Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Én nagyon nem örülék neki. :(

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem gondolnám, hogy (root nelkul) ne lehetne kigyalulni/blokkolni ADB, AdGuard (és tsi.), esetleg más lehetőségekkel.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Szerencsére ide nem hiszem, hogy jönni fog. Földhöz is vágnám a mobilt.
Kivéve, ha jóval olcsóbban adják a mobilt. :)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#4) haiduo82 válasza janeszgol (#3) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Én nem is annyira régen kapcsoltam ki, nálam már megjelent. Igaz valószínűleg azért, mert nem Mo-i és mégcsak nem is EU-s régióra állítottam (UK) a bluetooth hangerő miatt. Borzasztóan idegesítő volt (Xiaomi 11T).

"Együtt vagyunk senkik"

(#5) janeszgol válasza haiduo82 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Páran szoktak panaszkodni, hogy a Xiaomi telefonok tele vannak reklámmal. Hát én egyel sem találkoztam még, mivel ez régiófüggő.
DE ez nem kőbevésett. Remélem ide nem jön, vagy ha mégis, akkor a felhasználó is jól jár vele.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#6) bollokcs80 válasza janeszgol (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nincs az a pénz, amiért elviselném, épp elég leszabályozni, hogy az általam telepített appok is ne kukorékoljanak a legváratlanabb pillanatokban. Karperecre, pedig tényleg csak a legfontosabbak jelzéseit engedem át (hívás, SMS, E-mail, Naptárm Whatsapp).

B.Cs.

(#7) razorka777


razorka777
veterán

Erről csak egy dolog jut eszembe: Anyád hogy van? :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8) joey04 válasza razorka777 (#7) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) janeszgol válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

50%-os kedvezményért én elviselném.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na, hát akkor akik szerint tele van a MIUI reklámmal, azok élvezhetik bármely mas készüléken is ... :DDD.

Szép új világ.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) aprokaroka87 válasza Graphics (#10) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Miui-n is ki lehet kapcsolni :)

(#12) bostone


bostone
addikt

Alapvetően szükség lenne egy szabályrendszerre, amely behatárolná a reklámok felségterületét.
Hagyományos televíziós produkciót már nem is lehet fogyasztani, olyan szinten telezsúfolt nem igényelt tartalommal.

(#13) bollokcs80 válasza Graphics (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ott annyira nem volt zavaró, saját appokban volt egy-egy.

B.Cs.

(#14) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Galaxy store is bedob valami reklamot minden belepesnel.Engem mar az zavar,pedig csak jatekokat szoktak,ha bevezetik itt is,akkor kuka is lesz,felteve ha nem lesz ra mod kikapcsolni :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#15) totron válasza janeszgol (#5) üzenetére


totron
addikt

vagy ha mégis, akkor a felhasználó is jól jár vele.
Erre írhatnál egy példát. Stockholm-szindrómára hajlamosak körében tudom elképzelni csak a jóljárás érzetét.

50%-os kedvezményért én elviselném.
Pont emiatt az elvtelenség miatt tud újabb és újabb pofátlansági szintekre eljutni a marketing, bekúszik a bőr alá is, mert hagyod. És még el is hiszed, hogy cserébe kapsz valamit.

(#12) bostone, szabályrendszerre
Ahogy gyűlünk a bolygón, a kereskedelem is egyre inkább háborúra és szerelemre kezd majd hasonlítani, azaz mindent lehet. Mi, fogyasztók fektetjük le a szabályrendszert: ha leengedjük a torkon lehet, ha nem, akkor nem, ez ennyire egyszerű, csak nem szabad megvenni hagyni magunkat. Sehány %-ért.

(#16) janeszgol válasza totron (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Feltételes mód.
Azt majd én eldöntöm, nekem mi éri meg.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#17) Mishita


Mishita
tag

Értem én ezt a viccet csak nem szeretem.

(#18) Graphics válasza aprokaroka87 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudom, ironizáltam.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Penguin95


Penguin95
senior tag

Van egy jobb ötletem. Tegyünk hajlékony kijelzőket minden várandós anya méhébe, és toljunk rajta reklámot 9 hónapig a magzatnak. Csak hogy szokja a törődést...

Inkább nem írom le, mit tennék azokkal a lángelmékkel, akik az anyjukat is eladnák kilóra még egy kis reklámprofitért. Még szeretnék üzletelni a Hardveraprón.

(#20) rdt89


rdt89
addikt

Ezért maradok a Huawei-nél. :C

(#21) Noukoum


Noukoum
veterán

Samsungnál van ilyen, cserébe pénzt kapsz amit jótékony célra használhatsz fel.

