Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 7Heads Drago válasza razorka777 (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:C
Szerintem csuklani fog nekik.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#52) janeszgol válasza joelke HU (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Az átlag nem számol utána, akkor fizet és tűr.
Én utána számolok, hogy nekem mennyit ér meg.

(#53) mjani1172 válasza Ricardo (#27) üzenetére


mjani1172
addikt

+1

(#54) mjani1172 válasza Ricardo (#31) üzenetére


mjani1172
addikt

Igazad van!
Nem enged +1 et a rendszer.

(#55) ultrasound


ultrasound
tag

Mekkora adatforgalmat fog generálni pluszban, ja és azt ki fogja fizetni? :W

(#56) Ezekiell válasza Ricardo (#1) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mutass valakit, aki örül, ha kéretlen reklámokat kell néznie. :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#57) Ricardo válasza Ezekiell (#56) üzenetére


Ricardo
félisten

(#58) janeszgol válasza Ezekiell (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nem örül vagy nem örül kérdés. Ez üzlet. Amiből sokszor pont a vásárlót hagyják ki. (Milyen előretelepített appok legyenek, milyen licenszek stb.)
Ennek kell véget vetni. Megkapom az 500 ezres telót 250-ért a reklámok miatt? Jöhet. Ja csak 10% kedvezményt kapok, akkor dugják fel!
Ilyen egyszerű.

Akkor nem lesz ilyen egyszerű, ha minden gyártó egységesen bevállalja ezt. Az szívás lesz.

(#59) rdt89 válasza ultrasound (#55) üzenetére


rdt89
addikt

Ezt áthidalják, hogy mikor Wifi közelben vagy, előre letölti háttérbe őket és offline is ott tud virítani.

(#60) Ezekiell válasza janeszgol (#58) üzenetére


Ezekiell
veterán

+ #57Ricardo

Kimaradt a mondatomból az "INGYEN" szó :)

Ingyen kutya se akar nézni. Pénzért más kérdés, ott már csak az árról alkudozunk (pont mint az ősi mesterség művelői ;) ).

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#61) Postas99 válasza Postas99 (#37) üzenetére


Postas99
senior tag

Senki ne áltassa magát azzal hogy fele árban megkapja a telefont mert havonta le fognak tolni az arcán 100-300 reklámot, kapitalizmus van, senki nem hülye főleg nem a gyártó aki inkább hülyének fogja nézni a vásárlót, majd azt mondja hogy a következő készülékből in trade alapján megnézve a reklámok számát kapsz 5% kedvezményt te kis gyökér ha újra a mi szarunkat veszed meg.

(#62) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Aki ezt kitalálta, miért nem verték azonnal agyon....?
Ez számomra minden határon túlmegy.
Jelenleg gapps és reklámmentes telefonon élek de ha ez kihullik alólam és csak esetleg ilyeneket lehet már csak vásárolni mint a cikkbe leírt, és nem lesz rá custom rom akkor előveszem a 3110-et a szekrényből.
Mindennek van határa.
Nejemnek Xiaomi van, gyári MIUI, és én attól a telefontól agylobot kapok, őt is rohadtul idegesíti de elvan vele.
Pl. nálam 3 éves Viber kliens, teszi a dolgát, az övé már a kőművesek és klímaszerelők reklámjait is dobálja és napi szinten gyomlálom ki azokat promócsoportokat amikre fel se iratkozot csak úgy jönnek csőstül.
Hát én rég földhözverdestem volna.
Tévét se nézek éppezért, évtizede, max. háttérbe megy a krémek krémje, a Muzsika tv. :D

(#63) Timer válasza totron (#15) üzenetére


Timer
veterán

"ha leengedjük a torkon lehet, ha nem, akkor nem, ez ennyire egyszerű"

Jé, ez tényleg olyan, mint a szerelem.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#64) janeszgol válasza Postas99 (#61) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor behúzzák a tájékozatlanokat. De őket is csak egy ideig fogják tudni behúzni.

(#65) Penguin95 válasza janeszgol (#58) üzenetére


Penguin95
senior tag

Akkor nem lesz ilyen egyszerű, ha minden gyártó egységesen bevállalja ezt. Az szívás lesz.

