod a zenet akkor meg nyugodtan szenvedj vele. Tobb mint fel evtiezede nem lattam olyan file-t eloben, ami ugy vegzodott, hogy .mp3
Eddig erre mindig jott amugy a "dikk csomo miksz nincs fenn spotyn csak jutubon", erre a jo hirem, hogy mar elerheto a youtube music is kishazankban. Innentol az utolso fake erv is kiesett a zene lopasa mellol. Ha en lennek az apple akkor meg azt se engednem, hogy itumesba beimportalhass kulso zenet (nem .mp3 file-t, zenet. Nyilvan egy megbeszeles hangfelvetele is lehet .mp3, felteszem ha a shazam felismeri a zeneket akkor fel lehet ismertetni egy hasonlo technikaval azt is, hogy valami nem zene).

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.