Egyáltalán nem rossz ötlet, csak normális konstrukciót kell kiépíteni. Persze a balkáni magyarnak lehet nem való.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Szerintem én maradok Android 10-en.
Megfizethető készülékek, még èrtekelhető hardverrel,"nagy"felbontású kijelzővel...ha már reklámokat kell majd nézni esetleg a régebbi droidokra is frissülő szarral :DD De ezt majd eldönti az idő, hogy jó döntès volt e.
A Kaspersky előfizumat pedig megtartom...

(#23) Graphics válasza Noukoum (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekünk ez nem való szerintem sem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) bostone válasza totron (#15) üzenetére


bostone
addikt

Engem leginkább a mértéke aggaszt, nem a jelenléte.
Digitális világban és a való életben szinte elkerülhetetlen.

(#25) Penguin95 válasza Noukoum (#21) üzenetére


Penguin95
senior tag

Szóval nyerészkedik egyet a felhasználón a Samsung, aztán hogy jobban érezze magát a jobbágy, adnak neki egy kis részesedést jótékonykodásra. Hip-hip hurrá...

[ Szerkesztve ]

(#26) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nálunk ezzel tuti nem a felhasználó jár jól. Úgy tudom elképzelni hogy 10 ezerrel olcsóbban adja ugyanazt a mobilt a kikapcsolhatatlan reklámokért, közben meg sunyiba 20 ezerrel több lesz ugyanaz a havidíjas tarifacsomag. Az átlag magyar meg nem számol utána. Aki meg mégis azzal vigasztalja magát hogy hát így részletekben nem annyira megterhelő meg amúgy is kellene az előfizetés. :DD Azért néha irigylem az olyanokat akik lelkiismeret nélkül születtek és képesek pikk-pakk szegény emberek hülyeségein meggazdagodni.

Motorola G51

(#27) Ricardo válasza Noukoum (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

"Persze a balkáni magyarnak lehet nem való."

Ezárt kár volt. :(
Jobb a lelkednek, hogy kijött?

(#28) Yeffy


Yeffy
veterán

meg az apatok f@szat, azt. idiotak.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29) Noukoum válasza Ricardo (#27) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak tényt írtam le.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerencsémre vannak még régebbi Android verziós phabletjeim. Rémálom lenne nekem egy folyton izgő-mozgó zárolási képernyő. Ez a gyökérség nem kell!!! :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#31) Ricardo válasza Noukoum (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerinted. Ez egy semmitmondó általánosítás , ami inkább rólad árulkodik, mint azokról akiket véleményezel.
Divat magyarozni (és érdekes módon ez nem veri ki a biztosítékot), de semmivel nem jobb mint más ilyen jellegű megnyilvánulás. Próbáld ki. A magyarok helyére írj egy vallási, vagy etnikai csoportot. Indíts egy stoppert, és nézd meg meddig leszel a fórumon. Sok sikert.

[ Szerkesztve ]

(#32) Noukoum válasza Ricardo (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Jaj. Ez a kommentszekció egy az egyben alátámasztotta amit leírtam, de te azt írod hogy szerintem?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#33) Ricardo válasza Noukoum (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Tehát ha valaki nem szeretne folyamatosan reklámokat bámulni a telefonján az már balkáni? Értem.

(#34) Noukoum válasza Ricardo (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

Irigylem a logikádat.
Mindössze arról van szó hogy a magyar embernek senki ne mondja meg hogy nézzen reklámokat. Hiába ezzel pénzt spórolna, hiába nem kötelező ezzel élnie, szó sem lehet róla.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) Ricardo válasza Noukoum (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

"Mindössze arról van szó hogy a magyar embernek senki ne mondja meg hogy nézzen reklámokat."

Ezzel az emberek többsége így van. Felesleges "magyarozni".

Megnéznék egy statisztikát , hogy a világ összes Samsung tulajdonosának hány százaléka él a Samsung Goals adta lehetőséggel. Akár nemzetekre lebontva is.

(#36) Penguin95 válasza Noukoum (#34) üzenetére


Penguin95
senior tag

Phejj, kecseg magyar, phejj... Még haldokló nyugati nyelven is terjeszti a sületlenségeit.

(#37) Postas99 válasza Noukoum (#21) üzenetére


Postas99
senior tag

Ezek szerint Te már kaptál pénzt érte? Ha nem zavar megkérdezhetem hogy mire költötted és MENNYIT? Megjelent fizikai valójában valamilyen intézmény bankszámláján, vagy a megkerestt pénzért lehetett barnafülű fülesbaglyot letölteni a telefonra esetleg egy letölthető nokia csnegőhangként kapja meg a kiválasztott?

Mit jelent a jótékony cél a Samsungnál? A samsung vezetők gyermekei életminőségének a javítására költheted, vagy azért ennél konkrétabban felhasználható az összeg pl: Bp, Madarász utcai gyerekkórház javára kerül PÉNZBEN átutalásra esetleg orvosdiagnoszikai eszközben eljuttatva?

Sajnos szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban..