Ugyanitt kedvezményes custom ROM telepítést vállalok. ;] Egyébként tuti lesz rá valamilyen kiskapu, én még azt sem tartom kizártnak, hogy elég lesz adb-vel törölni.

(#66) Ricardo


Ricardo
félisten

[link]

"A három esztendeje tevékenykedő Glance felismerte a lehetőséget, hogy tartalmat lehet küldeni szolgáltasson a mobilok záróképernyőjére,
s ezzel növelhetik bevételeiket az okostelefon-gyártók. "

Nesze neked jótékonykodás :DDD

(#67) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Elso nehany korben lehet, hogy olcsobban adnak a reklamokkal telepakolt telokat, de biztos vagyok benne, hogy miutan a felhasznalok megszoktak, hogy ez az uj norma, szep fokozatosan visszaemelnek az arakat es meg a felso kategoriaba is szepen felkusztatnak ezt a "feature-t".

Toltok elhagyasakor is ment a balhe, mara meg mar teljesen megszokott lett. Anno a hozzaadott fulhallgatok elhagyasakor is voltak, akik nem orultek, ma meg mar megdobbennenk, ha talalkoznank eggyel a dobozban.

Vagy pl. videojatekok eseteben, 10+ eve egy teljes aru jatekban ha lett volna barmi fele mikrotranzakcio, a fejlesztoket/kiadot keresztre feszitettek volna, mara meg mar teljesen megszokott es legyunk halasak, ha a 70 euros jatekban "csak" kozmetikai cuccokat adnak valodi penzert, vagy eppen adnak mast is, de nem annyira grind-ra kihegyezett a rendszer, hogy kb. kotelezo legyen penzt olni bele.

Ha az emberek ezt most elkezdik elfogadni olcsobb keszulekekert cserebe, hosszu tavon ez is megszokott lesz, felkuszik a felso kategoriaba, cserebe a keszulekek se lesznek olcsobbak onnantol kezdve. Szeretnem azt gondolni, hogy cserebe jobb lenne a szoftveres tamogatottsag, mert az Apple-hoz hasonloan a telefon szolgaltatasai is hasznot termelnenek es igy megerne tamogatni oket, de ez ugyse tortenne meg.

(#68) Noukoum válasza Felesbandi (#67) üzenetére


Noukoum
veterán

Telefonok esetében cserébe nem lett áremelés. Iphone ára 5 éve változatlan, samsung S széria konkrétan olcsóbb lett mióta elhagyták a töltőt.

A videojátékok ára szintén annyi kb mint régen.

Ezért jó a verseny.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#69) Felesbandi válasza Noukoum (#68) üzenetére


Felesbandi
senior tag

"Ezért jó a verseny."

Es ezert faj, hogy Android oldalon kiesett az LG es a HTC (meg a Motorola se a regi).
Ha az Apple-t nem vesszuk szamitasba, Android oldalon tobbnyire mar csak kinai gyartok vannak versenyben. Es ha jol ertem a helyzetet, Azsiaban ez mar elfogadott dolognak tunik.

Kivancsi vagyok, hogy ez hany embert terelne az Apple iranyaba. Ott pont testreszabhatobba teszik most a zarkepernyot, elozetes infok alapjan tok jonak tunik az egesz, kozben meg zold oldalon kitalaljak, hogy reklamokat kene oda pakolni.

"Telefonok esetében cserébe nem lett áremelés. Iphone ára 5 éve változatlan, samsung S széria konkrétan olcsóbb lett mióta elhagyták a töltőt."

Ezzel kapcsolatban csak arra vagyok kivancsi, hogy ez tenyleg a tolto elhagyasa es a reklamok miatt van-e es nem amiatt, mert kitapasztaltak, hogy dragabban mar nem nagyon tudnak eladni a keszulekeket es ugy jott ki a matek, hogy pont ezekkel az arakkal lehet a legnagyobb hasznot osszehozni. Samsung pl. az elso honapokban joval dragabban adta az S22 Ultrat, mint most. En csak arra tudok gondolni, hogy leszedtek a maximalis hasznot azokon az embereken, akik hajlandoak voltak megjelenesi aron megvenni, majd miutan ezek az emberek elfogytak, csokkentettek az arakat, hogy azok is vegyek, akik 400+-ert mar nem voltak hajlandoak. Szerintem csont nelkul hagynak egesz evben 400+-os aron a teloikat, ha az emberek megvennek annyiert is.

(#70) Noukoum válasza Felesbandi (#69) üzenetére


Noukoum
veterán

Felhasználói szempontból teljesen mindegy miért lett olcsóbb.

Csak érdekes módon azt sikerül megírni hogy a töltő miatt több pénzt keresnek, azt már nem hogy amúgy évről évre minden drágább de én mégis ugyanannyit fizetek...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#71) Felesbandi válasza Noukoum (#70) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Idezem magamat az elozo hsz-embol:

"Ezzel kapcsolatban csak arra vagyok kivancsi, hogy ez tenyleg a tolto elhagyasa es a reklamok miatt van-e es nem amiatt, mert kitapasztaltak, hogy dragabban mar nem nagyon tudnak eladni a keszulekeket es ugy jott ki a matek, hogy pont ezekkel az arakkal lehet a legnagyobb hasznot osszehozni."

Nem azt irtam, hogy tobb penzt keresnek a tolto elhagyasaval, hanem hogy lehetseges-e, hogy nem azert maradtak az arak a mostani helyzetben, mert elhagytak a toltot (hogy tartani tudjak az arakat), hanem mert az emberek amugy se lettek volna hajlandoak magasabb aron vasarolni es ezekkel az arakkal jott ki legjobban nekik a matek.

(#72) Noukoum válasza Felesbandi (#71) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezt forrás nélkül nem tudjuk meg.
Abban biztos lehetsz hogy van még bőven hova emelni az árakat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#73) stellaz


stellaz
addikt

Pár hete elkezdtem nézegetni a nyomógombos telefonokat, de az sem megoldás sok esetben, annyira integrálva vagyunk a net alapú szolgáltatásokhoz ( zene és podcast streaming, parkolási pénz fizetés, stb).

(#74) k-adi válasza Noukoum (#68) üzenetére


k-adi
nagyúr

"A videojátékok ára szintén annyi kb mint régen."

Azért ezt nem merném így kijelenteni, a "régi" 10-15ezres sávból szépen felment 20-30ezres sávba, pl. a legújabb cod is

(nyilván a népszerű játékokról beszélünk most)

(#75) k-adi válasza Noukoum (#70) üzenetére


k-adi
nagyúr

"azt már nem hogy amúgy évről évre minden drágább de én mégis ugyanannyit fizetek..."

Hát igen, 0-át.
Úgy könnyű ezt a számot hozni, ha nem váltasz újabbra. :D

régen mennyi volt a csúcs
most meg 500 huf

(#76) Plazmacucci válasza Noukoum (#68) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hogy érted, hogy nem lett áremelés? Egyre újabb kategóriákat találnak ki, hogy legyen egyel drágább szint. Note9 1000 dollár, Note10+ 1100, Note 20 Ultra 1300. Mi változott? Az elnevezésük. Apple esetében ugyan ez.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#77) Wallasz válasza Noukoum (#44) üzenetére


Wallasz
kezdő

Ez nyilván igényesség kérdése. Én inkább többet fizetek, mint hogy zsírégető diéták reklámjai villogjanak a lezárt kijelzőmön. Dehát, van az az embertípus, akinek ez megér pár ezer forintot, és úgy érzi nyert vele. Te úgy tűnik, ilyen vagy. Csak akkor csendben kérdem, ki is a balkáni magyar?

(#78) Noukoum válasza k-adi (#74) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze, közben 12 év alatt egy 1 dollár 200 forint helyett 400 lett.

Plazmacucci: hát aki úgy gondolkozik hogy neki a legjobb kell annak úgyis mindegy mennyit fizet.