[ Szerkesztve ]

(#38) Noukoum válasza Ricardo (#35) üzenetére


Noukoum
veterán

Mint írtam, magyar emberekre kifejezetten jellemző.
Megnézhetsz nyugodtan, minek is?

Penguin95: ezt írhatták magyar emberek is (értsd nem releváns).

Postas99: ha szkeptikus lennél, már utána néztél volna.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) Penguin95 válasza Noukoum (#38) üzenetére


Penguin95
senior tag

Penguin95: ezt írhatták magyar emberek is (értsd nem releváns).

Végül is... De akkor ezek szerint az itt hozzászólók és ellenzők is lehetnek kivétel nélkül nem magyarok (értsd ilyen agyament érvelést utoljára bizonyos politikai híroldalakon olvastam).

(#40) Ricardo válasza Penguin95 (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

Hozhatsz akárhonnan példát, semmit nem érsz vele. Engedd el.

(#41) Penguin95 válasza Ricardo (#40) üzenetére


Penguin95
senior tag

Szeretem a kihívásokat, és most időm is van rá. :D Meg mindennél jobban gyűlölöm a skatulyázást, legyen szó magyarozásról, cigányozásról, vagy bármi másról. Különösképp ha az alaptalan.

(#42) bostone válasza Noukoum (#21) üzenetére


bostone
addikt

Mit értesz a normális konstrukció alatt?
Hogyan festene a hétköznapi valóságban?

(#43) Ricardo válasza Penguin95 (#41) üzenetére


Ricardo
félisten

Közben találtam egy piaci rést.
Egy óvszer, ami használat közben reklám szlogeneket/zenéket tol. A befolyt összegből, (reklámbevételek, és talán a vételár egy bizonyos százaléka is mehetne jótékony célra) lehetne mondjuk éhező gyermekeket támogatni.
Aki nem ilyen óvszert használ az meg egy lelketlen senki, hiszen nem törődik az éhezéssel.
Lehet le kellene védetnem? :DDD

(#44) Noukoum válasza bostone (#42) üzenetére


Noukoum
veterán

Nagyon sok féleképpen meg lehet közelíteni a dolgot. A végeredmény ugyanaz: a felhasználó kevesebbet fizet, a gyártó ugyanúgy megkapja a pénzét=mindenki boldog. Hogy ez a magyar embereknek miért fáj, ezt ne tőlem kérdezd.

Penguin95: agyament hozzászóláshoz agyament érvelés párosul.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#45) Penguin95 válasza Ricardo (#43) üzenetére


Penguin95
senior tag

Gyanítom a Google már készíti is a levédetéshez szükséges papírokat, szóval szerintem engedd el. :D De ha már így kitaláltad ezt, adok hozzá egy tippet én is: Támogatástól függjön a lejátszott tartalom. Mondjuk ha eleget fizetsz, akkor mehet a P. Mobiltól a Menj tovább, vagy a vége felé az Elmegyek, elmegyek, míg ha nem fizetsz, akkor az Azok a boldog szép napok a'la Beatrice.

#44 Noukoum: Tudom, épp ezért írtam neked azt, amit. Vagy arra gondolsz, hogy agyament dolog képpel és linkkel bizonyítani, hogy tévedtél? Tudod, nem szégyen sem tévedni, sem hibázni. Az viszont már az, mikor még magadnak sem ismered be, hogy ezt most elszúrtad.

[ Szerkesztve ]

(#46) bostone válasza Noukoum (#44) üzenetére


bostone
addikt

Ez egy létező minta valahol?

Ha szigorúan mobileszközön vezetjük le a műveletet szolgáltatóval vagy szolgáltató nélkül kell elképzelni?

(#47) k-adi válasza janeszgol (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

"50%-os kedvezményért én elviselném."

én pl. még annyiért se

(#48) k-adi válasza Noukoum (#21) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Samsungnál van ilyen, cserébe pénzt kapsz amit jótékony célra használhatsz fel."

ó igen? és mennyi a mértéke, hogy működik? tapasztalatból írod?

ja közben látom ez a Samsung Global Goals lesz az mi?
hát nem igazán győzött meg....

[ Szerkesztve ]

(#49) k-adi válasza Noukoum (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

"A végeredmény ugyanaz: a felhasználó kevesebbet fizet, a gyártó ugyanúgy megkapja a pénzét=mindenki boldog. Hogy ez a magyar embereknek miért fáj, ezt ne tőlem kérdezd."

Hogy miért fáj? Mert valakinek többet ér a mentális egészsége, mint a teló ár kedvezmény. Így is konstans reklám dömpinggel kell az agynak megbirkóznia, nem kell +1 forrás még.

Nekem legalábbis biztos nem és ahogy látom elég sokan vannak még ezzel így.

(#50) joey04


joey04
titán

Ne etessétek már minden topikban :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.