Wallasz: valakit nem zavar a reklám, valaki szereti a reklámokat, valaki olyan platformot keres ahol van reklám, valaki kompromisszumot köt az olcsóbb árért cserében. Miért is fizessen többet a reklámmentességért?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#79) k-adi válasza janeszgol (#58) üzenetére


k-adi
nagyúr

500as telót sosem fogsz 250ért kapni, főleg már csak azért is, mert ahogy a cikkben van írva.:
"A dinamikus lezárt kijelző nem telepített külön programként, hanem az Android rendszer részeként van jelen ezekben a jellemzően alsó- és középső polcos mobilokban."

A felső szegmensben nem merik meglépni.
Még...legalábbis.
Nagyobb lenne a presztízs veszteség, mint amennyit kapnának a glance által.

Olcsó telóból meg nem tudnak akkora kedvezményt adni, tehát 50% helyett max 20% lesz az vagy annyi se, ami a valóságban kb. 50ezer se lesz egy 200-300as telónál

[ Szerkesztve ]

(#80) Ricardo válasza Plazmacucci (#76) üzenetére


Ricardo
félisten

de az "ugyanannyi" is sántít.
Magáért a telefonért ugyanannyit fizet a vásárló, csak anno (gyártónként változott) járt mellé töltő, kábel, headset, tok...., most meg semmi.

Mint a cigi ami ugyanannyiba kerül de kevesebb szál van egy dobozban., vagy a csoki ami ugyanazért a pénzért, már nem száz, hanem 90 gramm.

Tipikus.
"Nem értem miért sírnak a benzinár miatt, én most is ötezerért tankolok" :DDD

(#81) Felesbandi válasza Noukoum (#72) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Hidd el, azert nem emelnek most, mert nem jonne ki a matek. Magasabb arakkal az emberek mas gyartok keszulekeit vennek, vagy egyaltalan nem vennenek uj keszuleket. Ez meg nyilvan nem lenne jo nekik. Hogyan lehet akkor extra profithoz jutni azonos arakkal? Pl. reklamokkal.

(#82) k-adi válasza Felesbandi (#81) üzenetére


k-adi
nagyúr

Meg most a covid hatása is itt van a pénztárcákon, stb. Emiatt az árakat nézni amúgyse egy jó időszak, nehéz a viszonyítási alap, hisz az emberek "nem úgy viselkednek" vásárlás szempontjából, mint az eddigi megszokott, hanem felborultak a trendek (pl. felhalmozás, luxus termékek elengedése, stb.)

(#83) Plazmacucci válasza Noukoum (#78) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Már megint terelsz valami semmitmondó légbőlkapott érvvel :D Hát a seggemből én is elő tudok rántani ilyen hülyeségeket. Tessék: a magyarok szarnak a piaci árra, csak azt látják, hogy az itthoni kirakatban mennyibe kerül. És másfélszer annyi egy alsóközép kategóriás telefon mint 2 éve. Sakk-matt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#84) Noukoum válasza Felesbandi (#81) üzenetére


Noukoum
veterán

Pont hogy most emeltek, emelnek, most fognak emelni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#85) Felesbandi válasza Wallasz (#77) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nekem az a bajom, hogy ha nehanyan elkezdik ezt onszantukbol benyelni olcsobb keszulekert cserebe, kesobb ez felkuszik a felsobb kategoriakba ahogy elfogadottabba/megszokottabba valik es meg a korabban olcsobb keszulekek se lesznek mar olcsobbak vele. Esetleg fizethetsz majd premiumot/havidijat, hogy ne legyenek reklamok.

(#86) Felesbandi válasza Noukoum (#78) üzenetére


Felesbandi
senior tag

"valaki szereti a reklámokat"

Nekem is rengeteg ismerosom bosszankodik, amikor TV nezes kozben a 20 perces reklamot megszakitjak egy negyed oras musorral.

Meg sok ismerosom tok szivesen elofizetett volna YouTube premiumra, de nem tetszett nekik, hogy eltuntek a videok elott lejatszott reklamok. Ugy erzik, hogy fizetnek es meg kevesebbet is kapnak. :U

(#87) Wallasz válasza Felesbandi (#85) üzenetére


Wallasz
kezdő

Erről van szó, de ezt Noukoum úgyse képes felfogni.

(#88) Noukoum válasza Felesbandi (#86) üzenetére


Noukoum
veterán

Lakik ebben az országban még rajtad kívül 9 millió ember, javaslom megfigyelni az ő igényeiket is gyorstalpalónak.
Ezt egy kijelzőt olvasva biztosan nem fog menni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#89) Ricardo válasza Felesbandi (#86) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig nincs is jobb , mint amikor kicsi gyerekeknek szóló mese közben (akik még jellemzően hisznek abban, hogy a Jézuska hozza az ajándékot a fa alá) egyik pillanatról a másikra elkezd üvölteni (mert persze hangosabb is mint maga a mese) hogy vedd meg xy játékot a fa alá, hogy örömet okozz a gyereknek. Te meg mire egyáltalán le tudnád reagálni, már késő, és már csak a remény marad, hogy a gyereknek nem ment át az üzenet, hogy "te vagy a Jézuska.

[ Szerkesztve ]

(#90) Felesbandi válasza Noukoum (#88) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Akkor javaslom fogadd meg a sajat tanacsodat. :U

(#91) tordaitibi válasza Felesbandi (#86) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

idiot... :) :D
Majdnem elhittem.

Amúgy Windows telepítés, egy 40-70ezer forintos oprendszer udvariasan közli ha nem engedélyezed a teljeskörű adatgyűjtést, a esetleges promó nem lesz kevesebb csak kevésbé releváns.
még nincs nagy tételben de ha egyszercsak megjelenik orrba-szájba, egy szavunk se lehet, ők szóltak. Pénzért, nem "free" gugli és társai.
Nálam mostanába ami idegesít, keresek, bármit, pl. lifepo akku vagy intimbetét az asszonynak, mikor kiviszed az egérkurzort az aktív területről, asziszi bezárod és még utolsó erejével bevág egy szerencsekereket vagy bármit.
Rászoktam a bill.kombóval bezárni az aktív fület.
Lehet én vagyok csak ennyire promóellenes de lassan 60 felé járok és ez engem iszonyat irritál, undorító. És mindenhol, ömlik az arcomba.

(#92) k-adi válasza Felesbandi (#85) üzenetére


k-adi
nagyúr

a havidíj bele lesz építve a premiumba
most képzelj el egy felsővezetőt amikor előveszi a telóját és villog neki a reklám :) ezt nem merik meglépni, a felsőkategória ilyen szempontból valameddig biztonságban lesz, csak drágább lesz... megint

(#93) joey04 válasza Plazmacucci (#76) üzenetére


joey04
titán

Ez is a gyenge forint miatt van!!!44

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#94) bostone


bostone
addikt

A cikkben nem tesznek említést arról, hogy a szolgáltató kedvezményt ad a készülék árából, ha reklámok jelennek meg a lezárt kijelzőn.

Az itt a legnagyobb gond, ha anyagilag nem tehetem meg, hogy olyan készüléket vásároljak, amelyen letilthatom a reklámokat, (magyarán nincs választásom), akkor másodrendű állampolgárnak minősülök? A keresetem befolyásolja, hogy milyen ember vagyok?
Talán a jogaimat is megnyirbálhatnák, hiszen kevesebbet adózom, mint az átlag.
És végül a szavazatomat sem adhatom le, mert nem vagyok rá méltó.

(#95) Noukoum válasza Felesbandi (#90) üzenetére


Noukoum
veterán

Legalább pénzt termelsz az oldalnak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#96) ultrasound


ultrasound
tag

Ez mennyivel fogja csökkenteni a készülék üzemidejét? Ja, a reklámokkal könnyebb lesz kémszoftvereket felapplikálni a nagy testvérnek?

(#97) Felesbandi válasza Noukoum (#95) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Ez es az elozo megnyilvanulasod, hogy a kijelzot olvasva nem fog menni az emberek megfigyelese kisse viccesen hangzik annak fenyeben, hogy kb 10x aktivabb vagy az oldalon, mint en.

Te tobb penzt termelsz az oldalnak, csak kar, hogy kozben suletlenseget is hordasz ossze. ;] En megprobaltam normalisan ervelni neked, de amikor epp nem problemaid vannak a szovegertelmezessel, akkor csak ugy kezdesz viselkedni, mintha kettonk kozul en lennek az, aki a forumot bujja a monitor mogott egesz nap es nem te.

(#98) Noukoum válasza Felesbandi (#97) üzenetére


Noukoum
veterán

Figyelj. Nem tudtad hogy léteznek ilyen emberek, nincs ezzel baj.:R

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#99) DigitXT


DigitXT
félisten

Gondolkodtam, hogy hogyan írjam le szalonképesen, hogy mit gondolok erről a
szolgáltatásról, de beleolvasva a topikba, mások már megtették. Pontosan AZT.

(#100) Postas99 válasza Ricardo (#66) üzenetére


Postas99
senior tag

Amúgy ennek a történetnek így se füle se farka... Pl wowlookthis ltd befizet egy halom pénzt a Szarszungnak hogy ezentúl toljon reklámot a telefonja az arcodba hisz lesz bevétel a youwillhaveabigbreats.com oldalról ha rákattintasz vagy férfiak részére wantabigp3nis.com oldalra látogatva neked lesz a legjobb.. miért pont a gyártó? Ezekszerint ez nem hivatalosan az AOSP-ben levő gyári csatorna lesz hanem homemade.apk ami 2 kattintással gyilkolható lesz. Tehát vanilla droid előnyben hajrá kugli a többi meg úgyis bohócruha az androidra MIU,ONEUI meg a sok uji.... A glance tagjai meg jobban tennék ha a gangeszből kiszednék végre a hullákat ahelyett hogy ilyen f@szságokon gondolkodnak... hihetetlen hogy mekkora gyökrek ezek a pakik..

(#101) Kasya válasza Postas99 (#100) üzenetére


Kasya
nagyúr

A glance tagjai meg jobban tennék ha a gangeszből kiszednék végre a hullákat ahelyett hogy ilyen f@szságokon gondolkodnak
Ezt mond a befektetokre is, mint a Google, aki szinten befektetett az anyacegbe (145millio USD, 2020 - InMobi). India kulon piac...

[ Szerkesztve ]

(#102) Ricardo válasza Postas99 (#100) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha a szolgáltatókkal egyeznek meg akkor mindegy a gyártó.
Ettől függetlenül remélhetőleg kilőhető lesz valahogy.

(#103) 7Heads Drago válasza Noukoum (#68) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha olvasgatsz a neted látszik hogy most drágulni fog az iPhone is. És nem csak itthon. Eddig voltak olcsóbb gyártók, akik szépen felemelték a áraikat a felső kategóriába csak a minőség nem nőtt ugyanígy.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#104) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#103) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem mentek fel az árak? És ez még az ősszel volt. 1800 eurós telefon: [link] :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#105) vakablak93


vakablak93
őstag

Na ez érdekesen hangzik, tök őszintén nem tudom hogy reagálnék rá ha egyik napról a másikra megjelenne valami hülyeség a telefonom lezárt kijelzőjén.

Elsőre azt mondanám hogy pfffúúúj soha, menjetek a ....... vagy valami hasonló, aztán eszembe jut hogy ha nem is telefont de használok már ilyesmit.
Kindle ebbok olvasó kb 40%-al olcsóbb volt úgy hogy ezt bevállatam, és ott egyáltalán nem zavar.
Ehhez persze hozzá tartozik hogy az ott csak egy halvány könyvborítóként jelenik meg ami inkább dekor hatású sokszor de ez most mind1.

Telefonoknál ha hasonlóan olcsóbb lenne azt mondanám elfogadom, de az hogy emiatt ellenben az ebookkal (ami így is hetekig el van) egy mobilnál ami merülne mint egykori államalapítónkról elnevezett nemzeti büszkeségünk 1918-ban, na már nagyon is idegesítene! :W

Ha nem lehet ellene majd tenni valamit akkor majd megnézem el tudom-e viselni, bár kistelefont használóként, az amúgyis gyengébb kijelzőidő mellé nem hiszem.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#106) hallerlaller válasza Ricardo (#89) üzenetére


hallerlaller
addikt

YouTube kids-en nincs reklám, sokszor én is azt nézem felnőtt fejjel a gyerek helyett xd nagyon jópofa app ajánlom.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.